Novi svetski poredak i "Crna Ruka"

Не рисе да никад ниси чуо за ту будалу Османагића?

Нисам сигуран да ли је то исти лик који је писао о бос. пирамидама..a линк је и мени неко послао :lol:
Али подударају се ствари о Црној руци са више извора, није сад он битан, јер је њему то била организација са великосрпским аспирацијама, што нема везе.
Помињу се француски масони - Регуларци, које наша српска ложа не признаје (сад је опет нешто покушавају по Србији), а на више места, први пут код Дедејера сам читао, а он он није био површан, па је навео и он изворе, да су Апис и младобосанци били њихови..
 
Poslednja izmena:
Mi to i ne krijemo:ok:

skulls_bones.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa ono st varno... ima ta laz na samom pocetku onog dokumentarrca , presna i smrdljiva , da je Crna Ruka preuzela odgovornost za atentat .
He bi ga ....nije istina jednostavno .
A ako su tako slagali na pocetku . mozda su lagali i za ostalo , kolko god bilo logico pa i istinito .
 

Danas sam se mlatila i gledala ex-yu reklame, najavne i odjavne špice i tako neke stvari na yt-u.
Ovo je špica stare dečije emisije "Nedeljni zabavnik". Ne znam koliko si ti star i da li je se sećaš ali obrati pažnju na detalj na 0:48


Znači, cvik vrh piramide i bomba, s' tim što se ipak PRE bombe na 0:47 dim iz tatine lule pojavljuje u obliku pečurke atomske bombe
 
Danas sam se mlatila i gledala ex-yu reklame, najavne i odjavne špice i tako neke stvari na yt-u.
Ovo je špica stare dečije emisije "Nedeljni zabavnik". Ne znam koliko si ti star i da li je se sećaš ali obrati pažnju na detalj na 0:48


Znači, cvik vrh piramide i bomba, s' tim što se ipak PRE bombe na 0:47 dim iz tatine lule pojavljuje u obliku pečurke atomske bombe
Da, to je veoma zanimljiva poruka. Otprilike znaci: "bacicemo atomsku bombu, unistiti masonsku organizaciju i zapoceti Treci svetski rat".
To lici na onaj plan iz "Protokola sionskih magaraca".
 

Back
Top