ONA UDATA I IMA DETE .....

zaludnik

Primećen član
Poruka
511
Ona udata i ima dete od dve godine . Jednom mesecno ode na sex sa drugim covekom>
Muz bi je ubio da zna za to a i ona je svesna da bi poginula ali ....
Istina ziva ! Kako to vec ide , mnogi znaju samo on ne .
Kakvim se sve forama koristi ! Jednom je navila kao greskom sat umesto u 6 a
ona u 5. Ode na sex pre posla a muzu cim se vrati sa posla saopsti da je ustala mnogo ranije i nacekala se autobusa ! Znam jos mnogo primera ali da ne smaram .....
Kakva je to sila sto je tera a svesna rizika ?>
 
Ovo je malo morbidno, bar za mene.
Mislim, ja nisam neki moralista, daleko od toga, ali ovo ako je tacno govori samo o neuravnotezenoj zeni.
Svi mi imamo potrebe, strasti, svi smo pomalo uvrnuti na ovaj ili onaj nacin, ali ovo je malo mnogo, posebno zbog tog deteta od dve godine.
Osim ako muz nije krajnje nezainteresovan za seks, ili tezak pijanac ili impotentan ili tesko bolestan ne mogu da razumem.
 
ljudi sta vam je vise sa tim udatim i ozenjenim ljudima?
pustite ih na miru...ispadose gori od nas obicnih smrtnika
hae36.gif


verovatno joj ne odgovara sex sa muzem cim svrlja sa strane:roll:
 
Ona udata i ima dete od dve godine . Jednom mesecno ode na sex sa drugim covekom>
Muz bi je ubio da zna za to a i ona je svesna da bi poginula ali ....
Istina ziva ! Kako to vec ide , mnogi znaju samo on ne .
Kakvim se sve forama koristi ! Jednom je navila kao greskom sat umesto u 6 a
ona u 5. Ode na sex pre posla a muzu cim se vrati sa posla saopsti da je ustala mnogo ranije i nacekala se autobusa ! Znam jos mnogo primera ali da ne smaram .....
Kakva je to sila sto je tera a svesna rizika ?>

........to je tamna sila ,tzv. picina sila ,najjacha sila u svemiru ni master joda nije mogao odoleti toj sili , i mene kad kad savlada pa se ne mogu kontrolisati ,privlachi moj laserski mach poput magneta ............
 
Zar je vazno ? dete je dete ........

Da sam mushko bilo bi mi jako vazno .. ipak je dete deo nas samih, nosilac nashih gena, i ako ga vec pravimo zelimo da produzimo i svoju lozu, izmedju ostalog, a onda se desi da mislimo da imamo genetskog naslednika, kad ono nechiji drugi naslednik .. mislim, na stranu to da li bi to dete bilo prihvaceno kao rodjeno, ali nijedan mushkarac ne zasluzuje da ne zna chije dete odgaja, ako se to uopste dovodi pod sumnju.
 
Zar je vazno ? dete je dete ........

Jeste, ali pitanje cije. 8)

Da sam mushko bilo bi mi jako vazno .. ipak je dete deo nas samih, nosilac nashih gena, i ako ga vec pravimo zelimo da produzimo i svoju lozu, izmedju ostalog, a onda se desi da mislimo da imamo genetskog naslednika, kad ono nechiji drugi naslednik .. mislim, na stranu to da li bi to dete bilo prihvaceno kao rodjeno, ali nijedan mushkarac ne zasluzuje da ne zna chije dete odgaja, ako se to uopste dovodi pod sumnju.

Upravo tako.
 
Ona udata i ima dete od dve godine . Jednom mesecno ode na sex sa drugim covekom>
Muz bi je ubio da zna za to a i ona je svesna da bi poginula ali ....
Istina ziva ! Kako to vec ide , mnogi znaju samo on ne .
Kakvim se sve forama koristi ! Jednom je navila kao greskom sat umesto u 6 a
ona u 5. Ode na sex pre posla a muzu cim se vrati sa posla saopsti da je ustala mnogo ranije i nacekala se autobusa ! Znam jos mnogo primera ali da ne smaram .....
Kakva je to sila sto je tera a svesna rizika ?>

Zabranjeno voce je sladje....
 

Back
Top