Quantcast

О чему прича "ФИЛОЗОФ" ЈЕРЕМИЋ

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Није ми јасно дали то само ја видим што је наводно како "Вести преносе" наш министар Иностраних послова рекао у Њујорку
"Mi vam kažemo, sa svom sigurnošću i moralnom snagom ujedinjenog naroda: Srbija nikada neće zaboraviti"
итд.
значи он већ прича даћемо ми то ЗАБОРАВИТИ,ИЗДАТИ итд. и као да се они НЕБРИГАЈУ у вези тога! ха ха ха...
г-не Министре се каже у следећем тону:
"г-до ја сам Министар ДРЖАВЕ СРБИЈЕ и овде сам да бих вам пренео поруку СВОГ НАРОДА која гласи:
Србија нијемоћна колико Америка и НАТО али то немора да значи да ћемо вам допустити да радите шта хоћете од наше земље.Косово и Метохија је СВЕТА Земља Србска,која нема цену како моралну тако и финанцијску за Србију.Ви моћници можда мислите да уз помоћ неких пара и неких Унија можете да одстраните Србији СРЦЕ Духовности своје ПРАВОСЛАВНЕ и делите вашим псима на балкану,али треба вам бити јасно докле је иоле иједног Србина они негубе своју ДУХОВНУ моћ у Вери према нашем Богу,Богу наших Предака и наше КРВИ СВЕТЕ.Све Државе које се окрену против Србије треба да знају да ће Србија у Истом Моменту бити Прва Држава која ће подпомогнути Истинској борби свих народа које сте ВИ и ваши пси поробили и Признати у својој ИСТИНСКОЈ борби ПРОТИВ ВАС.
Па онда рећи: " Србија ће бити прва која прихваћа да се "Албански део МАКЕДОНИЈЕ одцепи,Истра од Хрватске и поврати ИТАЛИЈАНИМА,Корзика од Француске,Баскен и Каталунија од ШПАНИЈЕ,Сицилија од ИТАЛИЈЕ,Шкотска од У.Краљевства,Ирска,Холандија и Белгија,Мађарска А наравно несме се прећи преко УСА и њима пуно драге Новог Мексика,Калифорније,Њујорка Црнцима итд.
Србија ће се борити СВИМ СРЕДСТВИМА против СВИХ ТИХ ДРЖАВА и то на исти начин којим ви желите нама ДОБРО!
Албанцима остављам у "АМАНЕТ" да им Америка неће довека чувати леђа а ми вам ХОЋЕМО РАДИТИ о ГЛАВИ ДОВЕКА!
Пазите сви шта радите!
И окренути се и изаћи,а има нас доста по целом свету па размислите!Надам се да ме схваћате!

eremita

Zaslužan član
Poruka
112.897
Ма не Калама, одлично је говорио - и пронашао сам текст у коме је дословно цитиран - али нисам га одмах копирао, и у међувремену су ови наши крапинци почели да сецкају и бришу вести - и готово, једино ако буде постојао неки снимак па да се лепо преведе. По ономе што сам ја прочитао одлично је говорио, једино је питање да ли стварно тако и мисли јер и даље кењ* о јЕвропи...