O seksu se najvise prica kad ga najmanje ima

Ti si obično izvan konteksta ... niti razumiješ šta pišem niti hoćeš da razumiješ... :)

Tema ovog nabijeđenog Spartanca ukazuje na to da 'neko ko priča o seksu seks ne upražnjava'... Stoga, u tom duhu sam komentarisao da je onda njegova tema upravo primjer toga... sam je dakle odličan primjer onoga što osuđuje u drugima.

Imaš li ti moć razumijevanja??? hahahaha
Ljubo pomozi mu... razumijevanje... i šta ono još biješe... ??? hahaha

A da ti pročitaš a razumijevanjem što sam napisao, bilo bi jako dobro.
 
Tema ovog nabijeđenog Spartanca ukazuje na to da 'neko ko priča o seksu seks ne upražnjava'... Stoga, u tom duhu sam komentarisao da je onda njegova tema upravo primjer toga... sam je dakle odličan primjer onoga što osuđuje u drugima.

Ti si onaj sto veruje u apsolut, je l tako? Onda nije ni cudo sto razmisljas u apsolutima tj. crno-belo. Iz tvog ugla gledanja na stvari, covek ili prica o seksu ili ne prica o seksu. Ne pada ti na pamet, recimo, da neko prica vise a neko manje.

Dobar si ti, ne brini se (:
 
a posto je na krstarici svaka druga-treca seksualna tema, mozemo zakljuciti da on postoji samo jos u teoriji i toliko rijetko da ga snimaju kao neku izumirucu zivotinju.

Ipak je Nice bio u pravu s tim da obrazovane zene imaju problema sa seksualnoscu.

... nije samo kad je u pitanju sex, tako je i po pitanju novca..kad ga najmanje ima najvise se o njemu i govori, zeli..itd...:lol:

- - - - - - - - - -

Volim seks i rado ga se secam.

:lol: i to onako, iskreno, bez zadrske.. :ok::lol:
 
Невероватно колико је секс прецењен.

Већина људи вођена је нагонима а нагон са продужењем врсте први је и најачи.

Међутим, људи би требало да се воде разумом а не животињским нагонима и да тај нагон спусте тамо где му је место. А то никако није пиједестал на кога га је данашње друштво издигло.
 
561984
 

Back
Top