ON nema posao

bobba:
imate primera radi idealnu vezu sa njim ali on nema posao
udale bi se za njega vec sutra ali to vam je veliko pitanje
ali vi radite
sta bi ste uradile
i dalje se zabavljale sa njim ili bi ipak pokrenule to pitanje i na kraju se ipak udale za njega

hehe da vas cujem moje dame

Ne vidim tu nekakav nepremostiv problem,sem ako dotični ne "traži posao,a Boga moli da ga ne nađe"!
 
Bitno pitanje da bi se dao odgovor u celoj prici je ZASTO on nema posao. Zato sto ga ne zeli ili zato sto je u nemogucnosti da ga nadje. Ukoliko ga ne zeli i ne trazi, ne vidim ni mogucnost idealne veze. Ukoliko zena zaradjuje dovoljno za oboje a on je u nemogucnosti da trenutno nadje posao a da pri tom ne sedi i izlezava se kuci vec brine za domacinstvo, ne vidim razloga za raskidom. Vremenom ce vec naci nesto.
 
Ajde majketi šтa bre sеrete žene, pa nisu svi muškarci buržuji
Veće su šanse da se udate za prosečnog i nezaposlenog muškarca nego za.....
A da li bi baš bogati hteo baš vas?
Smešne ste za medalju. Vidim da vas očaj hvata,pa ste se dali na maštanje..
 
On da radi, on da radi, on da radi.... :roll:

I ide pesma
"podignimo uvis cela
mi junaci rada svog
nasa bice zemlja cela
da nam zivi zivi rad.

Drugarska se pesma ori
pesma koja slavi rad
srce gromko nek nam zbori
da nam zivi zivi ZVEZDA!!! :lol: "
 
I ide scena iz filma "3 palme za 2 bitange i ribicu"...
Kad on dolazi ispod njenog prozora... sav kao ozbiljan... sa ukradenim buketom u ruci... i krece nesto da melje... da peva... ali naravno da prelazi na neku navijacku pesmu Partizana... :lol:
I onda mu ona mahne salicem na kome pise Zvezda...

Tako da ima i devojaka koje kao hoce da nadju nekoga ... ali u stvari mole boga da ga ne nadju... trazeci i najgluplji razlog.... kao sto je lova na primer... :razz:
 
inspirion:
Ajde majketi šтa bre sеrete žene, pa nisu svi muškarci buržuji
Veće su šanse da se udate za prosečnog i nezaposlenog muškarca nego za.....
A da li bi baš bogati hteo baš vas?
Smešne ste za medalju. Vidim da vas očaj hvata,pa ste se dali na maštanje..

Не знам шта су друге писале, мрзи ме да читам претходне стране, али не знам да сам ја негде поменула буржује, богаташе, ... Мени је битно да РАДИ, а не да ИМА. Постоји огромна разлика између та два појма. Једноставно не могу да се замислим поред мушкарца који је иде сваког дана на посао, него губи време пред ТВ-ом, компјутером, по кафићима,...
 
Hej bobbo ,nasao sam posao
shades.gif


Pa zar si morala ovako javno da me prozivas bre :mad:

P.S.
haha.gif



P.P.S Espi ono je bilo krajne nisko :!:
 
storm cloud:
О Боже! :roll: Која црна осећања кад неког тек упознаш? :roll:
Osecanja fizicke i psihicke privlacnosti.... za pocetak...
A koji crni posao kad nekog tek upoznas? Zar to nije bitno samo za brak? A dotle se moze 15 puta zaposliti.... a isto tako i otpustiti... misli o tome...

A za primer cu ti reci jednog mog bivseg kolegu...
Imao je Kafic ovde... I onda ga je neka bomba riba "upecala".... Al kafic mu puko... I on sada ima platu 15k... i posao otprilike fizikalca... pa ti vidi sta ces da gledas... posao ili coveka...
 
То да ли неко ради или џабалебари је једна прилично битна карактеристика његове личности, дакле део "психичке привлачности". :roll:

Ако ја могу да радим пуно радно време, а понекад и више од тога, има да ради и он. Просто као пасуљ.
 
bobba:
imate primera radi idealnu vezu sa njim ali on nema posao
udale bi se za njega vec sutra ali to vam je veliko pitanje
ali vi radite
sta bi ste uradile
i dalje se zabavljale sa njim ili bi ipak pokrenule to pitanje i na kraju se ipak udale za njega

hehe da vas cujem moje dame

Istina, ja nemam nameru da se udajem...
Duze vreme sam ja radila u sadasnjoj vezi dok decko nije..Meni je to sasvim OK dokle god mi ne spocitava zashto se vishe ne posvecujem njemu.. (a tad sma stvarno bila zatrpana, fax + posao)... Nemam nista protiv!!
Ali, kao sto sam rekla, nisam bas najbolja da odgovorim na ovo pitanje jer sam malo...neozbiljna.

Uopste, te zajednicke finansijske stavke su mi komplikovane:))))
 
AntunTun:
shto je yebeno kad si zhensko a frka da se udash....i sve nekako i ovo bi i ono bi....a udaja lebdi u vazduhi poput neke aure koja gushi i stezhe

Tacno..to je ono shto nikako ne mogu da razumem. Zasto zene teze da se udaju po svaku cenu? Prosvetlite me..nije da kritikujem, stvarno me zanima.
 
lolla:
Tacno..to je ono shto nikako ne mogu da razumem. Zasto zene teze da se udaju po svaku cenu? Prosvetlite me..nije da kritikujem, stvarno me zanima.


Zato sto se boje zivota jer ih je vecina kukavice. To dokazuje sto ih se 95 % lozi na lovu jer se boje siromastva nesigurnosti. Retko kad zena donese veliku odluku u kojoj je velika odgovornost.
 

Back
Top