Odbacena - Uttaran

Koja zloća je ovaj Puškar a Rohini totalna šalabajzerka:zcepanje:ništa da skapira.Ićina mama dobro još uvek podnosi njegove smicalice.A ko je taj koji zivka Tapasju.Volim da pogledam al se odugovlači i onda odustanem za trenutak,kao neću da gledam,pa opet se vratim al samo da vidim šta će biti u sledećoj epizodi.Gledanje serije za mene je već Sizifov posao,kraj ,,,ko zna hoću li doživeti;)
 
Jadan Kaka zamalo da nadrlja. Ne znam sta sada da mislim o Satiji i Sanci. Bili su m ibas simpaticni, a sada ce ispasti da su neki prevaranti. Nesto m ipada na pamet da ih je Ratore unajmio da udju nekako u kucu i spijuniraju Tapasju.
 
A ja sve mislim da Sanci zapravo nije slepa i da je moguce da su potplatili lekara da kaze da je oslepela.

Pa i nije slepa,samo glumi.Sviđa mi se što je Ića očitala slovo Tapasji da joj više neće dozvoliti da je maltretira,u tom smislu.I konstatuje naravno dok samo trepće da Tapasja nije mogla ostati trudna sa Virom jer je on dok je živeo sa njom pio neke lekove:hahaha:A to će potvrditi i Rotor Viru.Valda će se otkriti istina.
A Sanči i Satija navodno žele da se osvete Viru ,zašto videćemo.
 
E taman kad sam pomislio da ce da otkriju istinu Ica ode po rezultate. Sigurno ce sada da krije od Vira sta joj je rekla dr Soni.

U najavi je bilo neko hapsenje Satije zbog kradje kad je bio mali. Izgleda da su oni radili kod Bundelinih, pa ih ovi optuzili za kradju.
 
Neznam gde ti gledaš seriju ali ja je gledam na na OBNtel.E tu traje sat vremena sada se već zahuktalo.Otkriveni brat i sestra,Ića spasla Vira uz Tapasjinu pomoć:klap:Svi ukućani saslušali Đogijev govor i pokunjili se.
Više se negegledaju i netrepću okicama sada se baš divane fest.:zcepanje:

Znate li ma znate da Ića na kraju umire daje svoje srce Tapasji jer je povređena u nekoj nesreći.Negde pročitala:sad2:
 

Back
Top