Нови Пазар једини град у Србији где мушкарци и жене не могу заједно на базен: Подела

To je okay. To je stvar pristojnosti kao i odvojeni toaleti. Ima i zena koje se stide pa ne mogu na bazen od muskih. I sad treba zbog onih koji hoce da se uzbudjuju ili druze da se ovim drugim namece pristojnost? Ne moze.

Nek traze od nekog da im napravi ili da im omoguci zajednicki termin za bazen gdje mogu da se bare i dodju sa familijom.

Vise pristojnosti nije nikad lose, ali ise nepristojnosti moze biti itekako.

Pristojnost je tvoje drugo ime, rekla bih.
:rotf:
 
Значи имамо исламик стејт у сред Србије.

Ne volim one pesimiste ili maliciozne koji bi na ovakvu vest rekli: Srbija ce da propadne, i treba...
Ali hoce. Potezi koje Srbija tj njene vlasti vuku, granice se sa imbecilnoscu.
 
Ne volim one pesimiste ili maliciozne koji bi na ovakvu vest rekli: Srbija ce da propadne, i treba...
Ali hoce. Potezi koje Srbija tj njene vlasti vuku, granice se sa imbecilnoscu.

Потези које власти НЕ вуку, хоћеш рећи.
 
To mi je stalno ponavljala jedna koleginica sa faksa koja je iz Pazara, ja njoj nisam momak, mi samo upražnjavamo odnose.

Naravno da se nisam bunio, naprotiv.

pa naravno zene misle da su slobodne kad ih neko izjebe i baci ko krpu sto se u velikom broju desava. Ranije se znalo muskarac mora da te zeni da bi dobio picu. Cak i kad te baci ko krpu uzmes deo imovine.
 
Novi Pazar je zaista sladak jedan grad.
sapni tvom gospodaru sta mu se desava u N.Pazaru,pa da posalje policiju kao onomad na Zlatibor da postrojava zlu pravoslavnu decurliju.Ujedno bi mogli da skinu i spomen plocu Acifu efendiji,bio bi red,
 
to nema veze sa verom. neko sa normalnim ponasanjem. Danas na zapadu svako trece dete odrasta bez oca. A to ima nesagledive posledice ne samo na tu decu, nego i na drustvo. Muskarci nisu glupi, sve manje zene polovnjake. Zenama navodno muskarci nisu potrebni, ali zato im je potrebna alimentacija i drzavna pomoc, naravno vecinu para drzava uzme od muskaraca. ukidanje pomoci za samohrane majke i ukidanja placanje alimentacijje u slucaju da je dete rodjeno van braka su prvi koraci za ozdravljenje drustva.
 

Back
Top