Quantcast

Odgajivaci papagaja i sve korisne informacije u vezi njih

vilus

Iskusan
Poruka
5.145
ja predlažem moderatorima da veoma dugovečnu temu "Papagaji"
prilepe u zaglavlje foruma Kućni ljubimci.

tako će je ljudi koji, kao na ovoj temi, žele da saznaju o gajenju papagaja
uvek imati na vidnom mestu, i neće se rasplinjavati na više tema ponavljajući
ista pitanja koja su na starijoj temi uglavnom objašnjena.

Jako lep predlog,ali trenutno neizvodljiv. Posto planiramo da promenimo izgled ovog pf-a mislim da ce onda svima biti mnogo lakse:ok:

Alavanja

Početnik
Poruka
1
:bye:Imam tigricu zenku 5 godina.Kako da uz nju cuvam mladog muzjaka koga bih ucio govoru. Cuo sam da nema sanse kada su zajedno .
Zdravo, ja imam muzjaka od 2 godine, divno prica i zvizdi (sve kao ja), ali je povremeno sam, kada ja otputujem. Da li si za to da ih upoznamo, pa ako se slazu, mozda i da je zadrzim?
Iz mog iskustva, muzjak koji zivi sa zenkom nece nauciti tako brzo da prica.

vampir_tz

Početnik
Poruka
2
veliki poooz...ja sam novi n forumu i zamolio bi sve da mi pomognu najvise sto mogu...
imam malog aleksandra i kupio sam ga prije otprilike 9 mjeseci kod odgajivaca je bio oko 5-7 sedmica...pokusavao sam na sve moguce nacine da ga pripitomim ali mi nikako ne ide kada pridjem kavezu pocne skakat u zadnje vrijeme malo manje i sve one koji imaju ikakav koristan savjet zamolio bi da napisu...cesto ga pustam van kaveza ali nemam nikakavu ideju kako bi ga ponovo vrati u kavez ko ima neki prijedlog neka javi...unaprijed puuuno hvala

serifb

Početnik
Poruka
2
ima da se kupi zako rucno hranjen za 400-500 evra,znam ja par odgajivaca koji ih prodaju po toj ceni.
ako nekog interesuje,dacu kontakt na pp
ja sam od njih kupila svoju konuru,vise sam nego zadovoljna. ptica se dobija cim predje na obicnu hranu,a ako ste iskusni,onda mozete i da je uzmete na dohranjivanje
odgajivaci toliko izlaze u susret da to nije normalno,mozete da dodjete kod njih kad god hocete i koliko god puta,da vidite kako napreduje vas pticurak koga ste odabrali.
a razni preprodavci prodaju za mnooogo vise,da ne spominjem ko su sad,ali jedni od nasih najpoznatijih "odgajivaca" su ustvari preprodavci

Ej Rin@ mozes li meni poslati na pp neke od tih odgaivaca ja namjeravam uzeti zakoa. Hvala unaprijed

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.