On je ozenjen i ima decu !

  • Začetnik teme Svetlana J.
  • Datum pokretanja
Moj ti je savet nemoj.Ovaj put prevarice zenu sa tobom a sledeci put sa nekom drugom, ali ce je i dalje ako ne voleti onda sigurno postovati i nikad je nece ostaviti, a sve vas koje budete sa njim znajuci da ima zenu i decu smatrati za lake i nemoralne.Meni se to desilo.Ako te zanima procitaj `NEMA MENI NOCAS SPAVANJA`
 
Smile:
Ja te necu kao ostali savetovati da li da se upustis u tu vezi ili ne vec cu ti reci koje je moje iskustvo. On je bio ozenjen sa dvoje dece, upustili smo se u to onako bezveze radi provoda i dogovorili se da ce trajati koliko bude trajalo. Medjutim onda su se javila osecanja. Ja nikada nisam potencirala da se on razvede jer mi je to ljubavisanje sa ozenjenim tipovima uvek bilo odvratno, ali nikad nemoj reci nikad jer ne znas sta moze da te snadje. Propatila sam puno. Kao sto neko ovde rece racunaj na sve praznike, proslave, nove godine, 8. martove i ostalo, da ces biti sama a to zna jako da boli. Padala sam u iskusenje hiljadu puta da sve to prekinem ali on me je ubedjivao da me voli, da ne moze bez mene..... I onda se desilo, kada sam se ja najmanje nadala, razveo se i nastavio sa mnom. I njegova deca su kod nas, i super nam je, imam divan brak i dete sa njim, neizmerno se volimo. I nimalo ne krivim sebe zbog njegovog razvoda, brak mu je vec neko vreme bio klimav. Stoga razmisli ja sam imala srece, vecina devojaka koja se upusti u takvu vezu nema. Budi spremna na bol i patnju i na to da se sve moze zavrsiti bezveze, ali ko zna mozda ...
Ovo nije odgovor na nepoznatu poruku, već na moju samu.
Odlučila sam prekinuti s njime i to mu rekla. Poludio je, moli da ostanem uz njega jer me voli jako,jako... Tako su mi osećaji nadjaćali zdrav razum i eto ostala sam. Osećam se usamljeno, vozikam se po gradu u nadi da ću na tren zaboraviti sebe, ali ništa. Odlučila sam ostati još neko vreme a onda ako se ništa ne promeni, kraj. Više od svega bi volela da mi se ispune snovi i da osnujemo svoju obitelj, ali to je dug i trnovit put. Nadam se da ču ostati jaka, da če se jednog dana sve patnje isplatiti!
 
Svaka zena je vredna da ima ozbiljnu vezu i pravu ljubav. Neko ko ti nista ne nudi a samo te iskoriscuje i udoban je (nikakve obaveze prema tebi)nije sigurno ten :P prav. Nemoj ocajnicki traziti, ljubav ce doci sama!

Puno pozdrava i sve najbolje!
 
Svetlana J.:
Postujem tvoje misljenje, naravno, ali zanima me da li imas LICNOG iskustva u svemu tome ? Mislim, sve je to OK i ja bih ovako nekog savetovala. Uh, uvek je lako bti principijelna. I ja sam bila do pre nekoliko nedelja. Kako sam samo dobra u resavanju TUDJIH problema ! Volela bih da cujem neku devojku sa licnim iskustvom ... Javite se, please !

E pa ovako, lično iskustvo nemam,ali je moja prijateljica baš u takvoj situaciji,već dve godine! A počelo je baš tako: trenutno mi treba muškarac, kada budem poželela izaći ću iz toga! Medjutim, mislim da tu ne treba zanemariti fenomen "druge". Draga moja, verovatno kao i druge žene, i ti imaš sujetu koju treba zadovoljiti! U početku to ide glatko, ali kada budeš počela da shvataš da nisi čak ni druga, jer su ispred tebe i deca i roditelji i njeni i njegovi, i zajednički prijatelji...veruj mi ... očekivanja će početi da rastu i neće tako jednostavno biti pomiriti se da si samo u prolazu!
Moje mišljenje: vrlo, vrlo klizav teren!
Ne znam da li će ti nešto značiti, ali moja prijateljica je u agoniji već godinu dana, iako joj je u startu rekao da od toga nema ništa, ona se i dalje nada njegovom razvodu, razmišlja šak i o vanbračnom detetu! a znaš šta? Tvrdim da to nema toliko veze sa ljubavlju koju oseća prema njemu, već sa potrebom da dobije na značaju u njegovom životu, kako bi potvrdila sebe!
Šta god da odlučiš - Srećno!
 
