НВО бабетине опет креште !

Па ти крештиш више од ових бабетина!

Оне траже само оставку овог Лађевића а ти би да тужиш све редом.

Штета што ниси тако "ажуран" и по питању људских права Срба у Србији... :rtfm:

Ma, kad bi on znao sta su ljudska prava...!
Njemu su NVO babetine "uzor"!
 
Шокирана сам да неком уопште пада на памет увођење вербалног деликта у кривично законодавство, илити
како НВО бабетине кажу говора мржње! :eek:
Те пракљаче су се толико осилиле да је то просто страшно, да дозвољавају себи да се баве и законодавном
делатношћу!
Бановати бабетине једном за свагда! :banovati:


Апропо мањиснких права Мила Алечковић Николић је рекла недавно у једној тв емисији, да у Француској
уопште не постоје мањинска права, већ искључиво индивидуална грађанска права.


Crna Strelo znaš li ti da podjednako odgovaraš ako nekog ubiješ ili mu pretiš da ćeš mu to učiniti?
Neki se prave mutavi, ali svi znamo da posle ideje ide manje ili više priče pa akcija... :bye:

Doduše postoji jedan izuzetak kod nas- radikali sve završe na priči.
Kao onomad ispred skupštine.
Ili je ono ipak bila akcija?
:think:

Где си ти видео претњу у мом посту?! :???: :eek:
Ако мислиш на ово бановати, па ти си мене три пута бановао, па сам ти све опростила, чим си сишао са функције... :bye:


П.С. Иначе, тачно је да сам црна, али од сунчања...:cool:
 
Где си ти видео претњу у мом посту?! :???: :eek:
Ако мислиш на ово бановати, па ти си мене три пута бановао, па сам ти све опростила, чим си сишао са функције... :bye:


П.С. Иначе, тачно је да сам црна, али од сунчања...:cool:


Aj ne sviraj pred narodom, dobro znaš da sam te uključivao ujutru a i da si mu ga davala ko Nataša Jovanović po mobilnom.... :rotf:
 
Где си ти видео претњу у мом посту?! :???: :eek:
Ако мислиш на ово бановати, па ти си мене три пута бановао, па сам ти све опростила, чим си сишао са функције... :bye:


П.С. Иначе, тачно је да сам црна, али од сунчања...:cool:

Aj ne sviraj pred narodom, dobro znaš da sam te uključivao ujutru a i da si mu ga davala ko Nataša Jovanović po mobilnom.... :rotf:

Није ми познат Наташин случај, ја овде причам о мом случају... :neutral:

П.С. Шта ти ово значи, ујутру укључивао? :dontunderstand:
 
NVO traže ostavku Lađevića
spacer.gif

Beograd - Grupa nevladinih organizacija zatražila je od direktora vladine Službe za ljudska i manjinska prava Petra Lađevića da podnese neopozivu ostavku zbog stavova koje je izneo za Danas, u intervjuu pod naslovom "Mnogo se truća o govoru mržnje".
Ostavku Lađevića traži 31 nevladina organizacija zbog "nezainteresovanog stava i niza neprofesionalnih tvrdnji u vezi sa stanjem ljudskih prava u Srbiji", koje je on izneo u intervjuu objavljenom 12. juna u Danasu. Kako se navodi u saopštenju, za osudu su njegove tvrdnje da "Srbiji nije potrebno Ministarstvo za ljudska i manjinska prava, jer ne zna čime bi se ono bavilo", kao i da se "ovde mnogo truća, pogotovu u medijima, o nekakvom govoru mržnje" i da "jezički iskaz ne može biti sankcionisan".

Kako je navedeno, Petar Lađević je pokazao "osnovno nepoznavanje međunarodnih konvencija koje je Srbija ratifikovala i mehanizama za zaštitu ljudskih prava". NVO tvrde da Služba za ljudska i manjinska prava tokom dvogodišnjeg postojanja nijednom nije osudila diskriminaciju, nasilje i govor mržnje i da se oglušila o sve apele nevladinog sektora po pitanju izrade opšteg antidiskriminacionog zakona. R. D.

******************************************************

Не знам ко је тај лик Петар Лађевић - али свака му част, свака му је златна. А какво је ваше мишљење о покушају увођења кривичног дела које се зове ГОВОР МРЖЊЕ и да ли се слажете са мојим ставом да је ово обична политикантска измишљотина за коју је довољно да за било коју изјаву коју да неко у јавности сходно потреби власти може бити тутнута у "говор мржње".
spacer.gif

Eremito, да би био озбиљно схваћен, не смеш тако банути наслов као Шешељеве књиге и говорити о озбиљном схваћању себе. :neutral:
 
Eremito, да би био озбиљно схваћен, не смеш тако банути наслов као Шешељеве књиге и говорити о озбиљном схваћању себе. :neutral:
Али те бабетине заиста креште, мада је можда могао да нађе неки еуфемизам, ако ни због чега другог, онда из обзира према старијима, који су већ једном ногом у гробу, нема смисла да им загорчава последње дане. :lol:
 
Није ми познат Наташин случај, ја овде причам о мом случају... :neutral:

П.С. Шта ти ово значи, ујутру укључивао? :dontunderstand:

Ma da, vama ništa nije poznato u vezi vaših, ali zato o svakom drugom znate bolje nego Piramedej o metafizici...
nemačkoj metafizici... :neutral:

p.s. kad ti meni objasniš kako se to ide u život u tvojim godinama ja ću tebi objasniti šta te muči :dontunderstand:
 
Eremito, да би био озбиљно схваћен, не смеш тако банути наслов као Шешељеве књиге и говорити о озбиљном схваћању себе. :neutral:
Slažem se. Dovoljno je da stavi pristojan naslov jer uvek ispod istog stoji autor koji ga je postavio što je u ovom slučaju sasvim dovoljan pokazatelj da će zabava biti kao kad čitamo Šešeljeve bosansko-erotske vikend-romane...
 
Neidentifikovani visosiseci objekti.Treba to tuci po vratnim zilama,narocito Kandicku

Cilj ovakvih tema po forumima je generalno isti - da se napale živčano-emotivne osobe a da se autor izvuče kao puvanjak iz gaća na šta se kolega Derer žalio na adekvatnom podforumu... Da ne bude zabune - nije se žalio na govor mržnje već na puvanjke...

katanac1v.jpg

Možda je greška što je neko mislio da je greška zatvarati ovakve teme u stratu?
 
Cilj ovakvih tema po forumima je generalno isti - da se napale živčano-emotivne osobe a da se autor izvuče kao puvanjak iz gaća na šta se kolega Derer žalio na adekvatnom podforumu... Da ne bude zabune - nije se žalio na govor mržnje već na puvanjke...

katanac1v.jpg

Možda je greška što je neko mislio da je greška zatvarati ovakve teme u stratu?
Ти си још модератор, или то само трипујеш? :lol:
 
Није ми познат Наташин случај, ја овде причам о мом случају... :neutral:

П.С. Шта ти ово значи, ујутру укључивао? :dontunderstand:

Ma da, vama ništa nije poznato u vezi vaših, ali zato o svakom drugom znate bolje nego Piramedej o metafizici...
nemačkoj metafizici... :neutral:

p.s. kad ti meni objasniš kako se to ide u život u tvojim godinama ja ću tebi objasniti šta te muči :dontunderstand:

О метафици све знам, такве ми звезде.......ваљда...:cool:

П.С. Па лепо, метнем шеширић и изађем са каваљером на концерт, ревију, у позориште...
1252y6g.jpg


....а ово је једна из млађих дана са Карлом Л.
90xabb.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top