ona dijeta

Queen_:
a jesi primetio kako ide smena "klase"? ja sedim na balkonu i samo posmatram8-)
Pa, to ti je kao sa krizom tridesetih godina... Kad dodjes do 65kg, pocnes da se sekiras i nesto se kao boris. Na 70kg se vec miris sa sudbinom i spokojno se prepustas ostalim bitnim stvarima.
xpajamacax:
dadad harley je stabilniji
To ti kazem... Onako se zavalis u sediste, pa se prihvatis za rucice... i polako. Jordamis, sto bi rekli moji...
 
Queen_:
kvarno, kvarno, kvarno:lol: :lol: :lol:
Salim se ja... To sto sam napisao je pomalo i samokritika. Ugojio sam se kao krme, a sve prolongiram pocetak prolecnog gladovanja. Kao - ma nema veze, nije strasno. Evo, prodavacica me danas pitala da l' sam se ja to malo ubucio. Tako da sam resio da ovo bude dan D.
 
Julian_Duranona:
Salim se ja... To sto sam napisao je pomalo i samokritika. Ugojio sam se kao krme, a sve prolongiram pocetak prolecnog gladovanja. Kao - ma nema veze, nije strasno. Evo, prodavacica me danas pitala da l' sam se ja to malo ubucio. Tako da sam resio da ovo bude dan D.

Stvarno si super lik, po(d)seti nas cesce. Ja sam ti ovde nova, voda me izbacila oko one nesrecne sarane, kuckala po Politiki, pa ugledala i ZK :lol: Pozz
 
znaci nisam najstarija jee!e sad mi je lakse.ko je gladan str?str kad si gladna kupi zeleni caj i to da pijes.meni je to pomoglo i sad vise ne kriziram.a kg se tope.ne da mi je lepo pojma nemate.a kad je vocni dan gricnem ja po nesto i opet se topim.un dijeta je zakon!
 
Queen_:
tu smo da ti pomognemo, ajde sektašice, dajte jedan Group Hug za Juliana. Uz tebe smo!
teardrop:
Čemu služe prijatelji? Da ti kažu da prodavačici pokažeš srednji prst i kažeš da nabavi djozluke ;) Folirante jedan, ni ič ti se ne poznaje da si se ubucio :D
To mi reci, tear... Drzi me, ne daj mi da se naebem keve ovom skembetu... Ma, pusti me, sa' cu da mu pokazem...
Bez sve sale, kome sad da verujem? Queen me podrzava, a tear me zaustavlja u nameri.
Ali, tear, ti si mene upoznala s jeseni - kad sam vec poceo da uzivam u sarmama i tako to... Zato i ne primecujes razliku.
Nego, od danas krecem sa dijetom. Znam da sam to vec rekao za juce, ali sam morao da ispraznim frizider - da se ne baca hrana.
roditelj:
Eeeee, ima li neko vise od 37, pa da se i ja obradujem?
Nema niko. Svi smo tu... do trideset.
 
str:
E a sta kazete da se iz ishrane izbaci hleb i slatkisi?Koliko bi to imalo dejstva na gubljenje kilograma?
Ja sam se tako neko vreme hranila prosle godine u ovo vreme i bilo je dosta uspesno,ali posle nekih mesec i po sam nastavila da tamanim slatkise..uspesno je ali bi trebalo do kraja da se pridrzavas pa ako si karakter uspeces..pozzzz
a da i nisam jela tad posle 19h..

meni danas vocni dan,i prijaju mi banane,mada mi je u glavi sutrasnje meso..:)

@maja79
svaka cast majo..kolko je vec drzis?
 
blacky333:
Dijete Bljak!
Izgubis vodu i misice,ostane ti salce!
Ali vaga pokazuje manje............
Ogledalo je jedino merilo.
Bazite se malo na vezve-to zateze i oblikuje telo,a i moze da se smrsa kome to treba!
Kakve bre dijete,krug10000
A sto je ova gore tako surova? I gde ona to zivi, i koliko SLOBODNOG vremena ima, pa da obigra krug od 10000? Pa normalno je za urbanu zenu sa milion obaveza da se opredeli za dijetu. Cinjenicno, ona jeste u pravu, ali da mi prvo stignemo do zeljene cifre, pa onda cemo se zatezemo do milje volje.
Damama na dijeti veliki pozzdrav, i bravo za svaki izdrzan dan, bre veliki je kò godina!!!
 

Back
Top