Novi virus H1N1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne brini europska komanda Nato-a u Brusellexu je uvela stroge mjere zastite od svinjske gripe i ogranicila kontakte izmedu americkih i europskih vojnika.Vecina europskih vojnika nosi maske i rukavice kada kontaktira sa američkim kolegama u Afganistanu ili na Kosovu.

Ma nek posalju zarazene vojnike da isprate Cekua na avion za KIM.......a usput nek dodju i u bliski kontakt sa Hilari Klinton......nista ne bi skodilo:mrgreen:...

:think: znaci cvrst karantin......
 
"Dobra vest za patriJote, loša vest za ljude" :eek:

Па у наслову је прва дискриминација, зашто се чудите одговорима на њу?!
Odmah u narednom komentaru je dokazano da nema nikakve diskriminacije u naslovu. Puke činjenice.
Do sada se u više (stotina) navrata pokazalo direktnim komentarima da neki generalizuju stvari kada je u pitanju nacionalnost, pripadnost nekom narodu. Znači poslednja dva primera su:
Jel' umrla neka siptarka ili zena?
ЗАШТО не дозволити оцу право да стрепи од оних
истих
од којих су
морали да беже
To su samo jutrošnji primeri koje sam primetio. A koliko ih je od pre, a koliko ih je koje sam preskočio?
 
Odmah u narednom komentaru je dokazano da nema nikakve diskriminacije u naslovu. Puke činjenice.
Do sada se u više (stotina) navrata pokazalo direktnim komentarima da neki generalizuju stvari kada je u pitanju nacionalnost, pripadnost nekom narodu. Znači poslednja dva primera su:

Citat:
Jel' umrla neka siptarka ili zena?

............

To su samo jutrošnji primeri koje sam primetio. A koliko ih je od pre, a koliko ih je koje sam preskočio?


Овај цитат који си навео стоји испод наслова:

Re: Dobra vest za patriJote, loša vest za ljude
--------------------------------------------------------------------------------

Jel' umrla neka siptarka ili zena?
__________________


Зато сам и одреаговала јер чудно ми је да се реагује на пост а не на наслов који је и изазвао такав пост/реакцију, што је очигледно.

Но, лепота је у оку посматрача...
 
Poslednja izmena:
Овај вирус је мало пуштен да би се кроз медије дигла паника и "оправдала" будућа вакцинација.Кроз вакцине буквално преносе најгоре болести.Тако желе да контролишу популацију.

Иначе,ако је пандемија зараза од хиљаду-две људи,шта је онда распрострањеност сиде?
 
I sta si time hteo da kazes... Kako ja to njima kopam jamu... Jesam li ih ja zarazio...

Sto se mene tice, mozes i u krevet da ih vodis, ja ti ne branim... Ja ih ne volim, svidelo se to tebi ili ne... Bas me briga...
 
svi znamo da su siptarke lepe zene
kako to moze da bude dobra vest ?!

:eek: Pa ti idi u Albaniju ako su ti lepe zene,meni vise lice na tog majmuna sa tvog avatara ili si to sebe slikao?

Eh pa lepa vest,izgleda da su gospoda mocnici i multinacionalne kompanije odlucili da sprovedu temeljno plan o smanjenju ljudske populacije na 500 000 ili bi 500 000 000?:think: Ako nekad bude vakcinacija sigurno se necu vakcinisati jer posle kojekakvih dokumentaraca i emisija sta su Izraelci,Ameri i Britanci radili svojim gradjanima (vrsili eksperimente nad njima) nisam lud,a ako je ovo izaslo iz laboratorije sa namerom da istrebi covecanstvo onda ce nekom pasti na pamet da u vakcine stavi bolest da ubrza proces! Iako je vecina stvari u domenu SF-a bice zanimljivo kad dodje zima i kad virus najverovatinije mutira i predje u jos jaci oblik!
 
:eek: Pa ti idi u Albaniju ako su ti lepe zene,meni vise lice na tog majmuna sa tvog avatara ili si to sebe slikao?

Eh pa lepa vest,izgleda da su gospoda mocnici i multinacionalne kompanije odlucili da sprovedu temeljno plan o smanjenju ljudske populacije na 500 000 ili bi 500 000 000?:think: Ako nekad bude vakcinacija sigurno se necu vakcinisati jer posle kojekakvih dokumentaraca i emisija sta su Izraelci,Ameri i Britanci radili svojim gradjanima (vrsili eksperimente nad njima) nisam lud,a ako je ovo izaslo iz laboratorije sa namerom da istrebi covecanstvo onda ce nekom pasti na pamet da u vakcine stavi bolest da ubrza proces! Iako je vecina stvari u domenu SF-a bice zanimljivo kad dodje zima i kad virus najverovatinije mutira i predje u jos jaci oblik!
Još malo pa Univerzijada...Pa kad se nadovlači koječega od kojekuda....Ne moramo da čekamo do zime:thumbdown:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top