O којих 15 милијарди евра се ради?

Ali oni moraju da dodaju jos jednu nulu.
Ej to je bila fora stvarno jedanput, slucajno omasili jednu nulu....i nikom nista...
Logika je bila nula je nista, znaci nista....
Tu izvlacimo Orlica za publiku , vi mislite da sam ja to rekao , kako vas nije sramota, svi znaju da nula je nista, a nista je nista....i nista....
A vi ste uzeli to se gledaoci jos uvek secaju tih 600 miliona evra, svi vi , i ti i ti i ti i vi i oni , svi ste vi uzeli , svi ste vi uzeli , a posle optuzujete nas....

Ima izraz to je vrlo Francuski , e tako i za nas ima naziv, to je srpska posla....
 
Dok se svi ugrade, koštaće to i dosta više. Pa već su najavili da ide i do 18 milijardi, dok svako uračuna svoj deo iz SNS-SPS i ostalih kamatara, biće to i 25 milijardi.

Možemo celu zemlju da renoviramo i izgradimo za te pare, ali braća su rešila da uzmu sve što ima.
tuga je sto lecenje dece kosta manje od 10 miliona. Od te sramote, nemam reci...
 
tuga je sto lecenje dece kosta manje od 10 miliona. Od te sramote, nemam reci...

Vidiš šta je fora, kad detetu treba milion, dva, država za to nije odvojila pare u budžetu, nema se, ali kad treba da se ukrade kroz neku gradu po Beogradu, nekih hala sportskih, zgrada, poslovnih kompleksa ili sad expo-a, za to ima i 20 milijardi.

Pa sad nek nekome objasne odakle nama sad odjednom 20 milijardi? Ko je to dao i pod kojim uslovima? To ne pita niko.
 
To nije losa fora, objavi da ce Srbija uloziti 200 milijardi dolara u expo, i to digne zainteresovanost jer ko ulaze toliki novac i onda paralela sa proslim expo koji je udario jedva na cifru 10 milijardi ako je i toliko....
Wow krenu komentari , jaoj mora da odemo da vidimo rezervisi kartu i hotel za tri godine unapred...
Travel Srbija i Hotel Srbija posebno napravljene agencije...proda se kao BG na vodi unapred bruka nocenja, proceni Vucic da je to dovoljno da se isplati jos 20 hotela koji ce biti na pola puta izmedju expa i aerodroma, dovoljno da ne smetaju spavacima koji zele da prenoce u BG prilikom presedanja

Misliš da je to štos, marketing ? Pa ustvari nije loše, krivo mi što se ja nisam toga setio.

Pokvarila mi maštu ova opozicija bolesna ...
 

Back
Top