Quantcast

Oduzet mi nož?!

M4j4

Domaćin
Poruka
3.992
Dobro si uradila sto si predala noz, ali da bi ga povratila morala bi da nadjes racun za njega ili neki dokaz da je tvoj u smislu nadji neki racun pre datuma oduzimanja i pojavi se tamo gde drze zaplenjene ili ukradene stvari i objasni nesto sto moze da se svari. Noz verovatno nije tamo, ali uzmi neki koji bi mogao da prodje kao taj.
Za ovo postoji i procedura, ali je mnogo teze dokazivanje....
Naravno izbegavaj da optuzis policajce, ako mozes...
Ma pusti...kupiću drugi, nije vredno tolikog cimanja.

M4j4

Domaćin
Poruka
3.992
Ama ljudi, nije važno (više)
@ccaterpillar čisto da tebi još odgovorim- nisam, to je bila čista otimačina, postavila sam temu, poslušala neke savete i otišla u muriju lično da se raspitam kako mogu da vratim nož, tamo me izvozali idi tamo, idi ovamo (sve sam već pisala)
Na kraju se vratim bez noža.
Svi se prave ludi.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.932
Ama ljudi, nije važno (više)
@ccaterpillar čisto da tebi još odgovorim- nisam, to je bila čista otimačina, postavila sam temu, poslušala neke savete i otišla u muriju lično da se raspitam kako mogu da vratim nož, tamo me izvozali idi tamo, idi ovamo (sve sam već pisala)
Na kraju se vratim bez noža.
Svi se prave ludi.
Имали су месец дана да покрену поступак. Додуше не знам да ли сада теку рокови откад је уведено ванредно стање.
Ако нису, и ако је рок истекао, иди опет и запрети им тужбом и новинама.

M4j4

Domaćin
Poruka
3.992
Имали су месец дана да покрену поступак. Додуше не знам да ли сада теку рокови откад је уведено ванредно стање.
Ако нису, и ако је рок истекао, иди опет и запрети им тужбом и новинама.
Druže, šta ti misliš koliko košta taj nož?
Nije katana jbte, negde oko 70€ bio
Doduše, u današnje vreme ubija se i za manje, ali ja neću sebi da pravim frku od života za te pare, probala sam da vratim, išla u policiju, nije uspelo- nije 2 hiljade, preživeću.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.932
Druže, šta ti misliš koliko košta taj nož?
Nije katana jbte, negde oko 70€ bio
Doduše, u današnje vreme ubija se i za manje, ali ja neću sebi da pravim frku od života za te pare, probala sam da vratim, išla u policiju, nije uspelo- nije 2 hiljade, preživeću.
Гањао бих и за мање, јер нису паре у питању, него стоку треба научити реду, они су сервис, а умислили су да су власт, нигде се не понашају као у Србији, бахато, безобразно, неписмени су, кварни до сржи, и корумпирани.
Зато треба увек користити прилику да им се сломе рогови.

M4j4

Domaćin
Poruka
3.992
Гањао бих и за мање, јер нису паре у питању, него стоку треба научити реду, они су сервис, а умислили су да су власт, нигде се не понашају као у Србији, бахато, безобразно, неписмени су, кварни до сржи, и корумпирани.
Зато треба увек користити прилику да им се сломе рогови.
To je tačno, ali ne može pojedinac protiv sistema, kad pomenu rogove, setih se izreke "Ne može šut protiv rogatog" a još ako "rogatih" ima više...

Uvek sam se u životu borila protiv svih i svega, imam jak karakter, principe i ne dam nikom da me zajjebava, samo u ovom slučaju brate iskalkulišem.
Ne isplati se dobiti jednu bitku po ceni da izgubiš rat.
Znam ja tačno koji je pandur, polako sine, doćiće i njegov red, samo ne SAD.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.932
To je tačno, ali ne može pojedinac protiv sistema, kad pomenu rogove, setih se izreke "Ne može šut protiv rogatog" a još ako "rogatih" ima više...

Uvek sam se u životu borila protiv svih i svega, imam jak karakter, principe i ne dam nikom da me zajjebava, samo u ovom slučaju brate iskalkulišem.
Ne isplati se dobiti jednu bitku po ceni da izgubiš rat.
Znam ja tačno koji je pandur, polako sine, doćiće i njegov red, samo ne SAD.
Вероватно си из малог места па се то све своди на лични ниво, али ја говорим о принципу. Ако су иоле радили да није тотално разбојништво, морали су да ти дају потврду о одузетим предметима.
Кад истекне рок, а пријаве нема, онда је наступило твојих 5 минута. Али знам шта хоћеш да кажеш, дебил ти може наместити нешто друго, има екипу државних лупежа иза себе, које сви ми плаћамо, говна су то...

BAMBINO_NEGRO

Iskusan
Poruka
5.779
Policija mi je oduzela/zaplenila nož dužine 6cm što je dozvoljeno po zakonu.
Preko 6cm može da se smatra "oružjem".
S'obzirom da je sve "na tankom ledu" jedan od njih me je bukvalno ucenio "Ili ideš sa nama u stanicu, ili prosto daj nož"

Zamalo da me privedu ali ne zbog noža, nego bi mi nakačili napad na službeno lice, ometanje službenog lica, opiranje službenom licu itd, pa sam mu dala nož.

Interesuje me mogu li ja taj nož ikako da povratim? (S'obzirom da nijedan zakon nisam prekršila, nož mi je bukvalno silom i pretnjama uzeo pandur.
Hvala ako neko zna odgovor.
AHAHAHAHA KO TE **** KAD NOŽ DRŽIŠ U DŽEPU

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.