Odbacena - Uttaran

Nisam večeras gledala pa dođoh da vidim jesi li ostavio koju novost:bye:

Avinas je oteo Juvradja, posto je od Puskara saznao da je to Icin sin. Nani se odusevila jer je mislila da je Puskar organizovao otmicu, ali se zabrinula kad je cula da nije.
Svi su se okupili kod Ratorea (Ica, Damini, deca, Djogi, Divja i policajac Tart), ocekivali su poziv kidnapera zbog otkupa. Avinas je pozvao Icu i zapretio joj da nikome nista ne kaze. Trazio je razmenu - Kanu za Juvradja. Avinas joj je rekao da je Juvradj njen sin. Ica se ubedacila, ne zna sta da radi, nikome nije nista rekla, cak ni Damini, a svima je sumnjivo sto je naprasno pokupila decu i otisla.
Nani je dobila misteriozni poziv, misli da je to Tapu i krenula je kod Ratorea da ih obavesti o tome.
:)
 
Danas sam gledala,a ti si tako lepo opisao događanje u delu koji sam propustila,hvala ti.Mislim da će se sada opet odužiti oko otmice Juvradja.Pokušavam da zamislim hoće li Ića dobiti dete ali sumnjam,jer neda ovog malog.E pa ostaje da vidimo dalje događanje,sada je malo zanimljivije nema onih dosadnih scena gde se deset minuta samo gledaju i ćute.:)
 
Danas dobra epizoda sa Vidyom Balan, najboljom indijskom glumicom. Bas bi bilo dobro da je Vidya u stalnoj postavi Odbacene. Ovo je bila reklama za njen film Kahani. Kahani je jedan od najboljih filmova koje sam gledao u poslednjih nekoliko godina. Velika preporuka. :ok:
 
Sada smo negde oko 823-ce epizode, a u Indiji su dosli do 1267-me epizode. Tako da imamo jos dosta da gledamo. Navikao sam se da vec svaki dan gledam Icu tako da se nadam da nece jos da zavrsavaju seriju. :D
 
Pa to je baš mnogo.Ima da gledamo dve godine.Ali mi nije jasno jer sam malo gledala ovo što sam stavila u spojler.Tu Ića ima neko drugo ime a izgleda da i Vir nije isti glumac.Inače sada se baš odvija punom brzinom.Nećemo da nagađamo šta će biti.Ko izdrži do kraja ako ga bude saopštiće nam:)
 
Ahaaaaaa,hvala.Večeras malo gledala pa vidim Divia drži Muktu.Iznenadila se,jer nisam gledala u petak,i čim propustim baš se nešto važno dogodi:).Kako su došli do saznanja da je to Tapasjina ćerka.Ova babuška je opasna.
 
Posto ih je Djogi izbacio iz kuce zbog otmice Icine bebe, Nani, Puskar i Rohini su iskoristili priliku i uvalili se u Ratoreovu kucu. Ratore je otisao iz grada razocaran sto je ostao bez deteta. Onaj lik sto je ukrao Ratoreovu bebu, a sto ga je Ratore nasao i tukao, pojavio se na vratima trazeci Ratorea. Video je u gradu sliku bebe na posteru za proslavu rodjendana i prepoznao je. Onda su Divja, Puskar i Nani otisli na proslavu, videli poster i provalili da je to Mukta. Pozvali su policiju i lazno prijavili Icu za kidnapovanje, pa je Ica uhapsena. Divja joj je uzala Muktu. Djogi je popizdeo kad je cuo da je Ica u zatvoru. Vir je iz osvete pozvao policiju da hapsi Nani i Puskara. :)
 
Svidja mi se ovaj novi obrt. Deluje osvezavajuce. :D

I meni, samo nešto mislim da se ne ponovi isto kao sa Tapasjom i Ićom.Znaš li gde je Tapasja?Đoki vidim propao,žive u siromaštvu,a onaj podiže novac.To sigurno Tapasja ostavlja novac ocu,prati njihov život odnekud.:)I Vir drugi glumac.Svi zamenjivi samo Nani nezamenjiva.

