Quantcast

Oglasi. Tema Trazi se...

Neno

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.696
Muskarac rodjen u znaku Jarca, podznak Skorpion, a moze i Devica podznak Skorpio, mesec nije bitan, Venera obavezno u vodoliji...

Ne sme imati nista u ovnu i blizancu

Starost 45 najmanje do 65 godina najvise, nista ispod i iznad toga.

Izgled nije bitan uopste, finansije pozeljno tek toliko da moze da pogura umetnost...

Unapred zahvalna Skorpija, udata al kao da nije :kpozdrav:
:dash::prpa:

Mochi_Teodora

Ističe se
Poruka
2.753
Muskarac rodjen u znaku Jarca, podznak Skorpion, a moze i Devica podznak Skorpio, mesec nije bitan, Venera obavezno u vodoliji...

Ne sme imati nista u ovnu i blizancu

Starost 45 najmanje do 65 godina najvise, nista ispod i iznad toga.

Izgled nije bitan uopste, finansije pozeljno tek toliko da moze da pogura umetnost...

Unapred zahvalna Skorpija, udata al kao da nije :kpozdrav:
boze pa zar ima ovoga u nasoj srbiji da se muskarac trazi preko oglasa, i to astroloskog. Jos i udata,aaaa......

Neno

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.696
Koliko sam do sad shvatila, natalna karta ti opise kakav ces ti da budes i kako ces da se nosis sa situacijama, a ti sam mozes da se menjas i da napredujes, samo treba da krenes, pozelis to : )
Djeluje kao obrazac, po kome ćeš se tako i ponašati. Ni jedan astrolog ne može pogoditi od prve tvoj horoskopski znak, osim a ko mu ne kažeš.
Medjutim, ipak ima tu nešto..

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.866
Djeluje kao obrazac, po kome ćeš se tako i ponašati. Ni jedan astrolog ne može pogoditi od prve tvoj horoskopski znak, osim a ko mu ne kažeš.
Medjutim, ipak ima tu nešto..
Delimicno se slazem, ali ok, razumem te.
I meni je ovako kad pogledam malo glupo, jer ispada da sad ja po sablonu se ponasam, kao da nemam mozak vec da sam isprogramirana, ali da ipak ima nesto

Primordial

Domaćin
Poruka
4.999
Nedavno se sjetih, kad sam se rodio, mislim na prve minute…cuo sam one babice sto poradjaju kako pricaju da nece staviti tacan datum i vrijeme. Steta, mislio sam da znam podznak a to u par dana nije neka razlika sa planetama.

Neko se nekad rodio i kao tada nisu upisivali tacno vrijeme a zamisli, nekome su izgorela ta dokumenta pa nema ni datuma. :O

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.866
Nedavno se sjetih, kad sam se rodio, mislim na prve minute…cuo sam one babice sto poradjaju kako pricaju da nece staviti tacan datum i vrijeme. Steta, mislio sam da znam podznak a to u par dana nije neka razlika sa planetama.

Neko se nekad rodio i kao tada nisu upisivali tacno vrijeme a zamisli, nekome su izgorela ta dokumenta pa nema ni datuma. :O
Znas, ja sve ljude koje poznajem rodili su se u vreme gde su cifre tacno zaokruzene. Zamisli kakva je tu kosmicka greska napravljane tek
Npr: 10:55, 11:00, 13:40,....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.