O DEMONIMA

Urbat

Početnik
Poruka
16
O DEMONIMA

Postoji toliko lažnih informacija, i laži kruže svuda.
**Do skora, ja i jo troje Visokih Sveštenika i Sveštenica smo radili energetski posao za Demone. Oni NISU chudovišta. Oni
su dobro znani i popularni EGIPATSKI BOGOVI. Vekovima, njih su prizivali, koristeći neprijateljeva imena, krugove i ogroman spektar blasfemija i uvreda. Ovo je razlog zbog čega su se pojavljivali kao čudovišta. Demoni su svi stari bogovi; ORIGINALNI BOGOVI.

DEMONI NISU ZLI! Zbog obrtanja dobrog i lošeg od strane konvencionalnih religija i društva uopšte, većina ljudi je zbunjeno. (prochitaj moju propoved o slobodi misli).

Ne postoji razlog zbog koga bi se pojedinac bojao Luciferovih Demona. Kada se prema njima ophodimo sa poštovanjem i iskrenim namerama oni su zaista predivni. Njihova najveća svrha je da podučavaju čovečanstvo. A što se tiche osvete i
kažnjavanja neprijatelja, ovo je deo učenja, jer pravda je važna.

Kada se sprijateljimo sa Demonima, oni se često svete onima koji nama žele zlo. Oni nam isto čuvaju leđa. Videla sam da
moji neprijatelji bivaju kažnjeni, kao i neprijatelji porodice, pre nego što sam tražila. Osveta i pravda su bitne, jer bez
ispravljanja, napadačhi će nastaviti da se nasilnichki ophode prema drugima.

Mnogo Demona se specijalizuje u učenju etike. Ovo dovodi do zaključka da Demoni u realnosti nisu zli. Odgovornost za
odgovorne. Čast i istina su VEOMA bitni za Lucifera. Lucifer gleda sa mržnjom one koji su kukavice i koji su slabi da
preuzmu odgovornost za sebe. Lucifer predstavlja jačinu i pravdu.

Demoni su Nefilimi, (originalni Bogovi), prastara vanzemaljska biča, koja su došla na Zemlju da poguraju čovečanstvo
šhto se tiče naše evolucije. Ova bića su vrlo napredna, intelektualno, fizički i spiritualno. Mnogo njih je uzelo
ljudske žene/muževe i bilo prokleto zbog ovoga od strane drugih Bogova, koji su osporavali svaki pokušaj da se ljudi edukuju ili razviju dalje od roba ili životinje. Ovi Nefilimi su se sprijateljili sa ljudima, i želeli su za njih da postanu kao Bogovi, isto kao što je Otac Lucifer pokušao da ljudima donese Božansko znanje i moć. Zbog ovoga, bili su prokleti i kažnjeni.
Demoni su veoma prijateljski nastrojeni prema nama ljudima. Ja sam imala tu privilegiju da oni rade samnom, da me usmeravaju i povrh svega, uspela sam da ostvarim prava prijateljstva koja su mi pomogla u mnogim stvarima. Oni ponekada umeju da budu strogi, ohrabrujući nas da se popravimo, ali ovo je samo za naše dobro i razvijanje.

Popularni grimoari koje možemo da nađemo u bibliotekama su veliki izvor nevolje. Oni su pisani od strane hrišćana. Kao i obično ovo su dela laži i pogrešnih informacija. Demoni NISU "prazne ljušture" kako sam chula o "Klifotima". Demoni
sa kojima sam ja radila su moćni, pozitivni i vrlo živi.

Što se tiche vamprizma i "klifota," po mom mišljenju, hrišćanski "bog" obuhvata oba, jer većna hrišćana je
duhovno mrtvo; pogledaj katoličkog papu- prazna ljušzura. I ostala uchenja konvencionalnih religija koja propagiraju
"asketizam", samo odricanje, i ostala anti-životna učenja za ljudski rod su predstavnici "klifota".

Postoji niži red bića etiketiran sa imenom "Demoni." Neki od vas su ih videli, kao i ja. To su ona bićka sa vatreno crvenim
očima i krilima. Oni služe za zaštitu, ili za teranje neprijateljskih entiteta, i stvari tog tipa. Oni su i pomagači.

Kada mi prizovemo Demona, oni se često manifestuju putem astralne projekcije. U većini slučajeva, mi komuniciramo
sa njima putem telepatije.

