Odpriznavanje Privremene Drzave Hrvatske!

Nije kraj.
To je početak priče.
Hrvatska treba da se ukine.
Mađarska treba da dobije izlazi na Jadran

IMG_4719.jpeg
 
NE ZNAM SAMO STA SE CEKA?!
VISE POJEDINOSTI DOLE ISPOD....
ZASTO NAMA NIKO NIJE REKAO DA NPR. PRE 20-al GODINA
OKO 70 DRZAVA OUN NIJE PRIZNAVALO HRVATSKU?


SADA JE TAJ BROJ 55+5 tj 50 IMA ODNOSE SA NJIMA
ALI IH NISU PRIZNALI ZVANICNO!?
ZASTO SE TO SKRIVA OD NAS!?

MISLIM DA BI OVAJ PODUHVAT ODPRIZNAVANJA HRVATSKE
TREBAO POCETI STO PRE!


A NE VIDIM BOLJE MESTO ZA POCETAK OD KRASTAVICE!
/nije mi se zaglavio caps lock vec izrazavam uzbudjenje i cudjenje
da NIKO za ovih 30+ godina o ovome nije progovorio javno!/



https://www.politika.rs/scc/clanak/...-Tonga-jos-nisu-priznale-hrvatsku-nezavisnost

Бутан, Либерија, Нигер и Тонга још нису признале хрватску независност



До данас Хрватску још нису признале четири земље. То су Бутан, Либерија, Нигер и Тонга. Међу земљама које су релативно недавно признале Хрватску су Сомалија, која је то учинила у фебруару 2022., а Средњоафричка Република и Того 18. септембра прошле године.
Педесетак земља никад није формало донело одлуку о признању, али су успоставиле дипломатске односе што се третира као признање.
Међународно признање Хрватске је поступно уследило након проглашења независности 25. јуна 1991. Истог дана раздруживање је прогласила и Словенија, а међусобно признање двеју држава уследило је наредног дана, пише загребачки Вечерњи лист.
nema tu sta ko da obavestava i krije,
evo bezmalo 30 godina tvrdim,
da sve sto je nelegalno priznato,
ne moze ni da postoji,
99% drzava su je priznale pod prisilom nemacke,
prva francuska nije htela da je prizna,
sve je nemacka odradila
 
Na kraju 19. veka Albanci su bili egal sa Srbima i na kraju su preovladali. Niko ih nije tu naselio već su tamo počeli da dodlaze nakon Kosovskog boja otprilike i proširili se.

Pa jeste, ali to su sve stvari o kojima treba voditi računa. Svaka vlast može da upravlja demografskim kretanjima. Nego se to nije radilo, svima je odgovaralo naseljivanje albanaca, to je bila baza sigurnih glasova i to se guralo pod tepih godinama. Tako se sad radi i sa Vojvodinom. Pre par godina sam bio poslovno gore u nekim firmama, tamo niko ne priča srpski. Svi pričaju mađarski, na srpskom samo kad se meni obrate. Jel nekog briga? Naravno da nije. Mi svesno dopuštamo da nam neka teritorija izklizava iz ruku a posle kukamo "oteli nam". Jbg, ljudi, dajte malo realnosti kad sagledavate stvari. Niko nam ništa ne otima nego smo previše glupi da zadržimo.

Sve si u pravu ali smećeš činjenicu da nismo imali kome drugom da se obratimo. Posle je svašta tu bilo, bilo je i grešaka poput odbijanja Vens-Ovenovog plana i plana Z-4, ali u početku niko nije hteo da sluša srpske zahteve i zato su Hrvatska i BiH dobile tako brzo međunarodno priznanje.

Srbi su posebna sorta ljudi. Ni malo se ne trudimo da lobiramo pre različitih sporazuma, pa onda kad dobijemo nešto što nam nije povoljno, onda odbijemo pa svaki sledeći bude još gori i tako smo upali u neko živo blato besmisla iz koga ne možemo da se izvučemo. Evo recimo sad ovaj Francusko-Nemački plan, sva sreća pa ga je Vučić potpisao (odnosno prihvatio), jer zamisli da na vlast dođe debil Jeremić/Radulović/Zavetnica pa odbiju sporazum, i onda posle x godina dođe još gori. Vazda povlačimo glupe poteze. Jedini način da ova zemlja izađe na pravi put je okretanje prema zapadu, ulazak u EU i NATO i traženje saveznika među tim državama. Dok god se budemo lizali sa Rusijom i Kinom ima da izvlačimo deblji kraj. Prvo će da ode Republika Srpska, Abanci ima da krenu severno, a Vojvodina stoji kao potencijalni konflikt koji može da se aktivira u svakom trenutku. Mislim, tu imamo ludu sreću pa je na čelu Mađarske autokrata sličan našem, neće brat na brata, ali sve je to prolazno, i onda dođe nego drugi, vidi da na teritoriji sve Mađari pa kaže "e, a što sad ovo ne bi bila Mađarska" ;)
 
Pa jeste, ali to su sve stvari o kojima treba voditi računa. Svaka vlast može da upravlja demografskim kretanjima. Nego se to nije radilo, svima je odgovaralo naseljivanje albanaca, to je bila baza sigurnih glasova i to se guralo pod tepih godinama. Tako se sad radi i sa Vojvodinom. Pre par godina sam bio poslovno gore u nekim firmama, tamo niko ne priča srpski. Svi pričaju mađarski, na srpskom samo kad se meni obrate. Jel nekog briga? Naravno da nije. Mi svesno dopuštamo da nam neka teritorija izklizava iz ruku a posle kukamo "oteli nam". Jbg, ljudi, dajte malo realnosti kad sagledavate stvari. Niko nam ništa ne otima nego smo previše glupi da zadržimo.



