Odbacena - Uttaran

Ponovili su scenu sa Miti i Nani. U Indiji serija ide valjda 4 puta nedeljno. Verovatno nekada ne stignu da snime celu novu epizodu. A i ovi nasi nekad preteraju sa gledali ste i gledacete.

Juce sam cuo novu indijsko-srpsku rec - sanduk. Kad Damini prica Miti da su joj slike ostale u sanduku. z:)
 
Otkud sad unuka. Miti se valjda tek udala u seriji, video sam slike nedavno. Nadam se da nece da zbrzaju nesto.

A ja sam negde iskopala da će Miti nestati.Ako ova Nani bude stalno takve naravi ja to narode nemogu da podnesem.Znam najbolje da prebacim na drugi kanal kad ona drži slovo.
Sada su nam ubrzali a sigurno nam sledi malo otegnutiji tempo.
Mukta je dobila poklon uz poklon se čuo ženski glas,da nije to Tapasja ćerki poslala.z:)
 
To je sta se desava trenutno u epizodama u Indiji, mi smo jos daleko od toga. E sad koliko sam razumeo to je neka prevara. To su neki novi likovi u seriji. Miti se udala za nekog ko je ne voli vec se ozenio iz nekih drugih razloga, a tu su i neki njegovi prijatelji/ce koji hoce da ubiju Miti ili da joj nesto gadno napakoste. Pre nekoliko dana sam video slike (Tina izgleda bolje nego ikad) sa nekog putovanja u stilu medenog meseca na kom treba da se nesto desi Miti. E sad ako se nesto desi ne znam kako ce unuka da se tu pojavi, mozda Juvijeva kcerka.
 
Jos ne znamo hindu toliko dobro da bi gledali unapred. Nego naleti tako nesto, neka informacija, slika... z:)
Ja se trudim da ne znam sta ce biti dalje, jer mi onda nece biti zanimljivo da gledam.

Pojavice se Tapu. Vratice se u kucu Sing Bundelinih i tamo praviti haos. z;)
 
Jos ne znamo hindu toliko dobro da bi gledali unapred. Nego naleti tako nesto, neka informacija, slika... z:)
Ja se trudim da ne znam sta ce biti dalje, jer mi onda nece biti zanimljivo da gledam.

Pojavice se Tapu. Vratice se u kucu Sing Bundelinih i tamo praviti haos. z;)

E sad baš nije fer da se vrati opet tamo.Nemogu da procunjam nigde hoće li Ića doći da živi sa Virom.
 
Nece Tapu da se vrati kod Vira, vec po drugom osnovu. Nesto mi sad bezveze da to spojlerisem, nek ostane iznenadjenje. A kad se vrati onda ce, izmedju ostalog, da Viru kaze sve sta je bilo. Ne znam da li ce to da uradi iz dobrote svog srca, zato sto je opet dobra sa Icom ili samo da iznervira Gunvanti, Dedu i kompaniju. Mada cenim da ce biti ovo poslednje. z:)
 
E sad mi je lakše!!!!Sve se brzo odvija.I dalje me nervira Nani.Po početku serije gde se vide Ića i Miti osećam da se Miti neće mnogo ljutiti na Mamu.Valda će joj ova svojom mudrošću objasniti.
Nemoraš da spojlerišeš,bolje je ovako i ja sam se opustila.
 
Nani je že uspelo zaseti seme zla u Muktu

Samo čakam, kdaj bo Jogi nagnal nani iz hiše.

I ja to jedva čekam.Juče se damini sa porodicom ipak vratila kod Jogija u kuću.Sada će ponovo da nastane pakao.Hoće li Damini i njeni članovi porodice to izdržati,i hoće li se vratiti u svoju kuću koju treba da naprave.Sada me baš to interesuje.Ajd ako nešto znaš nek te ne mrzi stavi makar u spojler.

 
Ja bih rekao da ce bar neko vreme ostati tu. Uskoro se vracaju Ratore i Tapu. :D A onda dolaze novi likovi. Surbi ce da se prozli valjda i bice u vezi sa tim novim likovima.

Ne znam u sadasnjosti kakva je situacija, ko je sve u kuci. Miti i Mukta su se udale, moze da se desi da su Damini i Kana i dalje u kuci sa Djogijevima.
 

Back
Top