-Visoka Sveštenica Maxine Dietrich
 
Tvoji Bogovi (ili Bog?) svete se onima koji tebi čine zlo. Na kakvo zlo misliš? Dovoljno je da te neko mrko pogleda? Moj Bog kaže da ljubim i svoje neprijatelje. Kakav je to Bog (tvoj) koji nije ljubav? Na šta to liči? Ko procenjuje da li tebi stvarno neko čini zlo?
Moj Bog će jednog dana imati Sud na kome će se svaka tajna razjasniti, i sve će biti jasno, sve što je sad sakriveno otkriće se, svaka laž, svaka prevara, svako skrnavljenje čoveka, svaka povreda,... istinska Pravda!

Osveta i pravda?
Osveta za one koji prestupaju Zakon ljubavi ili čega drugog? Za one koji nam stanu na put? Ko procenjuje šta je pravedno a šta ne? Po kom zakonu? Ja imam Božiji Zakon, i radujem mu se iako ne mogu sasvim da ispoštujem, ali zato će Bog mojom verom nadomestiti tu nemoć, svojom pravednošu!

Ko se specijalizira u učenju etike ne mora uopšte biti dobar! Ima sijaset etičara koji će sve lepo da izanaliziraju i govore, ali da li tako žive? I šta je za tebe uopšte etika?

Tvoj bog sa mržnjom gleda na kukavice? Hm, ... Znači, ume da mrzi? Šta se desi kad mu neko stane na žulj?

Da li će te osobe uvek da budu prijatelji prema tebi? Prema mnogima nisu uopšte.

Kažeš da je većina hrišćana duhovno mrtvo. Je li to razlog da napustimo Stvoritelja našeg i počnemo obožavati Opadača, onoga koji je sve učinio da oblati Božiji Zakon, da unizi čoveka, premda kao laža i otac laži govori da ga oplemenjuje i prosvetljava?!
Blaćenjem Božijeg Zakona čovek se samo unižava! To se vidi svuda oko nas.

Zašto se prepuštati tim obmanama i, u suštini, nemoralu? Je li vlast i moć glavni motiv?
 
heh..opstanak je jedini motiv...a moc i vlast su oruzje...kad bi vam vash bog nudio moc uzeli bi ste je i to veoma...problem je shto ste uskraceni,samim tim i revoltirani...naviknuti na pokornost i nemoc opravdavate svoju stagnaciju.
Hail Satan!
 
Naberius:
heh..opstanak je jedini motiv...a moc i vlast su oruzje...kad bi vam vash bog nudio moc uzeli bi ste je i to veoma...problem je shto ste uskraceni,samim tim i revoltirani...naviknuti na pokornost i nemoc opravdavate svoju stagnaciju.
Hail Satan!


Pokornost i nemoć... Zaista, dostojanstvo i moć kakvu i ne sanjaš!
Ali ne moć kakvoj ljudi obično teže (a ne može istinski da ih zadovolji), već moć karaktera, čistog i ljubavnog! "A rod je duhovni ljubav, radost, mir, trpljenje, dobrota, milost, vera,..." (Ap.Pavle)

Gde ćeš veće moći od ljubavi koju nam On izgrađuje u srcu! I koja čini da čovek u suštini bude zadovoljan, ma kroz kakve prilike prolazio. Šta je od toga važnije?
 
Od Zuhrija se prenosi da je Allahov Poslanik s.a.v.s. uobicavao da kaže i sljedece: ''Sve što ce doci blizu je. Ono što treba da dode nije daleko. Allah s.v.t. nece ništa požuriti zato što to neko požuruje, niti ce nešto usporiti zato što to neko usporava. Sve se odvija onako kako to Allah hoce, makar se to ljudima i ne svidalo. Ono što Allah približi niko ne može udaljiti, a ono što On udalji niko ne može približiti. Ništa se ne dogada bez Allahove s.v.t. dozvole''. Kurtubi, Tefsir 18/116
 
Цар поверовавши да се Георгије покајао, с радошћу позва окупљени народ и Сенат.
Сви клицаху цару што боговима и овога пута прибави част победивши тврдокорног Георгија. Жртва би припремљена и сви упреше погледе у Георгија, очекујући да је он принесе богу Аполону.

А Георгије начини крсни знак према идолу и обрати му се као живом:
- Ти ли хоћеш да ти принесем жртву као Богу?
Уплаши се нечисти дух који је обитавао у кипу Аполоновом и проговори:
- Нисам Бог, ни ја ни они који обитавају у храму. Један је Бог...Ми смо отпадници из редова анђела. Некада служисмо Богу, а сада варамо људе.
- Како се онда усуђујете да остајете овде када сам дошао ја, служитељ Истинитог Бога?

На те речи светитељеве, зачуше се необични шумови: на очиглед свију, идолски кипови попадаше на земљу и разбише се. Разјарено мноштво у бесу насрну на светитеља ударајући га немилосрдно и захтевајући да се одмах погуби.
Јер велики страх овлада душама идолопоклоника...


