On je ozenjen i ima decu !

  • Začetnik teme Svetlana J.
  • Datum pokretanja
:?: :oops: ja sam imala iskustva - 3 puta, verovala ili ne....sve to sto kazes ja sam u pocetku mislila...isto imam 29 godina i u pocetku mi je bilo super, zanimljivo, vikendi, samo uzivanje,ljubav, provod,ali uvek si na drugom mestujavljaju se vremenom osecanja i sve pocinje da vredja jer posle dobrog seksa, pocinje i potreba da prespava i zaista je tacno da se jos vise osecas usamljeno kada si u takvoj vrsti veze...i uglavnom povredjeno i razocarano
ovu varijantu bih preporucila u slucaju da imas drugog momka a ozenjeni te privlaci radi seksa, ako je ne znam kakava strast u pitAnju...ozenjeni je tu samo kada je lepo i ne trpi bilo kakve probleme....
sve te vase sadasnje price imaju zadnji cilj / SEX
 
Moja draga prijateljica se jako mlada udala i to veoma brzo za osobu sa kojom je u startu znala da nema buducnosti. Naravno, jako su se brzo razisli. Ima preslatku cerkicu, ali vec sa 22 godine ona je bila "razvedena zena". Hvala Bogu, izuzetno je sposobna, brzo se trgla iz cele te price, obezbedila detetu i sebi dobar posao, stan... Imala je mnogo veza od tada, razvedene muskarce, mladice cak i mladje od sebe. I "njega"! On je njen komsija, deca im se zajedno igraju, mnogo je pazljiv prema njoj, divan, bajan....ima problema u braku, sa zenom od rodjenja drugog deteta nema odnose....pritom zgodan, sexi, raspolozen, ma sve sto joj treba. Za pocetak, sta fali malo opustanja, ionako nikome ne skodi.
Ispostavi se da doticni G-din je u stvari kolega mog supruga. I ja ga poznajem sa one druge strane. Savrsen brak (nema sexa, pa sta), deca kakvu samo mozes pozeleti, dobro placen posao, i oko sebe najmanje 5 zena. Razvedenih, udovica, mladih kolegenica...
Sa druge strane ona se zaljubljuje, to postaje vise od neobaveznog sexa, on obecava razvod, njih dvoje ce imati svoje dete....
Prava strana i dalje radi isto, vidja se i dalje sa svim zenama iz svog harema, ne pada mu na pamet da se razvede (pa zbog dece, naravno)...
A moja drugarica, sta ona?
Vreme prolazi, ona propusta prilike (u periodima njihovog ne vidjanja - dve kvalitetne veze i ponude za brak), dete raste bez oca, veruje da ce se udati za njega, da on samo nju voli.
Sada vec zna za celu istinu, ima 27 godina i dalje ubedjuje sebe da on jedino nju voli.
A sve je pocelo kao neobavezan sex...
 
Trenutno sam u jednoj takvoj vezi...
I nije lako,mogu da ga zovem(samo na mobilni,naravno)pre podne kad je na poslu,ili eventualno ako me on nazove posle podne.Vidjamo se na raznim mestima,samo ne naravno kod njega i mene(sta bi rekli moji kad bi saznali da sam u vezi sa ozenjenim,a pri tom i starijim likom),u gradu moram da pazim gde ga grlim i naravno ljubim....A opet smo zajedno.Brak mu je OK,on to i sam kaze.Sticajem okolnosti,poznajem mu i zenu,i skroz je dobra i prijatna.
A eto...nesto mi ne da da prekinem.Verovatno pored tog svog skrivanja ima nesto sto to jos uvek drzi.
Pratim ga kad ide na poslovna putovanja,i to su otprilike jedini trenutci kada osecam da je samo moj.
Mozda sam ja ta koja u ovoj situaciji gubim,ali to radim potpuno svesno.
On nema dece,i to je bio jedini preduslov koji sam imala pre nego sto sam se upustila u sve ovo.
Iskreno,ako neko to sebi zeli da radi,neka radi.
 
Moja drugarica se ''upustila'' u takvu vezu.
Tip je strava,zreo ima smeka,mnogo dobro izgleda..
U pocetku nije htela,je je znala da je ozenjen.
Medjutim,uvukao joj se u kozu pricom,tipa:
Mnogo je voli,ona ga samo razume,brak mu je nikakav,ne moze zenu da gleda ocima,trpi zbog dece..
Sex sa zenom?''Neeee''..
Razvesce se,sigurno,samo da bude malo strpliva..;
I tako prica milion,na tu temu a od razvoda nista..
Dok u poslednje vreme pocne da je izbegava,da se zali na prezaposlenost,da je ona (moja drugarica)
postala posesivnija od njegove zene...
Ona pati,kuka,zali mi se,kaze da bi ga ostavila
al voli ga smrtno.
Kaze,dosta joj vise skrivanja,po ''raznoraznim budzacima'',plasi se da ne saznaju njeni,poludeli bi.
Cak mu je i oprostila sto je 1 udario
i raskrvario usnu..Sve zarad ljubavi..
Dok ga nije upecala sa drugom ljubavnicom,i tada ga napala da joj prizna,ima li jos koju
(pored zene i nje)?
I?Tip joj je hladno rekao,
da se nikada nece razvesti,da nije lud i da je samo ovo bila kres-kombinacija!!!
Tek tada su raskinuli,s'tim sto je ona sad u soku
povredjena i kako kaze:
spremna je bila da da' ruku u vatru zbog njega.
toliko od ''veze sa ozenjenim''
RAZMISLI :!:
 
