Ona hoce,a ja ne...

slazem se...ja sam probala brak, trudila se i nije uspeo...i pokazalo se da sam bolja kao samohrana majka...u situacijama kad jako zelis dete, muskarac tu i nije toliko znacajan...instinkt kad proradi ocajnicki trazis resenje da rodis dete...mada u tvom slucaju, deluje da nije samo to...mozda te ona lovi :wink:

Једно је кад човек дође у такву ситацију усред животних околности, а друго кад доносе одлуку да не нешто тако буде.
То је велика разлика.
Ја поштујем људе који се жртвују за породицу, а ово...
Не лови ме, зна да није жена с којом желим да проживим живот.
Иначе, добила је бебу, само мало суптилније од овог покушаја.
Била је у браку једно годину дана и...:roll::roll::roll:
 
Једно је кад човек дође у такву ситацију усред животних околности, а друго кад доносе одлуку да не нешто тако буде.
То је велика разлика.
Ја поштујем људе који се жртвују за породицу, а ово...
Не лови ме, зна да није жена с којом желим да проживим живот.
Иначе, добила је бебу, само мало суптилније од овог покушаја.
Била је у браку једно годину дана и...:roll::roll::roll:

Nisam mislila na tebe, mislila sam da Dragana mozda lovi njegova bivsa :roll:...
 
a jednom je pokusala da mi probije bubnu opnu sa stapicem za ciscenje ( volela je da mi cisti usi i jednom je nesto bila nadrkana i zarila mi stapic do pola glave )..onda sam skontao da bas i nije sva svoja i da se jednom mogu probuditi bez odredjenih delova tela..brrrrrr....
 
Dragi forumasi muskoga pola,da li ste ikada bili u situaciji da se upoznate sa nekom devojkom,zivite zajedno...onda vam ona jednog dana predlozi da se uzmete mada vi to ne zelite i da posle toga vise ne osecate neku povezanost za tu devojku...posle nekog vremena raskinete sa njom jer je ona nasla drugog jebaca i zivot krene dalje i sta se desi posle...bivsa vas zove,kao nedostaje joj moja kita i ima novu zamisao..ako bi mogla da zatrudni sa mnom ali da dete zivi samo sa njom tj. ni ne zeli da se uda vec da rodi i da bude slobodna zena...naravno,sve sam to stavio na ignor listu..ima tu jos detalja ali ovo je onako priblizno sta zelim da pitam musku populaciju..mogu i cure da iz nekog slicnog iskustva odgovore...

Mislim da ona hoce djete pa da ti pusis alimentaciju mjesecnu...hoce da te .t.uca u zdrav mozak....zivio sam s djevojkom ali nikada nije mi nesto tako predlozila...mada smo zivjeli zajedno dok smo studirali u istom gradu...pricala je da bi voljela da se uda ali djeca nisu bila u planu....a kad smo se rastali nikad me nije zvala na jebacinu vec onako nekada se javi i prica kako joj je i to....trenutno je na americkom kontinentu...

Dok sam bio s jednom, starija od mene 6 godina...ona je htjela da zatrudni ali na neke druge nacine, znala je donositi svoje kondome, pa malo naceti te ovo ono, ali kuzio sam je, tako da nisam nasjeo na to i voljela me napiti kako bi se seksali na javnom mjestu al brate ko tad misli na kondome i tako...na mnogo nacina...nisam smjeo da ostavim kondom u njenom stanu da nece da ga zamrzne pa vjestacka oplodnja...ahaha al eto moj slucaj....
 