Sama sam vec duze vremena. Odavno je prosla prva mladost (imam 28 god.) Sve se manje krecem u drustvu i sve manje srecem interesantne likove.

Šta je toliko tragično u 28 godina, devojko, po mojim shvatanjima ti si u najlepšim godinama života koji tek dolazi. Osmeh na lice i vuci se u provod, ljudi u tvojim godinama udaraju završne radove na svojoj ličnosti dok ti sediš, očajavaš i samosažaljevaš se! Ili ti je to možda izgovor što svoj život želiš da iskomplikuješ oženjenim muškarcem!
Veza s oženjenim? Nemam ništa protiv ukoliko je žena sposobna za to! Izvini na slobodi, ali neko ko sa 28 žali za prvom mladošću i dozvoljava da mu društveni život umire ne deluje kao neko ko bi se lagano nosio sa švaleracijom!
So, prvo ti saberi svoje snage, pa odluči, tada ti neće biti potrebna pozitivna društvena reakcija za nešto, što kako stvari stoje sama osuđuješ!

PS.28 je predivna, zrela mladost! Iskoristi ih!!color=darkblue]
 
Ko god je pisao prethodnu poruku,potpuno je u pravu.E,da mi je 28 godina i ova pamet...:)Najlepse godine za zenu,prava polazna tacka.A sad o ozenjenima.Neverovatno kako ovde malo zena kaze da je imalo tu vrstu veze i ja im zavidim!Koliko vidim,samo jedna je uspela da ostane u toj relaciji i da je cak ozvanici,sto je lepo,ali zapamtite moje drage, to se uvek desava nekom drugom!Tako je bar bilo u mom slucaju.Stracila sam 3 godine na njega,eto,bas te 27-28 itd. godine.Ne kazem da mi nije bilo lepo,ali sad osecam kao da sam te godine bacila.Bolje je bilo i da sam bila sama, nego sto sam zamisljala kako izgleda njegov nedeljni rucak,subotnji izlet sa decom,vremenski period sat-dva pred spavanje kad ti se cini da garantovano vodi ljubav sa svojom zenom...uzas.Nisam ja imala nekih moralnih prepreka,nego me razjedala ljubomora i strah, sta bi bilo da mora da bira izmedju mene i nje?Naravno, znala sam odgovor, pa sam se zato i plasila.Srecom,sve se zavrsilo tako sto je meni dozlogrdilo svakodnevno mucenje raznim zamisljanjima njegove srecne porodice (koje u sustini i jeste ok),pa sam odatle pobegla.Moj savet?Ko god trazi ljubav, a ne samo sex,sto je ovde vec neko rekao,neka uopste ne krece u ovom pravcu,cak ni pod parolom "samo dok ne naidje neko drugi".Vrlo brzo ti se u ocaju ucini da je bas taj covek,onaj pravi.I to je kobni momenat.
 
taja:
ako se upustis u tu vezu bices jos vise "sama" i nemoj da se lazes da ces ti njega da iskoristis...

E, vidi ovako, moje misljenje je da posto si vec sama odlicis:
ili sa njim provod- BEZ ZALJUBLJIVANJa, jer ta sema nema buducnost dok se ne razvede, ali i tu su uvek ta deca, ILI da saseces ta osecanja i nastavis da trazis nekog slobodnijeg, neozenjenog dasu.
Nemoj da patis jos vise ako se upustis u semu sa njim pa da budes kako TAJA kaze sama!!!!

