NOVI NAPAD NA SRBE U VUKOVARU

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
Dvojica mladića srpske nacinalnosti napadnuti su u Vukovaru sinoć oko 23 sata.
Dodala je da je tako bilo i sinoć kada su mladići srpske nacionalnosti stali pred pekarom, a iza njih iz dva automobila izašla je grupa ljudi u tridesetim godinama i sve se završilo razbijenim flašama, automobilom i glavama, pa na karju policijskim uviđajem, bolnicom i zabrinutim roditeljima.

https://www.topvesti.rs/c/_wobMXQBS...-sve-se-zavrsilo-razbijenim-flasama-i-glavama

Ono sto nisu uradili u ratu rade u navodnom miru. Pupovac samo saziva konferencije ali napadi na prestaju.
Mogu Pupovac i Milosevic da jos slave proterivanje Srba.
 
Fino se zivi u Vukovaru koji mi je pred nosem, a vi nikada niste krocili u isti.

I desio se napad Hrvata na dva Srbina i sada se pravi tema opet o ratu, proterivanju bla bla... Policija da ih uhapsi, kazni i to je to.

Odlicno se tamo slazu Hrvati i Srbi, s obzirom sta su Srbi pocinili u Vukovaru.


A 4 pobegulje koje su sad u mom mestu licno znam i zna se da su na hrvatskoj poternici ali nisu ih isporucili. Jedan je isao nesto do Beograda u vezi toga, bilo prpa oce ga isporuciti ili nece... krali su i pljackali babe i dede po Vukovaru, od katolicke crkve napravili kafanu i pisali na oltar...sve se zna. Pa onda dzada preko grane sad smo uzorni gradjani.

Zna Kotach ko ste i ima vase poternice na hrvatskom sajtu, sa sve imenom prezimenom i slikom,.
 
Čudo jedno kako za sve Srbe znaju ko su i šta su radili a za svoje niti jednog ne mogu pronaći a kamoli da ga optuže :hahaha: :hahaha::hahaha:
Усташоиди то воле објаснити са: "ми смо побједници, а побједницима се не суди".
Довољно је обратити пажњу на дјеловање градоначелника Вуковара.
 
Ne verujem dok ne vidim. A to bi mi bilo izuzetno tesko naci putem pretrage. Ako imas neki post da znas gde je to rekao prosledi da vidim :)

Evo i dokaz.

Da, da vojska RSK nestane i KAPITULIRA, kao što Franjo kaže u nastavku rečenice koja ti se ne sviđa.
I gle čuda, upravo je tako bilo.
Iako ti ne vjeruješ da je postojala vojska RSK, to je sve bio goloruk narod.
Kao učesnik Oluje, a valjda i ti, sigurno nisi dobio zapovijed da likvidiraš sve srpske civile.

https://forum.krstarica.com/threads/tudjman-je-drzao-svoju-rec.910799/
 

Back
Top