Dragi forumasi muskoga pola,da li ste ikada bili u situaciji da se upoznate sa nekom devojkom,zivite zajedno...onda vam ona jednog dana predlozi da se uzmete mada vi to ne zelite i da posle toga vise ne osecate neku povezanost za tu devojku...posle nekog vremena raskinete sa njom jer je ona nasla drugog jebaca i zivot krene dalje i sta se desi posle...bivsa vas zove,kao nedostaje joj moja kita i ima novu zamisao..ako bi mogla da zatrudni sa mnom ali da dete zivi samo sa njom tj. ni ne zeli da se uda vec da rodi i da bude slobodna zena...naravno,sve sam to stavio na ignor listu..ima tu jos detalja ali ovo je onako priblizno sta zelim da pitam musku populaciju..mogu i cure da iz nekog slicnog iskustva odgovore...

Stvarno nas ima raznih. Jadna deca ko ih sve pravi.
 
Pa meni ovo lici na njenu bolesnu ideju da te "navuce" da joj napravis bebu. Sve kao ne treba joj nista od tebe, oslobodice te svih obaveza.... A kad se vec dete rodi ona krene da zvocka, tebe grize savest, procuje se da je dete tvoje, svi vrse pritisak i ona ostvari svoj pocetni cilj - uda se za tebe.
 
Dragi forumasi muskoga pola,da li ste ikada bili u situaciji da se upoznate sa nekom devojkom,zivite zajedno...onda vam ona jednog dana predlozi da se uzmete mada vi to ne zelite i da posle toga vise ne osecate neku povezanost za tu devojku...posle nekog vremena raskinete sa njom jer je ona nasla drugog jebaca i zivot krene dalje i sta se desi posle...bivsa vas zove,kao nedostaje joj moja kita i ima novu zamisao..ako bi mogla da zatrudni sa mnom ali da dete zivi samo sa njom tj. ni ne zeli da se uda vec da rodi i da bude slobodna zena...naravno,sve sam to stavio na ignor listu..ima tu jos detalja ali ovo je onako priblizno sta zelim da pitam musku populaciju..mogu i cure da iz nekog slicnog iskustva odgovore...

e gari da si bio dobar jebach ne bi nashla drugog jebacha oladi brate, ne pishi gluposti i ne zaebavaj8-)
 
Sefte upliv...
nagazio si brate na teškog egoistu...prvo te vara, pa kad je svi njeni kasniji jebači isprovaljuju o kakvoj se osobi radi, ona odluči da se vrati onom svom good old...još da joj dete napraviš... Ajde alimentacija... ali da je egoista, meni najviše govori to da ona želi s tobom dete, a ne želi da to dete ima oca... Sebično zar ne? Nije valjda da se posle svega dvoumiš...bataljuj to
 
Meni je devojka kristalno jasna. Sigurno ima blizu 30, pitala te da je oženiš, nisi hteo, našla drugog, nije ni on hteo :roll: na kraju je lepo iznela zamisao koju je imala od početka ali je smatrala da bi "fini momak kao ti" hteo da povede računa o detetu (ispostavilo se kao netačno). Pa onda - daj šta daš...
 
Produži dalje. Ona nije osoba za tebe, niti da joj ti praviš dete. Vaša veza više ne liči na vezu niti jeste veza a ono što je bilo nema šanse da vratiš a dete da joj praviš je samo jedna velika greška koju bi napravio. Zašto bi joj ti pravio dete?! Valjda ćeš ga praviti kada budeš hteo i sa kojom budeš hteo a koja će te više ceniti od ove i za koju napraviti dete nije igra već će ga shvatiti kao ono što jeste - čin ljubavi, potom radost koju treba da dele roditelji zajedno, starateljstvo, obrazovanje .... Ona je jedna jako neozbiljna osoba koja je u suštini najverovatnije jako emotivno nezrela koja ima hirove i tebi to ne treba. Kasnije bi mogla da te tuži da traži izdržavanje za dete a u nekom trenutku mogla bi opet da se predomisli pa da ti dete utrapi da se ti snalaziš sa njim.... Osim toga za dete, o kome treba najviše da razmišljate biće uskraćeno za jednog roditelja, emotivno će patiti usled toga, teže će se uklapati u društvo, imaće veće nedoumice i neće biti srećno.
 
