NS RADIO STANICE

underwater:
Pera_Zdera:
brico:
ns radio stanice - tuga golema!
Uze mi rec iz usta jos kad moras da slusas:

"Kad cujem radio hita digne mi se...kosa na glavi"

Pa ti vidi tuge.
BTW za neupucene narodnjaci ortodoxni.
zasto bi MORAO da slusas?... imas bar jos 30 stanica u gradu... ima ih i profi
Eeee, takva je tradicija i obicaj :roll: ...na radnom mestu gde sam sad upao.
 
Tek informacije radi u Novom Sadu postoji 53.registrovane radio stanice. Naravno da tu ima i onih koje emituju ne komercijalnu muziku,mada je veći broj ovih drugih koji emituju sljačku muziku,pogotovo onu koja je pokradena od Turaka,Grka i drugih nama komšijskih i ne komšijskih država.Namerno kažem sljačka jer je naša izvorna narodna podlegla raznim uticajima a i generacije su "zatrovane" ovom pokradenom muzikom.Ako uz tu i takvu muziku imate još i sljačkog voditelja kao što to ima nekakva antena onda je pogodak 100 % da niko više ne može da kultiviše te slušaoce.Izvinjavam se ostalim radio stanicama što pomenuh tu nekakvu antenu i nadam se da će ova komisija što treba da dodeli dozvole za rad radio stanicama voditi računa i o obrazovanju ali i o ponašanju i izrašavanju voditelja i novinara koji su ispred mikrofona.
 
Sirano021:
Tek informacije radi u Novom Sadu postoji 53.registrovane radio stanice. Naravno da tu ima i onih koje emituju ne komercijalnu muziku,mada je veći broj ovih drugih koji emituju sljačku muziku,pogotovo onu koja je pokradena od Turaka,Grka i drugih nama komšijskih i ne komšijskih država.Namerno kažem sljačka jer je naša izvorna narodna podlegla raznim uticajima a i generacije su "zatrovane" ovom pokradenom muzikom.Ako uz tu i takvu muziku imate još i sljačkog voditelja kao što to ima nekakva antena onda je pogodak 100 % da niko više ne može da kultiviše te slušaoce.Izvinjavam se ostalim radio stanicama što pomenuh tu nekakvu antenu i nadam se da će ova komisija što treba da dodeli dozvole za rad radio stanicama voditi računa i o obrazovanju ali i o ponašanju i izrašavanju voditelja i novinara koji su ispred mikrofona.

E hajde sad od te 53 stanice, a osim onih 10-ak najpoznatijih, reci bilo koje 3 (da se malo smejemo)?
 
GoldenLady:
Sirano021:
Tek informacije radi u Novom Sadu postoji 53.registrovane radio stanice. Naravno da tu ima i onih koje emituju ne komercijalnu muziku,mada je veći broj ovih drugih koji emituju sljačku muziku,pogotovo onu koja je pokradena od Turaka,Grka i drugih nama komšijskih i ne komšijskih država.Namerno kažem sljačka jer je naša izvorna narodna podlegla raznim uticajima a i generacije su "zatrovane" ovom pokradenom muzikom.Ako uz tu i takvu muziku imate još i sljačkog voditelja kao što to ima nekakva antena onda je pogodak 100 % da niko više ne može da kultiviše te slušaoce.Izvinjavam se ostalim radio stanicama što pomenuh tu nekakvu antenu i nadam se da će ova komisija što treba da dodeli dozvole za rad radio stanicama voditi računa i o obrazovanju ali i o ponašanju i izrašavanju voditelja i novinara koji su ispred mikrofona.

E hajde sad od te 53 stanice, a osim onih 10-ak najpoznatijih, reci bilo koje 3 (da se malo smejemo)?

