O sexu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neistrazena

Elita
Poruka
17.359
:malav:

On: hoces li da me vidis ovaj vikend? Bicu sam.

Ona: ne. (neugodno joj)

On: uvijek si bila neodlucna. (prije par godina su izasli, poljubili se, ona je stala, nije mogla dalje. A on je ocekivao vezu.)

:eek: :eek: :eek:

Zar NE nije dovoljno jasan odgovor?
 
ma treba vas poznavati...kao ja sto vas poznajem :aha:

Nije meni (oh ustvari njoj, mojoj prijateljici :mrgreen: ) trebalo nagovaranje, ja ne zelim sex sa nekim ko me ne navede da ga ceznutljivo gledam. Jeste da dobro izgleda, da razgovor tece, nije dosadan, pristojan je itd. Ali.

Zar se ne osjeti kad je zena (ne)zainteresirana za dodir?
 
:malav:

On: hoces li da me vidis ovaj vikend? Bicu sam.

Ona: ne. (neugodno joj)

On: uvijek si bila neodlucna. (prije par godina su izasli, poljubili se, ona je stala, nije mogla dalje. A on je ocekivao vezu.)

:eek: :eek: :eek:

Zar NE nije dovoljno jasan odgovor?


nema dostojanstva ni sapouzdanja, mali mu je....račun u banci, neće da mu se digne...krvni pritisak...sve su to mogući odgovori :aha:
 
nema dostojanstva ni sapouzdanja, mali mu je....račun u banci, neće da mu se digne...krvni pritisak...sve su to mogući odgovori :aha:

Cuj, on i ja se znamo, nije od onih poje*i pa ostavi tipova. Zato me i cudi takvo pitanje, ma sav taj razgovor. Nismo se vidjeli par godina, znam da mu se svidjam kao zena, kao osoba, svakako. Ali doveo me u takvu situaciju da ne znam kako da opet popijem s njim kavu, sto bi bilo nekako za ocekivati jer cemo se sresti, mali je grad, znamo se, vjerujem da on to nije dozivio tako tragicno kao ja. Mene je to bas povrijedilo, koliko god mi imponovalo. Ma ne znam zasto sam uopce ovo stavila kao temu. Ajte lock.
 
Cuj, on i ja se znamo, nije od onih poje*i pa ostavi tipova. Zato me i cudi takvo pitanje, ma sav taj razgovor. Nismo se vidjeli par godina, znam da mu se svidjam kao zena, kao osoba, svakako. Ali doveo me u takvu situaciju da ne znam kako da opet popijem s njim kavu, sto bi bilo nekako za ocekivati jer cemo se sresti, mali je grad, znamo se, vjerujem da on to nije dozivio tako tragicno kao ja. Mene je to bas povrijedilo, koliko god mi imponovalo. Ma ne znam zasto sam uopce ovo stavila kao temu. Ajte lock.

a kako ti je rekao da si neodlučna ako si rekla ne? valjda je možda ili ne znam neodlučno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top