Нови Пазар једини град у Србији где мушкарци и жене не могу заједно на базен: Подела

I gde je tu slobodna volja..boza je to dao na poklon svima..ko ima pravo da je ukine

Slobodna volja se sputava kod osoba koje nisu dovoljno mentalno zrele i nemaju životnog iskustva da nebi postradale.... Govorim o osobama do 18. godine života, za koje i po važećem zakonu u Srbiji odgovornost imaju njihovi roditelji..
Danas se devojčice prostituišu i drogiraju u ranom tinejdžerskom dobu od 13, 14 i15, godina..... Treba li takvim osobama dati slobodnu volju i pustiti ih na bazen gde će obnažiti svoja tela i privući vršnjake ili starije osobe suprotnog pola?
Video sam u svom okruženju devojčice tog uzrasta oskudno odevene na EXITU kako piju rakiju iz "unučića".... Sve u svemu ružna slika, odmah sam pomislio kakve će ovo biti majke i kako će deca živeti sa njima ... naravno ona deca koje ne budu abortirana...
 
Porediš anomalije današnjice sa periodom od pre 100 godina? Lepo prijatelju.

Znači u Beču, Londonu ili Berlinu se još kupaju odvojeno jer ih nisu zadesili skakavci sa Korduna, Banije ili Like?

Nema tu anomalija... ima samo lažnog morala...

a i ebo im pas mater svima nabrojanima naročito Englezima što skakali na decu
 
Може да гледа, али не сме да је солује и узнемирава. Нека гледа, што да не, лепо је видети лепу и згодну жену, девојку. Глупо је силовати, али силовање је такође одлика примтивизма. Нормални људи знају да се контролишу и кад виде згодну жену неће да је силују.

Друго, не ,,чувају се муслиманке", то је митологија примитивних арапских дебила. Жене у Исламу имају положај робова, оне немају никаква своја права и нико њу и не пита да ли она хоће да се чува или неће, да ли хоће да носи мараму или неће, да ли хоће децу или неће, него је њима све то наметнуто да мора. Ако није невина пре брака, шеријат каже да мора да буде убијена. И где је ту онда њена воља? Па нема је. Жене у Исламу немају никаква права и третирају се на најгори могући начин, гледају их као инкубаторе.

И молио бих без тих небулоза како су муслиманке ултраморалне, где год су попустиле стеге радикалног Ислама, муслиманке се ниошта не разликују од наших жена. Пију, носе кратко и уопште исте су ко и наше жене. Ово је у Новом Пазару дошла нека генерација исламских дебила који сада хоће да преокрену ствар, али колико сам ја упознат муслимани Санџака уопште нису толико задртти за те примитивне средњевековне законе.-

ПС: Иначе таквом примитивизму свакако треба стати у крај.

Mi živimo danas u svetu gde je "lepo videti zgodnu ženu", pa smo dobili Karleušu, Macu diskreciju i gomilu prostitutki..... Golu ženu ne treba da gleda svako, to zadovoljstvo je za muža. Zna se šta muškarac misli kad vidi golu ženu......Nije stvar u opšte u tome da će žene neko silovati, ali ni to se nemože isključiti kao mogućnost...
U moralnim stegama Islama je i poenta, zato muslimanke rađaju 10-toro ,a srpkinje jeno ili ni jedno, a po dva abortiraju....
Ti kažeš da su muslimanke iste kao srpkinje kad popuste moralne stege , pa piju i hodaju gole kao da je to normalno ponašanje ? Da li je po tebi u redu da žena ili muškarac pije alkohol i drogira se?
Sve zavisi kakvo društvo i državu hoćeš, ako ti ovo sada pasuje samo izvoli i pošalji ćerku na bazen, daj joj pare za drogu i kupi joj kondome .....
 
Mi živimo danas u svetu gde je "lepo videti zgodnu ženu", pa smo dobili Karleušu, Macu diskreciju i gomilu prostitutki..... Golu ženu ne treba da gleda svako, to zadovoljstvo je za muža. Zna se šta muškarac misli kad vidi golu ženu......Nije stvar u opšte u tome da će žene neko silovati, ali ni to se nemože isključiti kao mogućnost...
U moralnim stegama Islama je i poenta, zato muslimanke rađaju 10-toro ,a srpkinje jeno ili ni jedno, a po dva abortiraju....
Ti kažeš da su muslimanke iste kao srpkinje kad popuste moralne stege , pa piju i hodaju gole kao da je to normalno ponašanje ? Da li je po tebi u redu da žena ili muškarac pije alkohol i drogira se?
Sve zavisi kakvo društvo i državu hoćeš, ako ti ovo sada pasuje samo izvoli i pošalji ćerku na bazen, daj joj pare za drogu i kupi joj kondome .....