Zaboravi ga! Ja sam sa imala 24, on sedam vise, a ona je imala godina koliko i ti sad. On ju je ostavio zbog mene, posle 9 godina "zabavljanja" (njemu je, cini se, bilo zabavno, ona je bila samo nesrecna, pre svega, zbog njegovih neverstava za koja je znala), onda sam ga ja ostavila posle godinu i po, on se vratio njoj, onda ga i ona otkaci...
Tako mu i treba. Jedino mi je i onda bilo zao sto sam se zaljubila u pogresnog i sto time njoj nanosim bol, a da mi ona nista nazao nije ucinila. Jedva sam se iscupala iz te veze i pobegla glavom bez obzira.
Takve tipove ne treba ucvrscivati u svom uverenju da im jedna osoba premalo, da imaju dovoljno za dve, tri ili vise. To je veliki kompliment za male ljude.
I jos nesto... Sve su te price nalik jedna drugoj. A ti, draga moja, ako budes pristala da igras sporednu ulogu u toj losoj predstavi, na kraju ces shvatiti, da reditelj i glavni glumac verovatno ima sujetu vecu i od srca i od pameti. Moze li te takav onda uciniti voljenom i srecnom?!
 
Ja ne mogu tacno da ocenim da li si ti svoj problem resila,ako nisi,onda bih ti iz licnog iskustva predlozila,kloni ga se,ako ikako mozes.Meni se letos desilo da je covek,sa kojim sam se vidjala,prosto nestao.......Onda je njegova zena nasla u njeg.mob.moj broj i zvala me i svasta mi rekla.|Pri tom,ja pojma nisam imala da je uopste ozenjen.Dobro razmisli.Pozdrav i srecno. Ne moram da naglasavam da me vise nije okrenuo i da uopste nisam cula ni rec od njega od 17 avgusta.
 
NEMOJ DA SLUSAS OVE,NEMAJU POJMA!IMAM ISKUSTVA I PREDLAZEM DA SE UPUSTIS U TU VEZU!I KO KAZE DA TO TRAJE KRATKO?MA SMUVAJ SE S NJIM,BICE TI SASVIM OK.DOBRO JE STO TI NISTA NIJE OBECAVAO,FER JE!MA BRE SMUVAJ SE SA NJIM PA SE JAVI DA CUJEM UTISKE,OK?BICE TI DIVNO,GARANTUJEM!NEMOJ VISE DA SE DVOUMIS VEC PREDJI NA DELO!NEMOJ DA ME RAZOCARAS!!!
 
LJUBAVNICA:
NEMOJ DA SLUSAS OVE,NEMAJU POJMA!IMAM ISKUSTVA I PREDLAZEM DA SE UPUSTIS U TU VEZU!I KO KAZE DA TO TRAJE KRATKO?MA SMUVAJ SE S NJIM,BICE TI SASVIM OK.DOBRO JE STO TI NISTA NIJE OBECAVAO,FER JE!MA BRE SMUVAJ SE SA NJIM PA SE JAVI DA CUJEM UTISKE,OK?BICE TI DIVNO,GARANTUJEM!NEMOJ VISE DA SE DVOUMIS VEC PREDJI NA DELO!NEMOJ DA ME RAZOCARAS!!!

Ti si odlucila sta ces da budes u zivotu.Ako ti takva uloga odgovara samo nastavi.Bolje da si joj ispricala neko od svojih iskustava, nego sto dijelis ovakve savjete!
 
LJUBAVNICA:
NEMOJ DA SLUSAS OVE,NEMAJU POJMA!IMAM ISKUSTVA I PREDLAZEM DA SE UPUSTIS U TU VEZU!I KO KAZE DA TO TRAJE KRATKO?MA SMUVAJ SE S NJIM,BICE TI SASVIM OK.DOBRO JE STO TI NISTA NIJE OBECAVAO,FER JE!MA BRE SMUVAJ SE SA NJIM PA SE JAVI DA CUJEM UTISKE,OK?BICE TI DIVNO,GARANTUJEM!NEMOJ VISE DA SE DVOUMIS VEC PREDJI NA DELO!NEMOJ DA ME RAZOCARAS!!!

ma sta nemoj savete pusti zenu neka prica,vidis da zna o cemu se radi :twisted:
 
Au grofice!Pa valjda se radi o tome da ti se neko svidi sa svim preprekama a ne ono-prepreka je tu i odustajem. Prepreke treba rusiti ili preskakati do cilja. Valjda je u ovoj prici cilj konkretna osoba a ne da se nadje nesto, bilo sta... :(
 