Srbi su posebna sorta ljudi. Ni malo se ne trudimo da lobiramo pre različitih sporazuma, pa onda kad dobijemo nešto što nam nije povoljno, onda odbijemo pa svaki sledeći bude još gori i tako smo upali u neko živo blato besmisla iz koga ne možemo da se izvučemo. Evo recimo sad ovaj Francusko-Nemački plan, sva sreća pa ga je Vučić potpisao (odnosno prihvatio), jer zamisli da na vlast dođe debil Jeremić/Radulović/Zavetnica pa odbiju sporazum, i onda posle x godina dođe još gori. Vazda povlačimo glupe poteze. Jedini način da ova zemlja izađe na pravi put je okretanje prema zapadu, ulazak u EU i NATO i traženje saveznika među tim državama. Dok god se budemo lizali sa Rusijom i Kinom ima da izvlačimo deblji kraj. Prvo će da ode Republika Srpska, Abanci ima da krenu severno, a Vojvodina stoji kao potencijalni konflikt koji može da se aktivira u svakom trenutku. Mislim, tu imamo ludu sreću pa je na čelu Mađarske autokrata sličan našem, neće brat na brata, ali sve je to prolazno, i onda dođe nego drugi, vidi da na teritoriji sve Mađari pa kaže "e, a što sad ovo ne bi bila Mađarska" ;)
Ау... па ово прелази и оквире Станислава Лема
 
Pa jeste, ali to su sve stvari o kojima treba voditi računa. Svaka vlast može da upravlja demografskim kretanjima. Nego se to nije radilo, svima je odgovaralo naseljivanje albanaca, to je bila baza sigurnih glasova i to se guralo pod tepih godinama. Tako se sad radi i sa Vojvodinom. Pre par godina sam bio poslovno gore u nekim firmama, tamo niko ne priča srpski. Svi pričaju mađarski, na srpskom samo kad se meni obrate. Jel nekog briga? Naravno da nije. Mi svesno dopuštamo da nam neka teritorija izklizava iz ruku a posle kukamo "oteli nam". Jbg, ljudi, dajte malo realnosti kad sagledavate stvari. Niko nam ništa ne otima nego smo previše glupi da zadržimo.



Srbi su posebna sorta ljudi. Ni malo se ne trudimo da lobiramo pre različitih sporazuma, pa onda kad dobijemo nešto što nam nije povoljno, onda odbijemo pa svaki sledeći bude još gori i tako smo upali u neko živo blato besmisla iz koga ne možemo da se izvučemo. Evo recimo sad ovaj Francusko-Nemački plan, sva sreća pa ga je Vučić potpisao (odnosno prihvatio), jer zamisli da na vlast dođe debil Jeremić/Radulović/Zavetnica pa odbiju sporazum, i onda posle x godina dođe još gori. Vazda povlačimo glupe poteze. Jedini način da ova zemlja izađe na pravi put je okretanje prema zapadu, ulazak u EU i NATO i traženje saveznika među tim državama. Dok god se budemo lizali sa Rusijom i Kinom ima da izvlačimo deblji kraj. Prvo će da ode Republika Srpska, Abanci ima da krenu severno, a Vojvodina stoji kao potencijalni konflikt koji može da se aktivira u svakom trenutku. Mislim, tu imamo ludu sreću pa je na čelu Mađarske autokrata sličan našem, neće brat na brata, ali sve je to prolazno, i onda dođe nego drugi, vidi da na teritoriji sve Mađari pa kaže "e, a što sad ovo ne bi bila Mađarska" ;)

Srbi jedino lobiraju za veliku Srbiju do Lihtenstajna, i to na krstarici 😭
 
Nepriznavanje od strane drzava kao sto su Togu i Butan je iste jacine i vaznosti kao i povlacenje priznanja Kosova od strane drzava koje je Dacic sredio onomad lol
Ni meni Dačić nije najsimpatičniji političar, ali za Žute šamane, sataniste i vračare s Vračara, patriot je na kvadrat.
Kada se samo sjetim te njegove avanture, vjerujem da se osjećao kao dr. Jones u "Temple of Doom" kada su im servirali onaj egzotični ručak.
Neki tamo plemenski vođa je povlačenje priznanja Kosova uvjetovao time da čovjek pojede nekakvu kozu, nesretnik nakon obroka problijedio i usr'o se, tjedan dana nije micao iz kreveta.
Međutim, taj dio o probavnim smetnjama je ono što je javnost saznala, tko zna čemu je nesretnik tamo još bio izložen, ali čovjeka blam prepričavati.
Ne krivim ga, meni bi isto bilo neugodno da mediji pišu u tome kako sam fasovao sraćku od koze koju je pripremao afrički šaman.
 

Back
Top