Odnos sa zenom pokojnog ortaka

Nije problem, idealna si za direktorku moralne policije. Nema potrebe da devojke idu u pocepanim farmerkama, a tetovaže ima da se skinu u roku odmah. Naravno, nema stupanja u intimne odnose pre braka jer za to sledi bičevanje.
Kao u S. Koreji ima u 05 30 H da nas budi sirena, a kome se ne sviđa može slobodno da ide.
Pošto sam u vojsci stajao mirno, da li moram isto tako kad čitam tvoje postove?
Ne znam zasto govoris u moje ime stavove o necemu,a koje ja nisam pominjala.
Sta ti znas sta ja mislim o farmerkama,inuimnim odnosoma prije braka i slicno?
Nigdje ja nisam pomenula nista na te teme.
A cak i da jesam,opet nema veze sa ovom temom izdaje i nelojalnosti prema prijatelju.
I ne znam zasto se toliko uzbudjujes,niko tebi ne brani da budes sa zenom pokojnog prijatelja,ako ti savjest dozvoljava.
 
Poslednja izmena:
Кад жени умре партнер, она постаје слободна.

Кад мушкарцу умре партнерка, он постаје слободан.

Она је слободна од тренутка смрти супруга. Колико ће чекати да своју слободу конзумира и крене даље са животом, не зависи од друштвених норми, већ од њеног осећаја. То може бити 7 дана или 7 година, једини ко то може да процени је она сама и нико више.
Ti u opet u klin,a ja u plocu.
Nije problem u zeni,ni u njenoj slobodi,niti ja govorim da ona ne treba da ima partnera.
Problem je u ovom "ortaku" i njegovim shvatanju prijateljstva i karaktera.
 
Pa ako je flertovala, onda nemaš dileme, sad je pravo vreme za vas.
Ipak ste ga ispoštovali.🤫🤭
Sad ubacuje nove momente...kao bilo je flerta.
Ali svejedno...to te opet ne iskupljuje u mojim ocima.😂
Ali nemoj mnogo da se sekiras...ja sam moralni policajac iz Sjeverne Koreje.
Slusaj ti samo savjete ovih ortaka koji bi isto postupili i sa tobom i tvojom zenom,ne daj Boze,da im se ukaze prilika.
 
Sad ubacuje nove momente...kao bilo je flerta.
Ali svejedno...to te opet ne iskupljuje u mojim ocima.😂
Ali nemoj mnogo da se sekiras...ja sam moralni policajac iz Sjeverne Koreje.
Slusaj ti samo savjete ovih ortaka koji bi isto postupili i sa tobom i tvojom zenom,ne daj Boze,da im se ukaze prilika.
Pravo mi je bitno sta ce napisati osoba koja vidi svet plavom bojom, a ja zutom.
 
Pozdrav svima

Kao sto i sam naziv teme glasi, zanima me vase misljenje. On je umro pre 2 meseca, a ja kao i svako musko imam potrebu da zavrsim sa dobrom ribom. Njegova supruga je ocuvana milfara i tacno joj se uvek vidio ***** u oku. Medjutim i meni bi to nezgodno bilo jer drzim do nekih kodeksa, a i s njom imam i vise nego prijateljski odnos sad. Vise je sukob donje i gornje glave. Sta vi kazere?
mesec dana maksimalno..zašto da pati
 
Ova tema je tipicni odraz danasnjeg drustva.
Sve sto je nenormalno i nemoralno postalo je normalno.
A ako se iko usudi da kritikuje dobija epitet laznog moraliste zastarjelih shvatanja,onog ko zavidi,onog ko ne razumije,ko osudjuje itd.
On se proglasava ludim i netolerantnim.
Da li ti shvatas da je ono staro patrijahalno drustvo razbijeno joa prije sto godina a kvazigradjansko socijalisticko I
Zato i imamo gej parade,razne nakaze na Eurosongu,debilnosti da dijete samo sebi odredjuje pol i mnoge druge nakaradnosti.
Umjesto da se ovaj i ovakvi kao on,ako ih vec niko u porodici nije naucio obzirima,moralu, karakternosti i kulturi,"cojstvu i junastvu", kritikuju a ne maze i paze, da se slucajno ne bi naskodilo njihovoj njeznoj dusici.
Covjece,kratko i jasno,ako ti je neko prijatelj,ne gledas njegovu zenu.
Bio on ziv ili mrtav.
Ako ti je neko prijatelj,zalis njegovu smrt,a ne juris seks sa njegovom zenom.
To nije lazno moralisanje,to je jednostavno ljudskost.
Ili jesi ili nisi.

