O na racunu je bolja od minusa

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kome je teze kad se ljudi rastave muskarcu bez zene, ili zeni bez muskarca?

Jucer covek prica, od kako se razisao sa zenom da mu je lakse, a njoj teze. A ja mu kazem pa to je logicno. Covek bez noge moze, a noga bez coveka ne, jer je nema sta hraniti i ona odumire.

Danas zene dosta zaradjuju, ali to nije dovoljno da se novci sacuvaju. Ipak je musko pametnije sa novcem, zar ne?
 
Kome je teze kad se ljudi rastave muskarcu bez zene, ili zeni bez muskarca?

Jucer covek prica, od kako se razisao sa zenom da mu je lakse, a njoj teze. A ja mu kazem pa to je logicno. Covek bez noge moze, a noga bez coveka ne, jer je nema sta hraniti i ona odumire.

Danas zene dosta zaradjuju, ali to nije dovoljno da se novci sacuvaju. Ipak je musko pametnije sa novcem, zar ne?

Ne...
 
Kome je teze kad se ljudi rastave muskarcu bez zene, ili zeni bez muskarca?

Jucer covek prica, od kako se razisao sa zenom da mu je lakse, a njoj teze. A ja mu kazem pa to je logicno. Covek bez noge moze, a noga bez coveka ne, jer je nema sta hraniti i ona odumire.

Danas zene dosta zaradjuju, ali to nije dovoljno da se novci sacuvaju. Ipak je musko pametnije sa novcem, zar ne?


Žene mnogo više vole lovu, pogotovo lake ženske.:per:
 
Kome je teze kad se ljudi rastave muskarcu bez zene, ili zeni bez muskarca?

Jucer covek prica, od kako se razisao sa zenom da mu je lakse, a njoj teze. A ja mu kazem pa to je logicno. Covek bez noge moze, a noga bez coveka ne, jer je nema sta hraniti i ona odumire.

Danas zene dosta zaradjuju, ali to nije dovoljno da se novci sacuvaju. Ipak je musko pametnije sa novcem, zar ne?

to nema veze sa polom
 
Kome je teze kad se ljudi rastave muskarcu bez zene, ili zeni bez muskarca?

Jucer covek prica, od kako se razisao sa zenom da mu je lakse, a njoj teze. A ja mu kazem pa to je logicno. Covek bez noge moze, a noga bez coveka ne, jer je nema sta hraniti i ona odumire.

Danas zene dosta zaradjuju, ali to nije dovoljno da se novci sacuvaju. Ipak je musko pametnije sa novcem, zar ne?

ma ne brini ti za tu raspustenicu, uvek se nadje neko drugi, i sa parama:)
 
samo ono koje ga uredno prosleđuje ženi:malav:
:rumenko:

2889.jpg
 
Kome je teze kad se ljudi rastave muskarcu bez zene, ili zeni bez muskarca?

Jucer covek prica, od kako se razisao sa zenom da mu je lakse, a njoj teze. A ja mu kazem pa to je logicno. Covek bez noge moze, a noga bez coveka ne, jer je nema sta hraniti i ona odumire.

Danas zene dosta zaradjuju, ali to nije dovoljno da se novci sacuvaju. Ipak je musko pametnije sa novcem, zar ne?

ako je ona josh super komad plus dobro zaradjuje onda je ona na konju

pametna zhena od prva dana ima svoj crni fond

drugarica mi bash sad nameshta novo gnezdo razvodi se nakon 13 godina braka

nameshta dosoban stantjic kupila nove stvari za 8000 eura i sve keshirala

na leto sa sinom planira 3 nedelje shpaanija

sretjna je i zadovoljna

sise joj stoje i brez brusthaltera a kukovi kao da nije radjala

ovaj njen samo jadikuje ------> shta tju kud tju

ona mu kazuje trebao si ranije razmishljati o nekim stvarima i kad sam prichala trebao si saslushati
 
ima da te izjede ljubomora
da,ljubomoran sam na tvoj artificijalni onlajn identitet...mene bi bilo sramota toliko da lazem...
ma pusti, ga vidis da je nervozan, zadnji put je dobio u proslom veku :manikir:

dobio sam pre 100 godina...juce me je zajjebao belgijski drugoligas za 3 soma...
kako ste vas dvoje divni...jedno se tripuje da ima prijateljice po belom svetu,a drugo ne moze da nadje ribu,pa i samo postaje riba...predivno...
i jedno bi bubreg dalo za reputaciju...
 
ti si obichni pichkovitj

ti fol znash neshto?

ma idi skoci sa trampolina i spasi ovaj svet boodalo

jako je cudno da neko sa 40 godina nije pismen...kapiram ja tebe...imas nekog muza koji ne moze ocima da te gleda ili si polovnjaca...tako neka fora...sustina je da se nisi na vreme nazivela...sve tvoje nekadasnje prijateljice imaju svoje porodice i udaljile su se od teba,a tebi treba neki prijatelj...otisli jer nemaju vise zajednickih tema sa tobom...elem,posto imas osecaj da si sama,posezes za lazima kako bi impresionirala potencijalne prijatelje koje nikada neces upoznati.makar da u onlajn svetu imas neko mesto pod suncem...posto nemas nekog da ti oda priznanje,reputacija u onlajn identitetu ti je nesto ka cemu stremis...zivis u nekoj zabiti i radis neki dosadan posao...postoji odgovarajuci termin u psihologiji za to stanje...vezano za asocijalnost i uticaj interneta na istu...
 
jako je cudno da neko sa 40 godina nije pismen...kapiram ja tebe...imas nekog muza koji ne moze ocima da te gleda ili si polovnjaca...tako neka fora...sustina je da se nisi na vreme nazivela...sve tvoje nekadasnje prijateljice imaju svoje porodice i udaljile su se od teba,a tebi treba neki prijatelj...otisli jer nemaju vise zajednickih tema sa tobom...elem,posto imas osecaj da si sama,posezes za lazima kako bi impresionirala potencijalne prijatelje koje nikada neces upoznati.makar da u onlajn svetu imas neko mesto pod suncem...posto nemas nekog da ti oda priznanje,reputacija u onlajn identitetu ti je nesto ka cemu stremis...zivis u nekoj zabiti i radis neki dosadan posao...postoji odgovarajuci termin u psihologiji za to stanje...vezano za asocijalnost i uticaj interneta na istu...

nisam ni prochitala ali znam da postoji i neki termin za osobe poput tebe

koje dodju na internet i odaberu neku zhrtvu i preko te zhrtve sebi dizhu neki rejting

jadan si da jadnij ne mozhesh biti

i prestani da me stalkirash kretenu
 

Back
Top