Sada ce lepse vreme, frajeri na sve strane, pa i ti digni glavu, grudi u vis i u pohod. SRECNO!!!!
 
Evo, ja se vidjam sa ozenjenim muskarcem vec dvije godine ( doduse tad nije bio ozenjen, al je zivio s tom djevojkom - sasvim ok cura!- nemaju jos djece, sto nije , naravno, nikakvo opravdanje za mene!)
Eh, sad,mogla bih mnogo toga da kazem u vezi sa tim, al nemam namjeru da se pravdam nikome(slobodno me "pljujte" do besvjesti!), samo cu da navedem neke cinjenice: ja sam prilicno zatvorena osoba i tesko mi je da se emotivno vezem za nekoga, a kao i svako zivo bice imam svoje fizioloske potrebe! On je meni(a i ja za njemu) prvenstveno prijatelj ( placemo jedno drugom na ramenu, kad mi se desi neki kiks njemu se jadam, kad se posvadja sa zenom- ja sam na njenoj strani(vjerovali ili ne!), nisam zaljubljena u njega, jednostavno mi je lijepo s njim (kad sam s njim), seks nam je nevjerovatan, i kad sam mogla da se zabavljam (dok je jos bio slobodan, a znamo se dugi niz godina) nikad mi to nije padalo na pamet , jer ima stvari koje mi kod njega ne odgovaraju, i zato je ova veza bezveze ili bez obaveze idealno rjesenje!Njegova zena je jedna dobra djevojka ; ja sam je oblacila za svadbu-ha! Sad cete reci da sam licemjer i kucka, al ja nikad ne bih mogla njoj nesto lose da uradim (kakvih sve ima ) da bih joj napakostila i sl. Samo situacija je takva kakva je, i ja bar za sad nemam namjeru nista da mjenjam!

A tebi bih rekla da je sve ok dok zdravo-razumski razmisljas, dok emocije drzis pod kontolom, i da si psihicki spremna da pristanes na takvu situaciju bez prevelikih ocekivanja! U svakom slucaju, to je tvoj izbor, i znaj da , sve sto se poslije desi, ti si ta koja je birala!
 
Ja sam bio i jos uvek sam u slicnoj (citaj istoj) situaciji. U braku sam vise od deset godina i imam dvoje dece. To je cinjenica.
Jos vaznija cinjenica, za mene, je to sto imam i onu "drugu" (koja je ustvari "prva") a koja nije na tom mestu iako po svemu to zasluzuje!
Pitanje je ZASTO :?:
Posle bezuspesnog pokusaja razvoda jos uvek sam u braku (citaj zatvoru) i jedino sto mi daje smisao u zivotu su moja deca i ta moja "druga" a ustvari jedina prava ljubav.
Za sada nemam resenje za svoju situaciju a da li cu ga ikada imati, ne znam...
Tesko iskustvo ali vredelo je, vredi i uvek ce vredeti...
 
E pa ovako: imam ja iskustva,doduse drugacijeg.Moj tata je jedan od takvih.Ne znam odakle ti uopste pravo da pomislis tako nesto?!I upoznala sam tu qucku,ne licno,ali je znam.Nista goreg!Sebicno je graditi svoju srecu na tudjoj nesreci,a znaj da deca uvek najvise pate,Pogotovu zato sto nemas obraza,pa bi u to uletela tek tako.Zamisli da njegova deca saznaju,a?
Znas li koliko neprospavanih noci?Toliko slobodnih,a ti bas njega!Bar da ti nesto znaci!Treba da se stidis!!!!!!!!!Ajde svoje cerke posavetuj da se vucaraju i yebu sa ozenjenima!Ajde iskompromituj zivot ljudima koji nisu sebicni i grozni kao ti?A sta ako slucajno zatrudnis?Obelezena za ceo zivot za par noci.Nemoj to da radis :!:
 