Svetlana J.:
Evo jos jedno pitanje, volela bih da cujem sta koja od vas misli. Sama sam vec duze vremena. Odavno je prosla prva mladost (imam 28 god.) Sve se manje krecem u drustvu i sve manje srecem interesantne likove. Odnedavno je poceo da mi se nabacuje jedan sladak i fin tip sa jednom 'manom' - ozenjen je i ima dvoje dece. Ne nudi mi nista, ne govori da ce da se razvede i ozeni me, nema nikakvih laznih obecanja. Veoma mi se dopada, pametan je, pazljiv ... Opustena sam u njegovom drustvu, zabavan je. Meni ocajno treba muskarac, ne samo za krevet, vec i onako, za razgovore, druzenje. Da li da se smuvam sa njim ? U velikoj sam dilemi. Znam da to nece dugo trajati, znam da se nece razvesti, znam da cu mu biti 'druga', znam da cu bez njega biti za vikende, za praznike (ionako sam sama). Znam da nije lepo da kradem drugoj zeni voljenog coveka, ali mi neverovatno prija. Volela bih da cujem ima li neka slicnih iskustava.


DRUGARICE, ISKORISTI GA (UZMI MU PARE) I BEZI!
 
Nisam imala takvo iskustvo ali sa ozenjenim se nikako ne upustaj u vezu, NIKAKO. Imam 24 god i na ljubavnom planu mi nije bash najoblje, i pitam se hoce li mi se snovi ostvariti znas ono dobar suprug deca, i ko zna koliko ce to potrajati mozda i ja u 28 budem sama bas kao i ti .... ali nikada ne bih bila sa ozenjenim ma ni u ludilu ...
 
NARAVNO DA ZNAM O CEMU SE RADI,IMAM ISKUSTVA I ZATO SAM TI I PREDLOZILA DA PRISTANES!!!VIDIM IMA KOMENTARA NA MOJ RACUN PA SAMO DA KAZEM DA ONAJ KOJI JE REKAO DA TI BOLJE ISPRICAM SVOJE ISKUSTVO....STA ON ZAMISLJA?:twisted:
 
Ja imam takvog iskustva, naprotiv trenutno sam u takvoj situaciji. Svjesna sam da tu nema budućnosti no i dalje uživam u toj vezi. Nadam se da će jednom doći netko drugi koji če zauzeti njegovo mjesto u mom srcu ali i krevetu, do tada uživam u njegovoj pažnji, ali se i smiješkam novim licima.
 
Ja te necu kao ostali savetovati da li da se upustis u tu vezi ili ne vec cu ti reci koje je moje iskustvo. On je bio ozenjen sa dvoje dece, upustili smo se u to onako bezveze radi provoda i dogovorili se da ce trajati koliko bude trajalo. Medjutim onda su se javila osecanja. Ja nikada nisam potencirala da se on razvede jer mi je to ljubavisanje sa ozenjenim tipovima uvek bilo odvratno, ali nikad nemoj reci nikad jer ne znas sta moze da te snadje. Propatila sam puno. Kao sto neko ovde rece racunaj na sve praznike, proslave, nove godine, 8. martove i ostalo, da ces biti sama a to zna jako da boli. Padala sam u iskusenje hiljadu puta da sve to prekinem ali on me je ubedjivao da me voli, da ne moze bez mene..... I onda se desilo, kada sam se ja najmanje nadala, razveo se i nastavio sa mnom. I njegova deca su kod nas, i super nam je, imam divan brak i dete sa njim, neizmerno se volimo. I nimalo ne krivim sebe zbog njegovog razvoda, brak mu je vec neko vreme bio klimav. Stoga razmisli ja sam imala srece, vecina devojaka koja se upusti u takvu vezu nema. Budi spremna na bol i patnju i na to da se sve moze zavrsiti bezveze, ali ko zna mozda ...
 
BEZ OBZIRA KOLIKO TI SE SVIDJA NEMOJ DA BUDES SA NJIM, JER TI TO NECE DONETI NISTA DOBRO VERUJ MI.ISKUSILA SAM TO NA SVOJOJ KOZI, PA SAD SKUPO PLACAM.SVI SU ONI SLATKI DOK SE NE POPNU NA TEBE.TREBA DA ZNAS DA CES UVEK BITI DRUGA, A JESI LI SIGURNA DA MOZES TO DA IZDRZIS?A STA KAD SE POJAVI TRECA?REAKCIJA NJEGOVE ZENE AKO SAZNA-SVE CE PUCI PO TEBI.OZENJENI MUSKARCI CESTO VARAJU ZENE,ALI IH RETKO OSTAVLJAJU KAO STO TO RADE DEVOJKAMA KOJE SU SA NJIMA.SVE SAM TO I SAMA PROBALA PA SE OPEKLA.MOZES TI I MNOGO BOLJE!
 

Back
Top