Побегоше ваши богови ко зечеви.

Шта је теби до нас Исусе сине Божији?
Дошао си пре времена да нас мучиш?
Молимо те не шаљи нас у бездан већ у оно крдо свиња.
И посла их Господ и навали цело крдо свиња у море па се подави...



Ја све могу да разумем али да неко назива оцем онога који тражи да иде у свиње, то превазилази могућности здравог разума.
Оног смрдљивог чији се воњ осећа на километар, па то је врхунац тупоумности.

Толико о његовој моћи, толико о његовом божанству.
Смрад пожелео да буде бог...
И још има овде неких који га називају оцем.
Шта све ова јадна земља не мора да носи!!!?
Опрости им Боже јер незнају шта раде.
 
"Побегоше ваши богови ко зечеви."

Zato shto mi nismo imali raznorazne inkvizicije i krstashke ratove.

"Ја све могу да разумем али да неко назива оцем онога који тражи да иде у свиње, то превазилази могућности здравог разума.:

Ako cjemo po knjizi lazhi (bibliji), Lucifer je taj koji je prishao nazarecjaninu. Doshao mu je kao superioran, a ne kao potlachen. Zashto vadish stvari iz konteksta?

"Оног смрдљивог чији се воњ осећа на километар, па то је врхунац тупоумности."

Ahahahah! Jeste :) Najlepshi medju najlepshima, da on smrdi na kilometar? Pogledaj malo srednji vek i higijenu u njemu, a onda to uporedi sa recimo Slovenima paganima koji su se tushirali 5x dnevno.

"Смрад пожелео да буде бог..."

Mislish jehova/molok? Prljavo i smrdljivo bozhanstvo pustinje je postao The All. Bozhanstvo robova i gubavaca. Mora mu se neshto priznati - odlichan je karijerista.

"И још има овде неких који га називају оцем."

Drazh svega ovoga je shto Satanizam zapravo ne potiche u hrishcjanstvu. Hrishcjanstvo je to koje je izvrnulo sve. Koreni Satanizma su u Egiptu i Sumeriji. Progledaj.

"Шта све ова јадна земља не мора да носи!!!?"

Zemlja je Luciferov domen, a vi hrishcjani ste kao tumori na kozhi.

"Опрости им Боже јер незнају шта раде."

Jak ti je "bog". Sin mu se rodio u shtali kao poslednja zhivotinja, a umro na krstu.
 
лука 10.18.
Ја видех сотону где спаде с неба као муња

А то што се тиче смрада није реч о никаквој физичкој хигијени,
већ о томе да су многи светитељи приближавање онога кога ти називаш оцем приметили по наглој појави смрада налик људском измету,

е сад што ти у томе уживаш то је ствар твог личног укуса. А о укусима не вреди расправљати.
Мени лично у свињцу смрди, али ако питамо свињу да ли њој смрди она би да може да говори вероватно рекла: где ћеш лепше место од свињца.

Но то је твоја ствар.
Бог је свакоме дао слободу да чини што хоће, те и ти имаш право на свој став.
Ја ту немам шта ни да додам ни да одузмем ти ћеш видети.
 
Ima se mozhe se, hrishcjani lozhe se? :) :) :)

Lucifer je choveku hteo da da znanje. jehova ga je prokleo. Ajde da kazhem da je recimo cela pricha o raju originalna, ne. To je sramna pljachka. Koreni hrishcjanskog mita se nalaze u sumerskoj mitologiji, a kasnije i u egiptu. Mit o nazarecjaninu ima neverovatne slichnosti sa egipatskim Horusom. Popularna slika marije kako doji nazarecjanina je isto ukradena (kao i sve ostalo :roll:)
Shto se tiche moralne i duhovne higijene (kao i kanibalizma i pedofilije) pa gde cjesh bolje mesto za to nego stari zavet? Fuj, chak i svoje fekalije jedu, odvratno.

"А то што се тиче смрада није реч о никаквој физичкој хигијени, већ о томе да су многи светитељи приближавање онога кога ти називаш оцем приметили по наглој појави смрада налик људском измету,"

Zanimljivo, a ja znam monaha koji se nije kupao 30 godina, znash li kako on odvratno smrdi? U zdravom i chistom telu, zdrav i chist duh. Mora da su ti "svetitelji" ipak omirisali samo sebe?

"Мени лично у свињцу смрди, али ако питамо свињу да ли њој смрди она би да може да говори вероватно рекла: где ћеш лепше место од свињца."

Uporedjujesh hrishcjane i svinje?

"Бог је свакоме дао слободу да чини што хоће, те и ти имаш право на свој став. Ја ту немам шта ни да додам ни да одузмем ти ћеш видети."

