Odbacena - Uttaran

Dobra epizoda juce. Volim epizode kad pokazuju scene sa malom Icom. :D

Procitah negde da se razvode Tapu i Vir u stvarnosti. Navodno je Tapu bila toliko posesivna da je izludela Vira, pa je doslo i do nekog nasilja u porodici. Jos samo da se smuvaju Vir i Ica pa da bude kao u seriji.
 
Konačno sam našla neki forum gde se sve može pročitati o dešavanju.To sam davno strpala u mojBookmarks i večeras nešto tražila pa hajd da vidim šta mi je ovo kad ono ceo opis po datumoma .sada oni opisuju već 7 februar 2014.silna neka imena se pojavljuju,naravno pola nisam shvatila,mislim ko su ti ljudi a čini mi se da su i imena malo drukčije prevedena nego u seriji.
Ako neko želi poslaću na pp.ili hoćete da stavim u spojler pa čitajte.Može da se čita danima a opis je za svaku seriju opširan.Eto toliko od mene.To su kao poslednje epizode ali mi ima još da se načekamo dok do ovog datuma koji sam navela nedođemo.No može da se gleda unazad a to je ono što mi sada gledamo,recimo broj stranice 31.:bye:
 
Svi ti novi su koliko sam ja shvatio iz Kanine / Surbine familije. Deca i rodjaci od onog Avinasha sto ga je Ica ubila. Sada ce oni da nagrnu i da se lazno predstavljaju kako bi se osvetili Ici i njenoj porodici zbog Avinasha, para i imanja koje je deda ostavio Kani. A Surbi ce valjda da bude u dilu sa njima.

Bice i nekih starih likova Tapu, Ratore, Tedj i Melvika - bivsa Ratoreova zena. :)
 
Da pojaviće se i onaj sin od Virovog dede koji će hteti da se oženi sa onom njinom rođakom koja je dovela Viru ženu.Evo sada OBN daje i večeras.Mukta će praviti Ići i Miti problema toliko će preterati da će je Nani pokušati sprečiti ali ona ni Nani neće slušati.Biće tu svašta tako da se zaogrnemo strpljenjem i pratimo još jedno godinu dana.Nani ovog trena nešto preti Damini ali ona odgovara da ona danas nije služavka a Nani gazdarica.Odo da gledam.:)
 
Pa dobro u svim serijama ima toga.Al me je sinoć iznervirala Nani kada je zahtevala od Iće da joj obuje papuče.Bože i ova se toliko ponizila i obula joj papuče.A Juvi pokazuje svoje pravo lice ponovo.No sada će se opet izjednačiti sa serijama tako da se nebrinete.
Gledam ,pa ta serija je počela sa snimanjem 2008g,i evo traje šest godina.Baš se vidi kada vrate neke scene unazad kako su izgledali mlađi,mršaviji.
 
Tapu je bas izgledala mnogo bolje kad je bila mladja i mrsavija. A i Ica. :D

Danas dobra epizoda. Svidja mi se kako Tina glumi veselu Miti. I Nani kad vidi Vira i Icu, pa brise naocare. :D

Na prvoj su uveli i subotom u 17.00. Sad im bezi OBN, pa valjda hoce da ih stignu.
 
Sinoćne epizode su bile kriminalne.Ja sam rešila da više negledam jer ova Nani je kriminalna,kako je zloće a Muka se samo cinični smeje.Znam da će Miti sada otići,nešto će joj se desiti,biće u bolnici nepokretna,a sin od Virovog dede će izaći iz zatvora.Juvi će se kockati kod Ratora u baru izgubiće novac a Rator će tek posle saznati ko je on.
 
Ja izgleda kasnim za dogadjajima. :)

Pa ovi na Prvoj su nešto pobrkali,čini mi s.Ono što prikazuju gledaće te oni stavljaju gledali ste a mi već odgledali.Ma ova baba je baš izmaltretirala Miti.jer ju je Mukta nasankala vodivši je u neki klub,pozvala policiju a ona se izgubila,a pre toga joj u sok sipala silan alkohol pa se Miti sirota napila.Naravno dospela u zatvor.Izbavio je Kana uz kauciju.Ića je ošamarila,,,ajd gledaćeš i uživati da ja stalno nepišem unapred.

 
Ja se Mitti sploh ne čudim, da je taka. Je v puberteti, razmažena i do zdaj so ji samo lagali in prikrivali dejstva. Sada je saznala, da je mama živa in je bila v zatvoru radi ubistva ( niko ji ne reče, da je branila muža), sad če još saznati, da i njen mrtvi otac živi....i to od Mukte? koja bo sigurno poročala na svoj način. Ni čudno, da se maloj zmešalo. I Iča ništa ne reče, samo plače ali jo šamara. Svida se mi Jogi a i ta ništa ne može.
 
Nani se sinoć baš uplašila hoće li je izbaciti ,jer je Jogi skontao da je ona kriva za Mitin nestanak. Damini će izgleda očitati Nani slovo i reći joj da ako neprestane da proganja Iću reći Mukti ko ju je našao i gde i kako ju je mama ostavila.Ostaje nam da vidimao.
 

Back
Top