Kako perfidno mijenjas teze.
Mora da je to iskustvo sa politike.😂
Ne smetaju nikom homoseksualci,smeta kad se devijacije propagiraju kao ispravnost.
A to je devijacija,nije normalnost,inace bi ljudski rod izumro.
Evo,sad u Blicu procitah da je predstavnik Svajcarske na Eurosongu ni musko,ni zensko.:roll:
Nebinaran...ili kako se to vec naziva.
Hoces li reci da je to normalno? Malo je sto se ne zna ko je musko,a ko zensko...sad se dolazi do toga da nisi ni jedno,ni drugo.
Sta si onda?Sotona,sto bi rekla moja pokojna baba.
Hoces li reci da to nije izmisljotina nasih vremena?
Hoces li reci da je normalno da dijete samo sebi odredjuje pol?
Hoces li reci da je normalno da se te nenormalnosti naturaju preko medija?
Ali to nije tema,pa da ne duzim.
Nadam se da shvatas da imas prevazidjena gledista.
 
Da li ti shvatas da je ono staro patrijahalno drustvo razbijeno joa prije sto godina a kvazigradjansko socijalisticko I



Nadam se da shvatas da imas prevazidjena gledista.
Shvatam ja mnogo vise nego sto ti mislis,ali ti ne shvatas da su pojmovi poput ljubavi,casti,prijateljstva ..univerzalni i nikad nece biti prevazidjeni.
Iskreno,ovoliko opravdanja i podrske za jedan sasvim neprimjeren nacin ponasanja pokazuje da smo kao drustvo mnogo gori nego sto mislimo.
 
Shvatam ja mnogo vise nego sto ti mislis,ali ti ne shvatas da su pojmovi poput ljubavi,casti,prijateljstva ..univerzalni i nikad nece biti prevazidjeni.
Iskreno,ovoliko opravdanja i podrske za jedan sasvim neprimjeren nacin ponasanja pokazuje da smo kao drustvo mnogo gori nego sto mislimo.
Univerzalni nikako. Ali svi za njihove standarde misle da su univerzalni. Da si starim Grcima rekao da su njihova muska prijateljstva cudna bi mislili da si barbarin
Jednostavno , drustva se mijenjaju i odnosi medju ljudima ili koncepti se baziraju na tim promjenama. Danas je savrseno normalno da se izvjesni ljudi ne razviju u tacno definisanom polu i slicno.
 
Ne znam zasto govoris u moje ime stavove o necemu,a koje ja nisam pominjala.
Sta ti znas sta ja mislim o farmerkama,inuimnim odnosoma prije braka i slicno?
Nigdje ja nisam pomenula nista na te teme.
A cak i da jesam,opet nema veze sa ovom temom izdaje i nelojalnosti prema prijatelju.
I ne znam zasto se toliko uzbudjujes,niko tebi ne brani da budes sa zenom pokojnog prijatelja,ako ti savjest dozvoljava.
Ovde pažljivo čitam, a ponekad i pišem pa nemam razloga da mi skače pritisak.
Drugo, tema nije moja pa nemam šta da budem sa udovicom.
I pod tri, nigde nisam napisao svoje mišljenje na zadatu temu, ali si ti zato ispisala brdo postova i automatski si preuzela funkciju direktora moralne policije. Ako ti je malo, možeš odmah i u ministarsku fotelju.
 
Ovde pažljivo čitam, a ponekad i pišem pa nemam razloga da mi skače pritisak.
Drugo, tema nije moja pa nemam šta da budem sa udovicom.
I pod tri, nigde nisam napisao svoje mišljenje na zadatu temu, ali si ti zato ispisala brdo postova i automatski si preuzela funkciju direktora moralne policije. Ako ti je malo, možeš odmah i u ministarsku fotelju.
Samo je njeno mišljenje moralno i ispravno. Povraćam od takvih.
 
Pozdrav svima

Kao sto i sam naziv teme glasi, zanima me vase misljenje. On je umro pre 2 meseca, a ja kao i svako musko imam potrebu da zavrsim sa dobrom ribom. Njegova supruga je ocuvana milfara i tacno joj se uvek vidio ***** u oku. Medjutim i meni bi to nezgodno bilo jer drzim do nekih kodeksa, a i s njom imam i vise nego prijateljski odnos sad. Vise je sukob donje i gornje glave. Sta vi kazere?
Ako tebi nije glupo, nije ni nama.
 
Samo je njeno mišljenje moralno i ispravno. Povraćam od takvih.
Moral je vrlo rastegljiv pojam. Naročito u današnje vreme. Zlatno pravilo pak je što ne želiš sebi nemoj učiniti ni drugome.

Moral je dakle granica koju ne prelazimo i ispod koje se ne spuštamo.
Svako od nas ima svoju ličnu granicu.
Nekome je tvoje ponašanje baš debelo ispod te granice.
 
Tu sad ima 2 puta za nju.

