Novi izgled Foruma Krstarice - primеdbe i komentari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.824
Dragi prijatelji,

Dugo najavljivana promena softvera foruma je dosla na red. Znamo koliko ste navikli na stari izgled i da svaka promena pravi otpor, jer se navika ne zove bez razloga navika :) ali je zbog tehnicke zastarelosti foruma ova promena bila neminovna i morala je da se desi.

Zelimo da novi izgled sto vise priblizimo prethodnoj verziji. Vise od dva meseca smo javno testirali novi forum i neke sugestije su vec ubacene u ovu verziju koju gledate, a neke su u fazi realizacije.

Na ovoj temi mozete slobodno da napiste sve svoje predloge ili zamerke, i u hodu cemo oblikovati forum prema vasem ukusu i tehnickim mogucnostima.

Pre toga pogledajte temu sa slikama najvaznijih noviteta.

Ukoliko imate bilo koji problem sa pristupom novom forumu probajte da resetujete sifru ili nam se javite popunjavanjem kontakt formulara.

I zavrsio bih recenicom da forum ne cini dizajn, izgled, dugmici... Forum cine ljudi koji dolaze, energija koja se oseca, raspolozenje koje se ima...

Sve vas puno pozdravljamo,
Tim Krstarice
 
Poslednja izmena od moderatora:
Upravo malopre mi se dogodilo na Likovnoj,da sam dopunjavala obiman post,i kad
sam htela da pošaljem izmenjen post nije moglo,zato jer je isteklo 15 min.
Za obimne teme tekstualne i sa prilozima to vreme je bar meni prekratko,sad imam
iseckanu temu na dva dela...što mi se ne dopada.
Traži od moderatora da ti spoji postove. Ja sam već dobijao molbe da ispravim ovo ili ono nakon isteka vremena za edit i rešavao sam, zašto da ne. Niko ispod tebe ništa nije pisao, dakle ne utiče na bilo čije kvotiranje, ne bi trebao da bude problem.
 
Nikakvog blaga nije bilo u Albumima.Vise od 50 % je bilo neaktivno , tj napusteno a veliki broj Albuma sluzio je za postavljanje slika sa neta, slika cveca sa neta , slika alkoholnih pica s aneta i slicno a ne retko slika svog polnog organa..Ne jedan takav album smo brisali i Albumi se nece vracati .
Nisam imala pojma da je takva situacija (a kako bih i imala).
A blaga je bilo ponegde (poezija, slike...).
No, što bi rekli, nema - nema.
Hvala, Nina. Pitala sam za drugare :):):)
 
Zasto ne mogu do pretrazim forum tj. teme koje me interesuju? Nigde nema opcije za pretrazivanje..

Gore desno kliknes na ikonicu lupice ili tekst "Pretraga".

Ikonice "nacrti" nema na mobilnoj verziji. Da li može da se ubaci i tamo?

Gde se nalazi ta ikonica?

Planira li se dodavanje opcije "Vaše/Date/Podeljene Reakcije" ?

Mislis na https://forum.krstarica.com/account/reactions samo za reakcije koje mi damo?
 
Gde se nalazi ta ikonica?

562700
 
napisal sam u potpisu ovako i nece
✿ We feel and know that we are eternal. ✿ Spinoza
evo ovde mi oboji u crveno a nece u potpisu
I ja sam napisao ovako, ali neće da se pokaže u potpisu kako treba ... :

Ide maca oko tebe,
pazi da te ne zajebe...


Kod (sa uglastim zagradama, naravno):
[COLOR="#006600") Ide maca oko tebe,
pazi da te ne zajebe...[/COLOR)
 
Dobar dan,

da li moze da se odstiklira opcija "koristi prilagodjen avatar", jer zelim da ga sama prilagodim, shodno trenutnom raspolozenju za avatar i uglu koji mi odgovara?

Zar ne mozes da kliknes na samu sliku avatara na toj strani i pomeris je kako zelis?