OK,NIJE PROBLEM SAMO HAJDE TI NABROJ TE TVOJE NAJPOZNATIJE, AKO SU NAJPOZNATIJE, KAO ŠTO KAŽEŠ DA SE JA NE BIH SLUČAJNO PONOVIO I NAVEO NEKU KOJA JE PO TEBI "NAJPOZNATIJA".KADA SAM REKAO U NOVOM SADU REGISTROVANO, TU SE PODRAZUMEVA KOMPLETNA NOVOSADSKA OPŠTINA A TAJ PODATAK JE IZ PRIVREDNOG SUDA GRADA NOVOG SADA, ŠTO SE NARAVNO MOŽE I PROVERITI.
 
Pa...jesam rekla desetak...ali ja slusam samo radio As, a druga na pr. Dunav, a onih 8 su one na koje naletim dok trazim As ...
Ali, zaboravi... oduvek sam bila brzopleta... za mene je opstina NS - NS, uvek zaboravljam Cenej, Futog, Kac itd :oops:
 
Sirano021:
GoldenLady:
Sirano021:
Tek informacije radi u Novom Sadu postoji 53.registrovane radio stanice. Naravno da tu ima i onih koje emituju ne komercijalnu muziku,mada je veći broj ovih drugih koji emituju sljačku muziku,pogotovo onu koja je pokradena od Turaka,Grka i drugih nama komšijskih i ne komšijskih država.Namerno kažem sljačka jer je naša izvorna narodna podlegla raznim uticajima a i generacije su "zatrovane" ovom pokradenom muzikom.Ako uz tu i takvu muziku imate još i sljačkog voditelja kao što to ima nekakva antena onda je pogodak 100 % da niko više ne može da kultiviše te slušaoce.Izvinjavam se ostalim radio stanicama što pomenuh tu nekakvu antenu i nadam se da će ova komisija što treba da dodeli dozvole za rad radio stanicama voditi računa i o obrazovanju ali i o ponašanju i izrašavanju voditelja i novinara koji su ispred mikrofona.

E hajde sad od te 53 stanice, a osim onih 10-ak najpoznatijih, reci bilo koje 3 (da se malo smejemo)?

OK,NIJE PROBLEM SAMO HAJDE TI NABROJ TE TVOJE NAJPOZNATIJE, AKO SU NAJPOZNATIJE, KAO ŠTO KAŽEŠ DA SE JA NE BIH SLUČAJNO PONOVIO I NAVEO NEKU KOJA JE PO TEBI "NAJPOZNATIJA".KADA SAM REKAO U NOVOM SADU REGISTROVANO, TU SE PODRAZUMEVA KOMPLETNA NOVOSADSKA OPŠTINA A TAJ PODATAK JE IZ PRIVREDNOG SUDA GRADA NOVOG SADA, ŠTO SE NARAVNO MOŽE I PROVERITI.

Privrednog suda grada Novog Sada :shock: :?: :shock:

ajmo redom :
1. Nije Privredni - Već je trgovinski
2. Grad nema svoj sud - Sud je na republičkom nivou
3. U Trgovinskom sudu se ne vode evidencije čime se bave određeni subjekti koji su registrovani kod njih
4. Trgovinski sud više i ne vodi evidenciju privrednih društava, to sada radi agencija
5. Nema 53 radio stanice. Ima ih oko 40 ali nisu sve sa teritorije grada Novog Sada, Jer se u NS čuju npr : Radio S, B92, PINK iz BGD-a , Glas Crkve iz Valjeva ...
 
DOKONI UM:
Sirano021:
GoldenLady:
Sirano021:
Tek informacije radi u Novom Sadu postoji 53.registrovane radio stanice. Naravno da tu ima i onih koje emituju ne komercijalnu muziku,mada je veći broj ovih drugih koji emituju sljačku muziku,pogotovo onu koja je pokradena od Turaka,Grka i drugih nama komšijskih i ne komšijskih država.Namerno kažem sljačka jer je naša izvorna narodna podlegla raznim uticajima a i generacije su "zatrovane" ovom pokradenom muzikom.Ako uz tu i takvu muziku imate još i sljačkog voditelja kao što to ima nekakva antena onda je pogodak 100 % da niko više ne može da kultiviše te slušaoce.Izvinjavam se ostalim radio stanicama što pomenuh tu nekakvu antenu i nadam se da će ova komisija što treba da dodeli dozvole za rad radio stanicama voditi računa i o obrazovanju ali i o ponašanju i izrašavanju voditelja i novinara koji su ispred mikrofona.

