On i ona - inspirativni naslov :))

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Petar_Pan:
Ona je sponzorusa a on se lozi na nju... I sta se tad zbiva?

Ja imam taj problem u glavi... neki mi kazu i da sam lud... :lol: sto pripadam nekoj staroj skoli i sto nikako ne mogu da se prilagodim ovim novim trendovima... Daklem kako je taj kapitalizam dosao u nase drustvo i uselio se u nase glave to je neverovatno... Kao pokusavam ja da se prilagodim... bar se trudim... Ali npr neka u tebi vidi samo pare... samo im ebeni $$$$$$$$$$$$$$$ u ocima... pomahnitalo sve... I kako sad biti sa nekom koja je sa tobom zbog love... to je tako neiskreno u startu... sve foliranje... cico maco ja te volim... (ono okretanje na drugu stranu radi povracanja :lol: )

Kapiram da je ok da gleda da njoj bude dobro... kapiram i da je skoro celokupno drustvo danas takvo... sve stvar nekog interesa... a onda se zapitam a sta je moj interes... Pa i moj je interes da ja budem sa njom... ali nekako ne mogu... neki mi djavo smeta... ta neiskrenost...

Mislim glupo je ocekivati da te sad neka devojka odma voli da sece vene za tobom a videla te jednom u zivotu... Normalno da sve to nekako moze kasnije i doci na svoje i postici se ta iskrenost... ali ipak taj sam pocetak je Berlinski zid za mene... Kad pocnu da budu neiskrene ja se odma skenjam i batalim stvar... A sve se.ru i to na kvadrat... I bolje biti glup i lud i ne kapirati da foliraju... al ebi ga nije nam bog dao svima tu blagodet...

Mislim da ovo i nije samo moj problem vec problem celokupnog danasnjeg drustva... sponzorusa i on...
Pa jednostavno,nadji neku drugu....
 
Petar_Pan:
Eto npr... jednom davno upoznah se ja sa jedno devojanom... Bombastik je bila... jedna u hiljadu... Ali jedna od prvih njenih recenica je bilo: "A gde su ti kola?"... Ja joj objasnih da sam sa kolegama dosao i oni su produzili dalje a ja cu posle kuci busom... Na sta je ona ladno slozila neku facu tipa "Majmune dosao si na dejt sa devojkom i to bez kola!!! Pa sta ti mislis... kako ja sad tebe da procenim..." :lol: I ti onda samo zanemis... ebala te kola...
Nije bas kao - kad je Hari sreo Seli a? :lol:
ti imas problem pre problema..ne s ribom nego sa sobom i svi vi takvi a ima vas koliko i tih riba...ti kazes za tu ribu bila je BOMBASTIK...snaci ti hoces SEX BOMBICU koja je uz to fina, razumna i prizemna...na pogresne se palis, drugar...ima i ok riba, koje su i sexy i pametnice i nenalozene na kesh u pogresnom smislu, ali vama su obicno takve too complicated a do cega se brze i lakse stize uvek je primljivije..."sve sto ima cenu, jeftino je" :cool: ima sve, ali...razlike su ogromne
 
NevenaBGD:
:lol: sad si me podseti na onaj vic sa puzem (nista licno :lol: ) kad kuca na vrata i covek mu otvara i kaze sta hoces ti i sutne ga... istom tom coveku posle mesec dana neko kuca na vrata i on otvori kad ono puz i kaze: "Koga bre ti sutiras" :lol: :lol: :lol:

Mislila sam na cupku i ovu drugu cecu (sve zajedno imaju 16 godina i ne znam se koja je mudrija)
xe xe...
Mada i ja sam dete... necije ;-)
 
...na pogresne se palis, drugar...... :) ...slazem se

@Pera

...samim tim da si dosao na forum i jedna od prvih poruka je bio post sa slikom tvojih kola...mi govori da verovatno i u rl nastupas sa takvim stavom...a samim tim privlacis jednu vrstu ljudi...tvoja sreca koju si zeleo da podelis sa drugim ljudima je sasvim jasna...mada lako zbog takvog nastupa mozes biti iskoriscen na veoma lukav nacin...narocito u rl....
...sponzoruse ne zanima tvoj karakter...ako promenis malo pricu verovatno ce devojke kojima su cilj pare biti potpuno nezainteresovane...a dajes sebi sansu da privuces mozda neku koja bi ti se vise svidela....
...kao sto su rekli izbori koje pravimo diktiraju zivot koji vodimo...

i nemoj biti u zabludi da ne postoje muske sponzoruse... ;) :) ...
 
kupina:
ti imas problem pre problema..ne s ribom nego sa sobom i svi vi takvi a ima vas koliko i tih riba...ti kazes za tu ribu bila je BOMBASTIK...snaci ti hoces SEX BOMBICU koja je uz to fina, razumna i prizemna...na pogresne se palis, drugar...ima i ok riba, koje su i sexy i pametnice i nenalozene na kesh u pogresnom smislu, ali vama su obicno takve too complicated a do cega se brze i lakse stize uvek je primljivije..."sve sto ima cenu, jeftino je" :cool: ima sve, ali...razlike su ogromne
Ma hebote ja ispade da imam problema u PM... :lol:
Nego sta nego ocu onu koja sve ima...
Pravis neke predrasude... oupste ne mora da znaci da je neka previse prosta ili previse komplikovana zato sto je ovakva ili onakva...
Ja se palim na prave a ne na pogresne...
 