naravno da zelim da se ozenim i da zivim sa jednom zenom ali ova je bila bas...ziveli smo kao u braku,delio sam tj.samoinicijativno sam joj pomagao u stanu i kako je rekla da sam i jedini muskarac koji je to radio...onda je pokusala da napravi od mene roba koji ne bi izlazio iz stana dok bi se ona provodila...ne zalim se,bilo mi je inace extra,extra...sve dok nije proradila njena prava priroda koju sam trpeo godinu dana...

jel to njoj hobi?mislim da se uvaljuje na gajbe i tako to
 
Nemam slicna iskustva, ali cu malo da zabusavam na temi:)

A zasto bi ti, Dragane, i zelio da zivis sa djevojkom, ako nemas namjeru da je zenis? Zar nije logicno da zajednicki zivot bude nesto kao proba braka? Ta ideja, zivimo zajedno jer nemamo pametnijeg posla, mi je totalno neozbiljna.
I da, nikada ne bih decku predlozila da me zeni, ako zeli, neka on predlozi, a ako ne zeli....sta da se radi

bas u tome i jeste fora-da,proba pre braka,ali pitanje koliko traje ta proba i kad je taj mushkarac spreman na neshto vishe...jer ipak nisu bash isto brak i zajednichkizivot,bez papira...nazalost...a to shto bi Ti uvenula a ne bi pogazila svoju znesku sujetu i pitala Ti,e ...to je vec problem..."zena moze sve shto i mushkarac ali ipak neke stvari mushkarac mora da uradi(jer je zeni ispod chatsi))...misliiiiim stvaaarno...:roll:bez uvrede zene ali ovakvim stavom se samo zakpoavate u ulogu zene iz koje vekovima bezite....apsurda li...
 
...a postavljachu teme...pa buraz pa nazalost nije ovo prva ovakva pricha koju chujem,zene su mashtovite sluze se svim sredstvima,svim shto imaju...pametana zena/lukava zna sve zenske slabosti koje zene stalno istichu da pretvori u vrline tj .oslonce za neke svoje ideje...dosta zena sebe zamsihlja kao prilichno samostalne ali razocharane u mushki rod pa nekad kazu "da mi samo neko napravi dete pa cu sama da brinem o njemu ne treba mi niko..."...a kasnije ce da pljuje po tom nekom,i da prilichno koristi svoju poziciju i predstavlja je drugachije u ochima drugih...Zneskom delu Foruma-da ne bih bio optuzen za mushkog shovinistu i sl.,kontam ja skrozstav jedne realne zene koja vidi svet oko sebe onakvim kakav jeste ali ima i previshe(i ovakvih kao ova gore...verujte mi...)
 
bas u tome i jeste fora-da,proba pre braka,ali pitanje koliko traje ta proba i kad je taj mushkarac spreman na neshto vishe...jer ipak nisu bash isto brak i zajednichkizivot,bez papira...nazalost...a to shto bi Ti uvenula a ne bi pogazila svoju znesku sujetu i pitala Ti,e ...to je vec problem..."zena moze sve shto i mushkarac ali ipak neke stvari mushkarac mora da uradi(jer je zeni ispod chatsi))...misliiiiim stvaaarno...:roll:bez uvrede zene ali ovakvim stavom se samo zakpoavate u ulogu zene iz koje vekovima bezite....apsurda li...


Tacno! Ali, nije to stvar zenske sujete, casti, vec normalnog odnosa izmedju zene i muskarca!
Mozes to i ovako gledati, kada se dvoje vjenca, kaze se da se zena udala za muskarca, muskarac ju je ozenio, on ju je pitao.......itd, da ne duzim!

Ne bi meni bilo ispod casti zaprositi decka, ali se to kosi mojim shvatanjima uloge muskarca i uloge zene, samo to.
 

Back
Top