Ja sam FKK tako da mi gola žena pripadnik drugog pola
 
Mi živimo danas u svetu gde je "lepo videti zgodnu ženu", pa smo dobili Karleušu, Macu diskreciju i gomilu prostitutki..... Golu ženu ne treba da gleda svako, to zadovoljstvo je za muža. Zna se šta muškarac misli kad vidi golu ženu......Nije stvar u opšte u tome da će žene neko silovati, ali ni to se nemože isključiti kao mogućnost...
U moralnim stegama Islama je i poenta, zato muslimanke rađaju 10-toro ,a srpkinje jeno ili ni jedno, a po dva abortiraju....
Ti kažeš da su muslimanke iste kao srpkinje kad popuste moralne stege , pa piju i hodaju gole kao da je to normalno ponašanje ? Da li je po tebi u redu da žena ili muškarac pije alkohol i drogira se?
Sve zavisi kakvo društvo i državu hoćeš, ako ti ovo sada pasuje samo izvoli i pošalji ćerku na bazen, daj joj pare za drogu i kupi joj kondome .....

Карлеуша и Маца Дискрецја, човече, немају везе са тим што причаш, нити су Маца и Карлеуша последице тога што се жене не мотају у мараме. Нити су жене умотане у мараме гарант неког не знам каквог морала. То су глупости.
У Исламу је забрањено чак и нормално облачење жена (значи, не голотиња, него ништа не сме да се види). То је најгоре деградирање жене, где она личи на нинџу, а не на жену. Није то никакав ,,морал" него примитивизам, а и ко зна које се још фрустрације и настраности крију иза тих прописа.
Што се силовања тиче- у Европи тренутно најнвише силују ,,морални муслимански имиогранти", тако да...

Какве ,,моралне стеге", нису то никакве ,,моралне стеге", него ропство у коме жене немају никаква права и само су ту да рађају децу. Нарсвно, та се деца после спремају за џихадистичке кампове, уче их од малена мржњи, итд. И не постоје никакве ,,моралне стеге", Саудијска Арабија и уопште те ислам,ске земље су земље где цвета и проституција али и хомосексуализам тј. педерастија. Да, Арабија је једна од престоница илегалне проституције и педерастије. ,,Морални" талибани, исламски фанатици су имали дечаке који су им играли у хаљинама и они их касније силовали. Да не говорим сад о легализованој педофилији у исламским земљама где девојчице умиру након првих ,,брачних ноћи" са маторим исламским педофилима који, по угледу на ,,послчника Мухамеда" жене девојчице од 6 и 9 година.
И теби је то ,,морално друштво"?? Свашта, ја не знам што си ти против педофилије, проституције и хомосексуализма кад су те три ствари темељ свих ,,моралних" исламских друштава којима се ти дивиш? Само, хвала Богу, па нису ни сви муслимани толико луди да следе те лудачке законе.

И да, без љутње али ово твоје закључивање (девојке на базену=наркоманија, неморал, проституција, наркоманија) је небулозно. Ако девојка или жена иду на базен не значи да се и дрогирасју, проституишу или да су неморалне. Заиста, то је небулоза што си сада написао.

Проблем абортуса јесте проблем Србије, али за решење тог проблема су потребне друге методе, а не моралистичке забране девојкама и женама да иду на базен или одређивањер облачења, јер то нису ни узроци проблема абортуса данас.
 
Mi živimo danas u svetu gde je "lepo videti zgodnu ženu", pa smo dobili Karleušu, Macu diskreciju i gomilu prostitutki..... Golu ženu ne treba da gleda svako, to zadovoljstvo je za muža. Zna se šta muškarac misli kad vidi golu ženu......Nije stvar u opšte u tome da će žene neko silovati, ali ni to se nemože isključiti kao mogućnost...
U moralnim stegama Islama je i poenta, zato muslimanke rađaju 10-toro ,a srpkinje jeno ili ni jedno, a po dva abortiraju....
Ti kažeš da su muslimanke iste kao srpkinje kad popuste moralne stege , pa piju i hodaju gole kao da je to normalno ponašanje ? Da li je po tebi u redu da žena ili muškarac pije alkohol i drogira se?
Sve zavisi kakvo društvo i državu hoćeš, ako ti ovo sada pasuje samo izvoli i pošalji ćerku na bazen, daj joj pare za drogu i kupi joj kondome .....

da, lepo je videti zgodnu zenu...nije lepo videti umotane nindze gde ne znas ko ili sta de krije ispod i hoce li ispod carsafa izvuci molotovljev koktel i i zavrljaciti ti ga u facu...
 
da, lepo je videti zgodnu zenu...nije lepo videti umotane nindze gde ne znas ko ili sta de krije ispod i hoce li ispod carsafa izvuci molotovljev koktel i i zavrljaciti ti ga u facu...

Ne mora ni da bude lepotica,sasvim obicna zena koja ide na plazu i koja se prikladno tome obukla, Kupaci kostim, Nase majke su nosile kupace i nasile gomilu stvari od duseka do hrane. Nije bilo zamotanih i muslimanske zene u SFRJ su se tako oblacile. To je meni bilo normalno.
 
Te nakaze su placene da pljuju po Srbima a ne po ostalima.

Srbija je mala zemlja ,malo trziste, Muslimanski svet je veliko trziste za skupu robu, Kina je isto veliko trziste, Zasto nju niko ne drka kao Srbiju, Pa nece da kupuju zapadnu robu. Srbija ,Irak ,lIBIJA ,Sirija zemlje koje ne znaju sta hoce a znaju sta nece, Uvek meta zato sto su slabe,nisu nigde,
 
Image4.jpg


Sabiha Dacic .Prijepoljcanke kitchen tv, Vidite ja nisam nacionalista ,sto bi ja ovo.....
 

Back
Top