cerkica:
E pa ovako: imam ja iskustva,doduse drugacijeg.Moj tata je jedan od takvih.Ne znam odakle ti uopste pravo da pomislis tako nesto?!I upoznala sam tu qucku,ne licno,ali je znam.Nista goreg!Sebicno je graditi svoju srecu na tudjoj nesreci,a znaj da deca uvek najvise pate,Pogotovu zato sto nemas obraza,pa bi u to uletela tek tako.Zamisli da njegova deca saznaju,a?
Znas li koliko neprospavanih noci?Toliko slobodnih,a ti bas njega!Bar da ti nesto znaci!Treba da se stidis!!!!!!!!!Ajde svoje cerke posavetuj da se vucaraju i yebu sa ozenjenima!Ajde iskompromituj zivot ljudima koji nisu sebicni i grozni kao ti?A sta ako slucajno zatrudnis?Obelezena za ceo zivot za par noci.Nemoj to da radis :!:
Ne znam gde si naucila da se tako izrazavas ali nije ti ni mesto ni vreme da se javljas na ovakve teme.
Prvo nauci da "obrises nos" pa onda sve ostalo (po redu)...
 
U svakom slučaju draga moja, nije ti lako. Ne znam kako bi se ti sa time nosila, ali znam kako bih ja. Crkla bih u roku od mesec dana. Zamisli samo sve počne super, zaljubite se jedno u drugo, san snova, i onda tebi je potreban hitno, nešto ti se ružno desilo, a njega nema! Mora da bude kući, npr. ćerki mu je rođendan. Šta vredi voleti i čak biti voljen ako ne možeš da se na voljenu osobu osloniš kad ti je najpotrebnija. To užasno boli. A o svakodnevnoj ljubomori i da ne pričamo (većina devojaka nekada strepi da njihov dragi nije sa drugom, a ti bi uvek znala da jeste, i da je ta druga prva). Pa čak i da se sve srećno završi ostaje bol, sumnja, ako je to već jednom uradio (ostavio ženu i decu) šta ga sprečava da ostavi mene itd.
U svakom slučaju gorke su to suze, videla sam ih na najbližima, neviđen osećaj bespomoćnosti, i ako već ne gajiš osećanja za njega VREUJ MI najbolje je da tako i ostane, jer posle je sve teže. A što se tiče tvojih godina, kao što neko već reče, U NAJBOLJIM si godinama, bez panike.
Ako se ipak ne odupreš iskušenju, spremi se na krvavu borbu sa sobom, trebaće ti mnogo snage i hrabrosti, SREĆNO
 
Da, zaista je tesko -najteze.
Moja "sreca" je to sto sam, smatram, a i oni koji me poznaju, prilicno jaka licnost!?
Tako i uspevam da izdrzim slicnu situaciju. Naravno ponekad je izuzetno tesko ali do sada sam uspevala sebe da pobedim. Bez lazi, bez prevare.
I posle niza godina i dalje se volimo a znamo da mozda nikada necemo biti "prava" porodica iako imamo i dete.
Za sada nam je dovoljno to sto se volimo!?
Savet ne mogu i necu da dam...

Pozdrav za PAUKA i poruka: Divim ti se!
 
kada bih sada pocela da pisem,o mom iskustvu ne znam kada bih zavrsila ,ali sustina je jedna UVERENA SAM DA SI LEPA I PAMETNA DEVOJKA,KADA BI SAMO MALO INTENZIVIRALA SVOJ DRUSTVENI ZIVOT I KADA NE BI ZABRINUTA BILA SVOJOM EMOTIVNOM SITUACIJOM VIDELA BI KOLIKO JE MOMAKA SPREMNO DA TI PONUDI NESTO VISE OD DOBROG SEXA I AVANTURE.AKO TI JE DO TOGA,TI TO I UCINI ALI BEZ SUVISNOG ULAGANJA EMOCIJA.A DA CEKAS KADA CE TI OZENJENI POSVETITI 5 MINUTA...NE CINI TO SEBI !LUTKO TI SI KRALJICA !NE CINI TO SEBI !ZIVOT JE SAMO JEDAN!!!
 