CURSE:
...na pogresne se palis, drugar...... :) ...slazem se

@Pera

...samim tim da si dosao na forum i jedna od prvih poruka je bio post sa slikom tvojih kola...mi govori da verovatno i u rl nastupas sa takvim stavom...a samim tim privlacis jednu vrstu ljudi...tvoja sreca koju si zeleo da podelis sa drugim ljudima je sasvim jasna...mada lako zbog takvog nastupa mozes biti iskoriscen na veoma lukav nacin...narocito u rl....
...sponzoruse ne zanima tvoj karakter...ako promenis malo pricu verovatno ce devojke kojima su cilj pare biti potpuno nezainteresovane...a dajes sebi sansu da privuces mozda neku koja bi ti se vise svidela....
...kao sto su rekli izbori koje pravimo diktiraju zivot koji vodimo...

i nemoj biti u zabludi da ne postoje muske sponzoruse... ;) :) ...
A da si malo citao mene znao bi da mene zabole tuki za materijalne stvari...
Inace jer vi verujete da danas uopste postoji neka devojka preko 20 god a da ne gleda pare? Mogu da promenim pricu... npr: hocu samo fast sex i nista drugo... i naravno da mi onda nece gledati lovu... Al sam resio da cu jos par dana sacekati sa tom promenom price... :lol: Taman kad se i skinem sa neta...
 
Petar_Pan:
A da si malo citao mene znao bi da mene zabole tuki za materijalne stvari...
Inace jer vi verujete da danas uopste postoji neka devojka preko 20 god a da ne gleda pare? Mogu da promenim pricu... npr: hocu samo fast sex i nista drugo... i naravno da mi onda nece gledati lovu... Al sam resio da cu jos par dana sacekati sa tom promenom price... :lol: Taman kad se i skinem sa neta...

...zensko sam...i da...citala sam te... ;) :)

..u sutini mi se cini da iz tebe samo ego trenutno govori...da zelis nesto iskreno ne bi sad cucao ovde i polemisao o kolima ..sponzorusama itd...mada verujem da i to sam znas.. :D
 
Ja bi zabranila kategorizacije, a i opravdavanje stereotipima...
Jel zena/devojka sponzorusa, ako vise voli da joj momak ima pare? Svakom ko mi je drag zelim mu zdravlje, razum i pare ( pa je i ostalo dostupno), pa tako i svom partneru. Hajde, to nije prioritet - zaljubimo se i u lovase i u one koje nema pas za sta da ujede. No, da postoji mogucnost da unapred odredis u koju grupu bi da spada tvoj partner - retko ko da bi rekao 'klosar''..No, vidis, Pane tebe pali neko kome mozes da platis za malo neznosti, sex-a, itd..itd... Ja mislim da bi cika Frojd rekao da si imao nekad seficu (dal poslovno, dal emotivno) i sad volis da si ti onaj za koga se radi... Mali savet: a da otvoris firmu, a?
 
Jbt, Pero, pa nije te bilo 100 godina, covece :) !!! Drago mi je da si se vratio,ppa makar i sa ovakvom temom, jer je jako malo strarih forumasa ostalo...
A, to sto nailazis na takve zenske- pa kako jos uvek ne mozes da provalis razliku izmedju ribe koja se pali na kola i ribe koja se pali na tebe?
 
little peace of advice...na jedno tri prva sastanka nemoj uopste da pricas da si uso u lovu, pa ako vidis da ribi nije bitno...uzgred hvala jos jednom
a064072eh6.jpg

8)
 
Petar_Pan:
A da si malo citao mene, a ne stripove i " Mikijev zabavnik " :evil: !!! znao bi da mene zabole tuki za materijalne stvari...
Inace jer vi verujete da danas uopste postoji neka devojka preko 20 god a da ne gleda pare? Mogu da promenim pricu... npr: hocu samo fast sex i nista drugo... aaaaa, u tom GRMU leži zec !!! :lol: i naravno da mi onda nece gledati lovu... Al sam resio da cu jos par dana sacekati sa tom promenom price... :lol: Taman kad se i skinem sa neta...
Sve u svemu, ovaj 'oće da se ŽENI, uglavnom zbog MIRAZA !!! :lol:
 
krvolok:
Sve u svemu, ovaj 'oće da se ŽENI, uglavnom zbog MIRAZA !!! :lol:
E da i krenes folizofijom kad imas neki problem onda nije dobro cutati i to drzati u sebi nego je bolje lepo popricati o tome pa videti da li to moze na neki lep fin i civilizovan nacin da se resi... Al za neke ljude ovo je sve dzungla i zabole ih da se drze normi i pravila...
Inace Cale stvarno jeste lik iz Mikijevog zabavnika... poznat kao Paja do jaja... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top