Pise: "Pomerajte postojeću sliku da biste je isekli, a zatim kliknite na U redu da povrdite, ili pošaljite novi avatar pomoću donjeg formulara."
 
Zar ne mozes da kliknes na samu sliku avatara na toj strani i pomeris je kako zelis?

Pise: "Pomerajte postojeću sliku da biste je isekli, a zatim kliknite na U redu da povrdite, ili pošaljite novi avatar pomoću donjeg formulara."

Jesam, pokusala sam, ali rec je o tome da ne moze da se isece kako zelim, stalno se dobija neka veca slika, jedna te ista.
.
00 mm reka bez.jpg


Primera radi ovo je avatar od oko 90X90 (smanjila sam ga sa 200X200) i htela sam da ceo stane ili veci deo bas takav kakav je, sa plavim ogrtacem oko ramena u ovaj novi kruzni avatar, medjutim, pojavljuje se samo lice, sto ne zelim.
 
Jesam, pokusala sam, ali rec je o tome da ne moze da se isece kako zelim, stalno se dobija neka veca slika, jedna te ista.
.Pogledajte prilog 562803

Primera radi ovo je avatar od oko 90X90 (smanjila sam ga sa 200X200) i htela sam da ceo stane ili veci deo bas takav kakav je, sa plavim ogrtacem u ovaj novi kruizni avatar, medjutim, pojavljuje se samo lice, sto ne zelim.

Probaj da nadjes sliku koja je bar 400x400 piksela.
 
Probaj da nadjes sliku koja je bar 400x400 piksela.

Nece, evo sad sam uvecala sliku na oko 398X358 i ne pojavljuje se nista u krugu za avatar, a u profilu stoji slika, ali opet samo s licem.

edit: evo pojavilo se i na avataru, ali opet samo lice, a nece ni da mrdne kad zelim da je prevucem i odredim ugao.

Postoji li mogucnost da stavim kockasti avatar (ovaj sto sam navela) u kruzni i da ostane kockast?
 
Nece, evo sad sam uvecala sliku na oko 398X358 i ne pojavljuje se nista u krugu za avatar, a u profilu stoji slika, ali opet samo s licem.

edit: evo pojavilo se i na avataru, ali opet samo lice, a nece ni da mrdne kad zelim da je prevucem i odredim ugao.

Postoji li mogucnost da stavim kockasti avatar (ovaj sto sam navela) u kruzni i da ostane kockast?

Ne moze da ostane kvadrat, svi avatari su sada kruzni na celom internetu.
 
Ne moze da ostane kvadrat, svi avatari su sada kruzni na celom internetu.
A zasto nam ih, za razliku od celog interneta. vi ne ucinite i kockastim, ko zeli?

Zar je to toliko nemoguce? Makar estetike radi, jer evo na ovom primeru se vidi da ne moze ono sto se zeli (uvek) da se stavi u avatar, iako ga prilagodis i velicinom i formatom slike?
 
A zasto nam ih, za razliku od celog interneta. vi ne ucinite i kockastim, ko zeli?

Zar je to toliko nemoguce? Makar estetike radi, jer evo na ovom primeru se vidi da ne moze ono sto se zeli (uvek) da se stavi u avatar, iako ga prilagodis i velicinom i formatom slike?

Nazalost to nije moguce menjati na pojedinacnom nivou, vec samo za sve korisnike.
 
Nazalost to nije moguce menjati na pojedinacnom nivou, vec samo za sve korisnike.

Daleko od toga da trazim na pojedinacnom nivou, stavise, pribojavala sam se da mi slucajno to ne predlozite jer ne bih pristala, trazim za sve pa i za sebe na kraju.

Jer ovako ne mozemo da stavimo avatar koji nam se cini estetski lepim u celini, vec ga ovo poruzni odnosno isece na svoj nacin, ne na nas, i zeljeni.

Vratite nam molim vas, mogucnost da imamo i kockaste avatare.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top