ona dijeta

inspirisana diskusijom na trenurnoj temi i sada već kultnom temom o un dijeti.






za neobaveštene, un je jedna sumanuta dijeta prema kojoj svakog dana u toku nedelje jedeš samo jednu vrstu namirnica
i tako u krug iz nedelje u nedelju dok ne umreš, odustaneš ili smršaš.
u toj dijeti je veoma bitno da se namirnice ne mešaju. ako je voćni dan, jede se samo voće. ako je tortni dan(!) jedu se samo torte itd
ali šta ako se u toku dana ugljenih hidrata npr desi da progutate.. eliksir mladosti i večnog zdravlja? to je čist protein ako se ne varam?
da li će i ta količinica negativno uticati na vaše topljenje? ili će ga potpuno zaustaviti?


molim iskrene odgovore


(i da, znam da bez fizičke aktivnosti i uravnotežene ishrane nema uspeha, hvala:heart:)

draga,sperma goji :):):)
 
inspirisana diskusijom na trenurnoj temi i sada već kultnom temom o un dijeti.






za neobaveštene, un je jedna sumanuta dijeta prema kojoj svakog dana u toku nedelje jedeš samo jednu vrstu namirnica
i tako u krug iz nedelje u nedelju dok ne umreš, odustaneš ili smršaš.
u toj dijeti je veoma bitno da se namirnice ne mešaju. ako je voćni dan, jede se samo voće. ako je tortni dan(!) jedu se samo torte itd
ali šta ako se u toku dana ugljenih hidrata npr desi da progutate.. eliksir mladosti i večnog zdravlja? to je čist protein ako se ne varam?
da li će i ta količinica negativno uticati na vaše topljenje? ili će ga potpuno zaustaviti?


molim iskrene odgovore


(i da, znam da bez fizičke aktivnosti i uravnotežene ishrane nema uspeha, hvala:heart:)

Varas se parka. Nije cist protein. Sperma sadrzi i ugljene hidrate tako da valjda moze i kad je proteinski i kad je ugljeno hidratni dan :mrgreen:
 
neko je negdje napisao...na ŽK valjda....zato što je dijeta osmišljena za UN vojnike, jer moraju biti u formi, a nekima od njih (naročito amerima) to teško ide...kažu :rtfm:

jao pa da ti kazem..ja kad sam ovdje dosla ja sam ocekivala da necu moci da se mimoidjem na ulici od predebelih ljudi...ali nije bas tako.ovdje nekako nema sredine ovi siromasniji su debeli jer samo rade gledaju tv i jedu...ja sam u bogatom kvartu tu se ujtro ili poslijepodne ne mozes mimoci sa joggerima i walkerima...jedu organic food,da ne govorim da svi imaju hi-tech opremljenu teretanu u basementu...i da...super izgledaju juce sam se zamalo zalijepila u kola ispred mene zablesila sam u jednog komsiju meleza koji je dzogirao bez t-shirt:shock::shock:bilo mi doslo da se vratim u garazu ,stavim ipod u usi i odskakucem za njim...:heart:
@ tema
... za to sam da moze da se progune to malo...tj. nije velika kolicina(????)pa moze da prodje i ako nije proteinski dan...
 
inspirisana diskusijom na trenurnoj temi i sada već kultnom temom o un dijeti.






za neobaveštene, un je jedna sumanuta dijeta prema kojoj svakog dana u toku nedelje jedeš samo jednu vrstu namirnica
i tako u krug iz nedelje u nedelju dok ne umreš, odustaneš ili smršaš.
u toj dijeti je veoma bitno da se namirnice ne mešaju. ako je voćni dan, jede se samo voće. ako je tortni dan(!) jedu se samo torte itd
ali šta ako se u toku dana ugljenih hidrata npr desi da progutate.. eliksir mladosti i večnog zdravlja? to je čist protein ako se ne varam?
da li će i ta količinica negativno uticati na vaše topljenje? ili će ga potpuno zaustaviti?


molim iskrene odgovore


(i da, znam da bez fizičke aktivnosti i uravnotežene ishrane nema uspeha, hvala:heart:)
...ja sam chuo da je jedna zzena krshetji tu dijetu i popivshi eliksir mladosti zatrudnela na zzeludac i rodila tzv. zzeludachnu kiselu decu, ta deca su bila anemichna, ali sretjna jer su bila puna protejina i bez belanchevina a ipak bela, kakko to ja se i danas pitam da ja nikada nisam nekoj napravijo takvo dete, mora da je zbog tog mog qrchitja...:rumenko:
 

Back
Top