Boze mili koliko kucki u stvari postoji po svetu! Da, da, KUCKI! Nisu vam dovoljni slobodni tipovi nego cete bas ozenjenog! Da mu rusite kucu i brak, rusite srecu tim jadnim zenama koje su udate za takve somove koji to dozvoljavaju! I treba da patite na kraju! Nadam se da nijedan ozenjeni nece napustiti svoju porodicu zbog vas ku*vi i da cete da patite i ispastate tokom citave te tzv. veze sa njima kao sto pate i njihova deca i zene! Zeludac mi se okrenuo citajuci ove vase postove i vasa 'iskustva', patetiku, jos treba da vas zalimo ovde sta? Nadam se da cete i vi biti prevarene kada jednom budete imale porodicu pa da vidite kako to izgleda kad vam neko krade muza i deci oca! Vi niste zene vi ste st*ka!
 
someone:
Boze mili koliko kucki u stvari postoji po svetu! Da, da, KUCKI! Nisu vam dovoljni slobodni tipovi nego cete bas ozenjenog! Da mu rusite kucu i brak, rusite srecu tim jadnim zenama koje su udate za takve somove koji to dozvoljavaju! I treba da patite na kraju! Nadam se da nijedan ozenjeni nece napustiti svoju porodicu zbog vas ku*vi i da cete da patite i ispastate tokom citave te tzv. veze sa njima kao sto pate i njihova deca i zene! Zeludac mi se okrenuo citajuci ove vase postove i vasa 'iskustva', patetiku, jos treba da vas zalimo ovde sta? Nadam se da cete i vi biti prevarene kada jednom budete imale porodicu pa da vidite kako to izgleda kad vam neko krade muza i deci oca! Vi niste zene vi ste st*ka!

grrrrrrrrrrrr, :evil:
neko je prevarena zena... :roll:
i to veoma ogorcena!!! :lol:

pozdrav someone :twisted:
 
Ne, vec je dete prevarene zene! Dete cijeg je oca uzimala takva jedna vestica, dete koje je plakalo kad god su se njeni roditelji svadjali jer je otac dolazio kasno mirisuci na nju! Dete koje je sopstvenog oca vidjalo zagrljenog u gradu sa njom i dete od koga je ta kucka pokusala da odvoji oca, terajuci ga da zaboravi i na mene, a ne samo na suprugu! Moja majka je dobra zena, a njemu se upalile pantalone! Ne mogu da verujem kakve ste karakondzule da samo na svoje d*pe mislite a nikada se ne stavite u poziciju njegove zene ili njegovog deteta! Nadam se da ce i vase dete da dozivi iste traume zbog neke kao sto ste vi!!!!!
A ti sto mislis da si tako pametna pa si mislila da sam ja prevarena zena i to sa takvim zlobnim osmehom, nadam se da ce sve da ti se obije o glavu! Bas si pametna, glupaco!
 
Draga(i) "someone", ti si ,dusice, ogorcena bez razloga, i na pogresne osobe!Zao mi je ako cu biti gruba ali Ti treba da budes ogorcen(a) na svog oca , jer je ON taj koji je rizikovao svoj brak i svoju porodicu. Ta djevojka nema "ni kuceta ni maceta" o kojima bi razmisljala, za razliku od tvog oca koji nije klinac bez mozga pa da mu se oprosti nepromisljenost nego porodican covjek koji bi trebao da razmislja o posljedicama! Mislis li da li je on razmisljao o tome prije nego sto je bio sa jednom , kao je ti nazva, "ku..." ?Oo, draga moja, itekako je razmisljao, nisu muskarci bez mozga, samo mu je u braku vjerovatno bilo lose ili mu nedostajalo mnogo toga pa je to trazio na drugoj strani.Najlakse je okriviti nekog "treceg" za sve lose u zivotu sto se desava, ali "Covjek je odrastao tek onda kad shvati da je za sve sto mu se dogadja u zivotu -on kriv!".Tvojotac je mogao DA BIRA, (pazi, znaci, to je bio njegov izbor!) da ne bude s tom "k.....", ali on je izabrao to sto je izabrao! I da nije ta u pitanju, bila bi neka druga, a za to su ustvari krive slabosti tvog oca. Sve dobro i lose u covjeku je-on sam bira.
 

Back
Top