Ukoliko je imala redovne seksualne odnose sa mužem, sex joj sad fizički nedostaje. Međutim, uvek kad neko blizak umre ljudi imaju malu grižu savesti iz prošlosti, da li sam uradila sve za njega, neverica, itd. I u takvim okolnostima lakše je samo za sex naći nekog potpuno van te priče ko nije poznavao muža. No pitanje je upoznavanja, gde može da nađe takvog.

Druga stvar je ako odmah želu vezu, na nekog da se osloni. Tu bi logao biti i prijatelj muža, ali nije lepo da se poigra sa njom samo zbog sexa i ostavi je.

Da li želi prvo ili drugo zavisi od žene i to bi trebalo otkriti, porazgovarati možda.

Нисам ја много паметан за такве ствари, али ако постоји баријера због познанства са покојним, то би требала нека другарица да предложи неког друга који је удовици и бившем мужу непознат.

Не знам, нисам се никада бавио сексуалном социологијом...:confused:

Не бих ни сада коментарисао, већ има таквих ситуација све више - иду године...
 
Moral je vrlo rastegljiv pojam. Naročito u današnje vreme. Zlatno pravilo pak je što ne želiš sebi nemoj učiniti ni drugome.

Moral je dakle granica koju ne prelazimo i ispod koje se ne spuštamo.
Svako od nas ima svoju ličnu granicu.
Nekome je tvoje ponašanje baš debelo ispod te granice.

Шта знам...?!?

Ниси ти чуо за појам "секс из сажаљења"...:kafa:

То је баш компликовано
 
Ovde pažljivo čitam, a ponekad i pišem pa nemam razloga da mi skače pritisak.
Drugo, tema nije moja pa nemam šta da budem sa udovicom.
I pod tri, nigde nisam napisao svoje mišljenje na zadatu temu, ali si ti zato ispisala brdo postova i automatski si preuzela funkciju direktora moralne policije. Ako ti je malo, možeš odmah i u ministarsku fotelju.
Onda ako pazljivo citas,bolje procitaj svoje postove ponovo.
Prozivas me,izmisljas lazi o meni i mojim stavovima,ubacujes neke svoje projekcije,provociras...i meni govoris da sam ja nekakva moralna policija,ako iskazem svoj stav koji je suprotan vladajucem ovde.
Nemoj misliti da ne znam da sam ti trn u oku jos od onih tema sa politike,inace ti ne bih bila bas toliko interesantna.
Perfidno to radis,izvjestio si se u tome,moram priznati.
A sad adio!
 
Poslednja izmena:
Univerzalni nikako. Ali svi za njihove standarde misle da su univerzalni. Da si starim Grcima rekao da su njihova muska prijateljstva cudna bi mislili da si barbarin
Jednostavno , drustva se mijenjaju i odnosi medju ljudima ili koncepti se baziraju na tim promjenama. Danas je savrseno normalno da se izvjesni ljudi ne razviju u tacno definisanom polu i slicno.
I...sta mislis dokle ce ici ta "normalnost"?
Jesi li cuo za Sodomu i Gomoru?
I njima je sve bilo normalno.Ali dokle?
Mozes kako hoces,ali ne i dokle hoces.
Univerzalni princip postoji,ma kako ga ti zvao ili ne zvao.
Neko postoji ko od gore vidi sve,sto bi rekao Đorđe B.
Kas ne bi bilo univerzalnih principa,svijet bi se urusio u anarhiji.
 
Onda ako pazljivo citas,bolje procitaj svoje postove ponovo.
Prozivas me,izmisljas lazi o meni i mojim stavovima,ubacujes neke svoje projekcije,provociras...i meni govoris da sam ja nekakva moralna policija,ako iskazem svoj stav koji je suprotan vladajucem ovde.
Nemoj misliti da ne znam da sam ti trn u oku jos od onih tema sa politike,inace ti ne bih bila bas toliko interesantna.
Perfidno to radis,izvjestio si se u tome,moram priznati.
A sad adio!
I dalje stojim pri tome u vezi moralne policije. Inače, koji je stav ovde vladajući me ne zanima jer uvek pišem u svoje ime. Kako da ti kažem, ali više se po mišljenje ne ide u komitet ili se možda ide u neki moderan komitet, ne znam. Evo, post niže se spominje i Biblija. Šta kaže Biblija u vezi neta, mobilnih i na kraju Krste ili nisu išli tako daleko?
Projekcije, provokacije, laži? Još samo kaži da te prate i toeto.
Trn u oku? Ovde nemam neprijatelja i gledam da komuniciram sa ljudima. Ne volim moralisanje i ne pristajem da stojim mirno kad mi se neko obraća. Kad mi se nešto učini zanimljivim onda napišem neko viđenje i kraj priče.
 

Back
Top