E hajde sad od te 53 stanice, a osim onih 10-ak najpoznatijih, reci bilo koje 3 (da se malo smejemo)?

OK,NIJE PROBLEM SAMO HAJDE TI NABROJ TE TVOJE NAJPOZNATIJE, AKO SU NAJPOZNATIJE, KAO ŠTO KAŽEŠ DA SE JA NE BIH SLUČAJNO PONOVIO I NAVEO NEKU KOJA JE PO TEBI "NAJPOZNATIJA".KADA SAM REKAO U NOVOM SADU REGISTROVANO, TU SE PODRAZUMEVA KOMPLETNA NOVOSADSKA OPŠTINA A TAJ PODATAK JE IZ PRIVREDNOG SUDA GRADA NOVOG SADA, ŠTO SE NARAVNO MOŽE I PROVERITI.

Privrednog suda grada Novog Sada :shock: :?: :shock:

ajmo redom :
1. Nije Privredni - Već je trgovinski
2. Grad nema svoj sud - Sud je na republičkom nivou
3. U Trgovinskom sudu se ne vode evidencije čime se bave određeni subjekti koji su registrovani kod njih
4. Trgovinski sud više i ne vodi evidenciju privrednih društava, to sada radi agencija
5. Nema 53 radio stanice. Ima ih oko 40 ali nisu sve sa teritorije grada Novog Sada, Jer se u NS čuju npr : Radio S, B92, PINK iz BGD-a , Glas Crkve iz Valjeva ...
OK,DOKONI,SLAŽEM SE U PRAVU SI DA JE TRGOVINSKI,ALI KAD SAM JA REGISTROVAO FIRMU,BIO JE PRIVREDNI,ALI NI OVAJ NI ONAJ SADA VIŠE NEMAJU TU EVIDENCIJU JER JE PREUZELA AGENCIJA,ETO I TO ZNAŠ A ZNAŠ LI DA PO ŠIFRI DELATNOSTI SE VODI BAŠ TO ČIME SE BAVE PRIVREDNI SUBJEKTI?DA IH IMA 53.NA TERITORIJI GRADA NOVOG SADA,TO JE TAČAN PODATAK BEZ BEOGRADSKIH I OVIH KOJE SI TI NAVEO,ALI NE BITNO JE TO, NEGO SAM U OPŠTE HTEO DA KAŽEM DA JE IZBOR VELIK I DA MOŽE SLUŠATI KO ŠTA I KAKO ŽELI A DA JE NA NAMA KOJU ĆEMO STANICU FAVORIZOVATI.DALI JE TO U REDU? ZA MENE JE MEĐU BOLJIM STANICAMA RADIO PLANETA,MARATON I JOŠ NEKE DA IH SAD NE NABRAJAM.
 
Ovo "DALI" - da li je to slikar ili si hteo da pitaš DA LI JE SVE O.K. :?:
:lol:

Sve je o.k.- to ko je za šta registrovan nema veze...šifre možeš da staviš sve ili jednu...faktički podatak je bitan, u etru , na emitovanju ima oko 40 stanica od kojih će nakon tendera za frekvencije ostati 5-8 u zavisnosti ko se bude i kako prilagodio novim pravilim igre.
 
