Olja Beckovic: Utisak je zabranjen, ja sam ucenjena!

Ionako je bila antisrbin,ko je ****

Ovakav komentar ne vredi komentarisati...:roll:
Inače,nije mi bila simpatićna,a verujem mnogima,ali da je intreigirala na pametan način to mogu
samo budale sporiti...A vala ,da se glupost izvozi bili bismo ne u EU ,bili bismo Amerika!
Inače,Vućka nikad nije uspela oduševiti...Ako je on ne vrati na B-92-nema dileme-on joj namestio!
 
После емисија "У центру", "Од А до Ш" и "Сапариног проблема" на ТВ Студију Б, укида се и "Утисак недеље" на ТВ Б92 >>> http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/495146/Utisak-nedelje-se-seli-sa-B92

У четничкој Србији радикала без беџа на делу је потпуно медијско замрачивање.

Čudi me da je Vučić imao i ovoliko strpljenja sa Utiskom nedelje. Ali puk'o je na kraju, ne može da podnese to što i on i svi njegovi redovno pokažu koliki su idioti.

Neka se pripremi Zoran Kesić.

E da, sledeća vest o izmeni programske šeme biće da Grand parada prelazi na B92. Sreća, sreća, radost za široke narodne radikalske mase, žurka počinje. :orkestar:
 
Izgleda da je Amerika odlucila da raspusti bandu sa B92 cim je Veran Matic popio otkaz zajedno sa Oljom Beeckovic.
Izgleda да си ти у заблуди... "VUČJA RUPA" НИКОГА НЕ РАСПУШТА
уколико није обавио најпрљавије послове или уколико не пронађу за сличне
послове још гори олош од постојећег!

Ни Др.Оља Бећковић ни шабачки штенац нису ни претпостављали да ће
једнога дана постати испушене луле англоамеричких спонзора и господара.

Глупава је то прича...
 
Ovakav komentar ne vredi komentarisati...:roll:
Inače,nije mi bila simpatićna,a verujem mnogima,ali da je intreigirala na pametan način to mogu
samo budale sporiti...A vala ,da se glupost izvozi bili bismo ne u EU ,bili bismo Amerika!
Inače,Vućka nikad nije uspela oduševiti...Ako je on ne vrati na B-92-nema dileme-on joj namestio!

Sta sam pogresno rekao?Ono sto je ona bila,promovisala je antisrpstvo kad god je mogla.Ko su joj bili gosti sve sami NVO,i nijednom im se nije suprotstavljala kad su iznosili lazi i pljuvali po mom narodu,ja za takve nemam uopste toleranciju.Ti ako imas tvoj problem.
 
smiljka

Olja samo pokusava da sebi podigne cenu i nekako da poveca rejting Utiska. B92 ima vlasnika i on po svojoj volji odlucuje koja ce emisija gde i kada da bude.
Preporučujem (66) 32 Ne Preporučujem (34)
Odgovori

Pokojni Deda Trajko

Ја стварно не знам ко има живаца да слуша и гледа ову али ако су га стварно забранили свака им част
Preporučujem (95) 39 Ne Preporučujem (56)
Odgovori

Srdjan

Zena je nenormalno antipaticna i plus je okoreli demokrata,tj zutac. Bogu hvala da je ne gledamo vise.
Preporučujem (108) 44 Ne Preporučujem (64)
Odgovori

Truman

Olja Bećković je očigledno nezadovoljna ponudom B92. Ne znam zašto odmah pokušava da stvori utisak da se ovde radi o cenzuri, kada to nije ni malo tačno. Ako je nezadovoljna ponudom, definitivno bi bilo najbolje bilo da napusti B92 i ode na neku drugu televiziju.
Preporučujem (71) 53 Ne Preporučujem (18)
Odgovori

Saverferen

Pa dali je to moguce da je Olju neko ucenio,ja bih pre rekao da su ti krije nesto mnogo vece posto
svi znamo ciji je B92 bio i koga je pokrivao medijski u svim kampanjama.
Preporučujem (88) 67 Ne Preporučujem (21)
Odgovori
 
smiljka

Olja samo pokusava da sebi podigne cenu i nekako da poveca rejting Utiska. B92 ima vlasnika i on po svojoj volji odlucuje koja ce emisija gde i kada da bude.
Preporučujem (66) 32 Ne Preporučujem (34)
Odgovori

Pokojni Deda Trajko

Ја стварно не знам ко има живаца да слуша и гледа ову али ако су га стварно забранили свака им част
Preporučujem (95) 39 Ne Preporučujem (56)
Odgovori

Srdjan

Zena je nenormalno antipaticna i plus je okoreli demokrata,tj zutac. Bogu hvala da je ne gledamo vise.
Preporučujem (108) 44 Ne Preporučujem (64)
Odgovori

Truman

Olja Bećković je očigledno nezadovoljna ponudom B92. Ne znam zašto odmah pokušava da stvori utisak da se ovde radi o cenzuri, kada to nije ni malo tačno. Ako je nezadovoljna ponudom, definitivno bi bilo najbolje bilo da napusti B92 i ode na neku drugu televiziju.
Preporučujem (71) 53 Ne Preporučujem (18)
Odgovori

Saverferen

Pa dali je to moguce da je Olju neko ucenio,ja bih pre rekao da su ti krije nesto mnogo vece posto
svi znamo ciji je B92 bio i koga je pokrivao medijski u svim kampanjama.
Preporučujem (88) 67 Ne Preporučujem (21)
Odgovori

Stav naprednjačke Srbije - zabrani sve što vređa vođu.
 
НЕ ТРЕБА НИКО НИШТА ДА УРАДИ!

Медијски брабоњак се негде прерачунао и преиграо....................

ПОНЕСТАЛО КИНТЕ ИЗ АНТИСРПСКИХ ФОНДОВА?
Зашто амортизована медијска дромфуља се не суочи са истиним:
ГАЗДЕ СУ ЈЕ ПЛАЋАЛЕ ШТО ДИРЕКТНО ШТО ПОСРЕДНО, ДО
ПОСЛЕДЊЕ АНТИСРПСКЕ МИСИЈЕ, МИСИЈУ ЈЕ ОБАВИЛА
И САДА
ЈЕ ОД ЊЕ ПРЕОСТАО САСУШЕНИ КЕРЕЋИ БРАБОЊАК......


:think:

Izrazi koje koristis govore o tvojoj ostrascenosti ali za ovo podvuceno si mozda u pravu.
Zasto da trose iz tih fondova kada imaju vlast koja to finansira na svim medijima i, jedino sto traze jeste, da ne dozvole ni po koju cenu da se cuje niko ko nije EU zaljubljenik.
Posto bi se Olji moglo desiti da to omoguci, treba je ovako, napredno, skloniti da slucajno ne zabrlja nesto. ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top