A zashto mislish da si ti upravu?
 
1. Немој се жестити гледајући неваљале, немој завидети онима који чине безакоње.

2. Јер се као трава брзо косе, и као зелено биље вену.

3. Уздај се у Господа и твори добро; живи на земљи и храни истину.

4. Теши се Господом, и учиниће ти шта ти срце жели.

5. Предај Господу пут свој, и уздај се у Њега, Он ће учинити.

6. И извешће као видело правду твоју, и правицу твоју као подне.

7. Ослони се на Господа, и чекај Га. Немој се жестити гледајући кога где напредује на путу свом, човека, који ради шта намисли.

8. Утишај гнев, и остави јарост; немој се дражити да зло чиниш.

9. Јер ће се истребити који чине зло, а који чекају Господа наследиће земљу.

10. Још мало, па неће бити безбожника; погледаћеш на место његово, а њега нема.

11. А смерни ће наследити земљу, и наслађиваће се множином мира.

12. Зло мисли безбожник праведнику, и шкргуће на њ зубима својим.

13. Али му се Господ смеје, јер види да се примиче дан његов.

14. Мач потежу безбожници, запињу лук свој, да оборе убогога и ништега и покољу оне који иду правим путем.

15. Мач ће њихов ударити у њихово срце, и лукови њихови поломиће се.

16. Боље је мало у праведника него богатство многих безбожника.

17. Јер ће се мишице безбожницима потрти, а праведнике утврђује Господ.

18. Зна Господ дане безазленима, и део њихов траје довека.

19. Неће се постидети у зло доба, у дане гладне биће сити

20. А безбожници гину, и непријатељи Господњи као лепота шумска пролазе, као дим пролазе.

21. Безбожник узаима и не враћа, а праведник поклања и даје.

22. Јер које Он благослови, они наследе земљу, а које Он прокуне, они се истребе.

23. Господ утврђује кораке сваког човека и мио Му је пут његов.

24. Кад посрне да падне, неће пасти, јер га Господ држи за руку.

25. Бејах млад и остарех, и не видех праведника остављеног, ни деце његове да просе хлеба.

26. Сваки дан поклања и даје у зајам, и на наслеђу је његовом благослов.

27. Уклањај се ода зла, и чини добро, и живи довека.

28. Јер Господ љуби праведни суд, и не оставља свеце своје; увек се они чувају; а племе ће се безбожничко истребити.

29. Праведници ће наследити земљу, и живеће на њој довека.

30. Уста праведникова говоре мудрост, и језик његов казује истину.

31. Закон је Бога његовог њему у срцу, стопала се његова не спотичу.

32. Безбожник вреба праведника, и тражи да га убије;

33. Али га Господ неће пустити у руке његове, нити ће дати да га окриве кад се стану судити.

34. Чекај Господа и држи се пута Његовог, и Он ће те поставити да владаш земљом; видећеш како ће се истребити безбожници.

35. Видех безбожника страшног који се рашириваше као гранато дрво;

36. Али прође, и ево нема га; тражим га и не находим.

37. Храни чистоту и пази правду, јер ће у човека мирног остати наслеђе

38. А безаконика ће нестати сасвим; наслеђе ће се безбожничко затрти.

39. Од Господа је спасење праведницима; Он је крепост њихова у невољи.

40. Господ ће им помоћи, и избавиће их; избавиће их од безбожника, и сачуваће их, јер се у Њега уздају
 
Ja sam humaniji od gomilu hrishcjana koje poznajem.

Kazhesh: "Безбожник вреба праведника, и тражи да га убије; " A onaj hrishcjanin koji je rekao da Sataniste treba ubiti? Ko je sad tu bezbozhnik a ko pravednik?
 
O ,mocni Gospodaru Satano od koga su sve stvari oslobodjene,bacam se potpuno u Tvoje naruchje i bezrezervno stavljam sebe pod Tvoju mocnu zashtitu.
Udovolji mi i skloni sve zamke i prepreke onih koji zele da mi naude i vidljivih i nevidljivih.
Poshalji pravdu i osvetu onima koji zele moje unishtenje.Nachini ih nemocnim i unishtenim.Usmeri njihovo zlo nazad ka njima da bi ih unishtilo,one koji vredjaju moje bice.Napuni moju dushu Svojom paklenom moci,ojachaj me,da bi mogao da ostanem chvrst u svojoj sluzbi,da mogu da budem agent Tvojih dela i vazal Tvoje volje.
Ovo ja trazim u Tvoje ime,svemocni neiskazani Gospodaru Satano,koji si ziveo i vladao oduvek.

Ave Satanas!
 

Back
Top