DOKONI UM:
Ovo "DALI" - da li je to slikar ili si hteo da pitaš DA LI JE SVE O.K. :?:
:lol:

Sve je o.k.- to ko je za šta registrovan nema veze...šifre možeš da staviš sve ili jednu...faktički podatak je bitan, u etru , na emitovanju ima oko 40 stanica od kojih će nakon tendera za frekvencije ostati 5-8 u zavisnosti ko se bude i kako prilagodio novim pravilim igre.
TO "DALI" JE "DA LI",PROPUŠTENO JE PRAZNO MESTO IZMEĐU TE DVE REČI, A OVO DRUGO,PA VIDIŠ DA SE U PRINCIPU SLAŽEMO.TO ŠTO JE U ETRU I ŠTO MOŽE DA SE ČUJE NA TERENU JE STVARAN BROJ, ALI SAM SAMO OBAVEŠTENJA RADI HTEO DA SAOPŠTIM ONAJ PODATAK.DA SU SE "NAKOTILE" I "IZRASLE KAO PEČURKE POSLE KIŠE" TO JE TAČNO ALI ISTO TAKO JE TAČNO DA ĆE IH OSTATI SVEGA 15. - 20. % KAD KOMISIJA ZA RADIO DIFUZIJU POČNE DA RADI SVOJ POSAO.NARAVNO DA ĆE SE MORATI ISPUNITI TEHNIČKI USLOVI ALI I PROGRAMSKI,DA BI NASTAVILI SA RADOM.VERUJ MI DA JEDVA ČEKAM TAJ TRENUTAK.VEROVATNO ĆE SE ONDA RADIO FUTOŠKA PIJACA UGASITI, TU MISLIM NA "ANTENU" I NJOJ SLIČNE RADIO STANICE, U KOLIKO SE MOGU TAKO NAZVATI.
 
Antena ?

Tu radio stanicu je "otvorio" lik koji prodaje antene i pojačivače na Futoškoj.
Slogan za marketing je glasio BUKVALNO ovako :
Želje i čestitke kao i reklame možete uplatiti na tezgi broj 36(npr.) na Futoškoj pijaci.

:arrow: mislim štaaa rećiiii
 
DOKONI UM:
Antena ?

Tu radio stanicu je "otvorio" lik koji prodaje antene i pojačivače na Futoškoj.
Slogan za marketing je glasio BUKVALNO ovako :
Želje i čestitke kao i reklame možete uplatiti na tezgi broj 36(npr.) na Futoškoj pijaci.

:arrow: mislim štaaa rećiiii

Lik je definitivno uspeo !!
Reklamu zna svako u NS !
Dal je seljacka varijanta ili ne , on je uspeo i sa radiom i sa materijalnom stranom ( verovatno )?
ANANANANANANANNNTEEEEENAAAA !!! :lol: :lol:
 
DOKONI UM:
Tema o EPP rekalma me podstakla da Vam postavim neka pitanja :

Koju NS RADIO STANICU najcesce slusate ?
Zasto ?
Koja Vam je omiljena emisija na toj radio stanici ?
Ko Vam je omiljeni radio voditelj ?
Pamti li neko emisije "Bezobrazno zeleno" i "Otvoreno" ?
EMISIJA OTVORENO POCINJE NOVI SERIJAL NA RADIJU JESENJIN NAJVEROVATNIJE TAKO VAS MOLIM DA SE PRIPREMITE I BUDETE UZ 104.2
 
tuborg_green:
DOKONI UM:
Tema o EPP rekalma me podstakla da Vam postavim neka pitanja :

Koju NS RADIO STANICU najcesce slusate ?
Zasto ?
Koja Vam je omiljena emisija na toj radio stanici ?
Ko Vam je omiljeni radio voditelj ?
Pamti li neko emisije "Bezobrazno zeleno" i "Otvoreno" ?
EMISIJA OTVORENO POCINJE NOVI SERIJAL NA RADIJU JESENJIN NAJVEROVATNIJE TAKO VAS MOLIM DA SE PRIPREMITE I BUDETE UZ 104.2

EMISIJA OTVORENO N E P O Č I NJ E novi serijal bilo gde... jer VODITELJ te emisije ne radi tu EMISIJU već dve ili tri godine i neće je raditi bilo gde a ponajmanje na bijednom Jesenjinu. !!!
Toliko.
 

Back
Top