 
Meni su Meti i Mukta drugaciji likovi od Ice i Tapu. Vidim da su svi oko mene odusevljeni kako Mukta izgleda:D, a meni je zanimljivija Meti. Tina je odlicno glumi, bolje nego Icu. Bas sam se nesto uvukao u pricu, jedva cekam da Ica i Djogi upoznaju Meti. Nani ce da padne u nesvest kad vidi Meti. Jedino mi je visak ovaj motorista koji ce izgleda da se zaljubi i u Meti i u Muktu.

Nesto mislim da pare uplacuje Damini. A Tapu, Vir i Ratore su trazili vece plate pa su ih odbili i krenuli sa novom generacijom. Tapu se ove godine vratila u seriju, ne znam kakav je zaplet smisljen sa njom i kako su objasnili gde je bila sve vreme. Mislim da se i Ratore vraca u nekom momentu. Vir ostaje ovaj novi.
 
Meni su Meti i Mukta drugaciji likovi od Ice i Tapu. Vidim da su svi oko mene odusevljeni kako Mukta izgleda:D, a meni je zanimljivija Meti. Tina je odlicno glumi, bolje nego Icu. Bas sam se nesto uvukao u pricu, jedva cekam da Ica i Djogi upoznaju Meti. Nani ce da padne u nesvest kad vidi Meti. Jedino mi je visak ovaj motorista koji ce izgleda da se zaljubi i u Meti i u Muktu.

Nesto mislim da pare uplacuje Damini. A Tapu, Vir i Ratore su trazili vece plate pa su ih odbili i krenuli sa novom generacijom. Tapu se ove godine vratila u seriju, ne znam kakav je zaplet smisljen sa njom i kako su objasnili gde je bila sve vreme. Mislim da se i Ratore vraca u nekom momentu. Vir ostaje ovaj novi.

Istina da je Meti veselija od Iće kad je bila mlada.Motorista je razmaženko i sa obe će se poigravati pa će opet proći jedan dug period dok se sve ne rasplete.Nisam očekivala da Vir tako rano ode iz serije.A odakle Damini novac jer kažeš da ona šalje Đogiju.Žalostivo mi je što Mukte ide na fakaultet bez đeparca i vrlo je skromna.
Ostaje nam da gledamo šta će se dalje događati samo ja neuspevam svaki dan,uvek u to vreme imam neku obavezu.:)
 
Ove dve su se opet zaljubile u istog kao i njine majke.Mislila sam da će to biti mlađani Bundela,kad ono izgleda anonimus,a možda se kasnije uspostavi da je milioner.Kako mi je žao Đogija i Divije,ovi dvoje su beskrupulozni,nemaju milosti.Našta su spali.Danas odgledala posle dužeg vremena celu na Prvoj.A Nani drži slovo i Mukti.
Neću da te pitam neka se malo iznenadim sada nije monotonoz:poz:
 
To sam propustila,u to vreme imam neku obavezu pa neuspem da gledam.Evo sada gledam na OBN tel.traje 1 sat.Divija kupuje sari unuci,a ovaj brat joj podiže novac.Uh samo se iznerviram.Izgleda da će se obe devojčice zaljubiti u onog drugog.Neznam ni šta se desilo Đogiju kada je ostao bez novca.
 
To je vec bilo na Prvoj. Mozda u sredu. Onda je bila epizoda kada su na studentskoj zurci. Tu se svasta izdesavalo. Onda ide sledeca u kojoj Djogi nastrada u saobracajki, a Meti mu pomogne, a da je Djogi nije video. Sutra Djogi dolazi da joj se zahvali i tu ce da sretne Kanu i Damini. A Ica treba da vidi Vira. Bice bas zanimljivo. z:)
 

Back
Top