Novi Bronks u Novom Beogradu?

45blok
evo saljem ti moj potpis ako ce vam pomoci
ali zaboravili ste jednu stvar vi pisete i potpisujete peticiju beogradskim gologuzanima
a oni to nefermaju pet posto oni ne razumeju taj vid komunikacije njih nemozete naterati da promene stav ni us*anom motkom
a preti vam i jos jedna opasnost od raznih humanitarnih diletanata koji nece birati sredstva da vas oblate kako bi oni egzistirali u javnosti jer se njima savrseno je*e i za cigane a izvini i za vas
 
Grandfather:
:lol: Koliko ono mi imamo raskrsnica u Bgd? :lol:
ma nije bitan broj raskrsnica
uzrok njihovog dolaska u beograd je u tome sta se sada u beogradu vrti osamdeset posto para od ostatka srbije pa nece valjda ici u lebane zagubicu i puno drugih mesta koja postoje samo na karti ostatka srbije normalno da ce stici u beograd i od preostale crkavice preteci ce nesto i za njih
ustvari neznala prostorna politika o kojoj niko ne vodi racuna u ovoj zemlji i dovodi do inace neplanskog rasporeda stanovnistva pa tako i cigana
ali sta vredi oni sta bi trebali voditi brigu o ovoj zemlji imaju i tvrde usi i neznanje a i boli ih ona stvar za to
 
Glas javnosti:
Stanari naselja dr Ivan Ribar ruše opštinsku vlast
Stanari novobeogradskog naselja dr Ivan Ribar koji već danima protestuju zbog planiranog preseljenja Roma iz nehigijenskog naselja u njihov komšiluk, najavljuju da će pokrenuti vanredne lokalne izbore kojima će oboriti aktuelnu mesnu vlast.

Naime, prema rečima Tomaša Kovijanića, jednog od predstavnika nezadovoljnih građana, već je sakupljeno 13-14 hiljada potpisa, dok je za raspisivanje vanrednih opštinskih izbora neophodno da 20.460 Novobeograđana potpiše peticiju.

- Nećemo stati na tom broju, već ćemo sakupiti 30 ili čak 40 hiljada potpisa kako ne bismo pokretali inicijativu za smenu vlasti sa minimalnom propisanom kvotom od 10 odsto ukupne populacije glasača. Ovo činimo jer opštinska vlast koja se hrani od novca koji mi izdvajamo kroz poreze, neće da nas sasluša i da nas pita da li hoćemo da nam se u komšiluku napravi nehigijensko naselje, već o tome odlučuju OEBS i nevladine organizacije - ističe Kovijanić.

Kovijanić smatra da je cilj raseljavanja Roma da se oni sklone iz okoline hotela "Hajat" kako "stranci ne bi gledali ruglo od nehigijenskog naselja" i da se zato "na silu i mišiće, suprotno propisima, prebacuju u naše dvorište".
 
Vecernje novosti:
STANARI novobeogradskog naselja "Dr Ivan Ribar" posle dve nedelje svakodnevnih protesta izgleda su pobedili u svojoj borbi. Kako smo nezvanično saznali, Grad je odustao od plana da u njihovo susedstvo postavi bungalove za privremeni smeštaj žitelja nehigijenskog naselja pod "Gazelom".
ŽURKE
POSLEDNjIH dana protesti u naselju "Dr Ivan Ribar" pretvorili su se u prave žurke. Stanari su organizovali muziku. Posećuju ih di-džejevi. U planu je i izbor za mis protesta. Odluka Grada, međutim, možda će pokvariti dobar provod.
 
pa sta se sad desava
beogradski gardonacelcina izvali juce da se malo zaje
po pitanju kontejnerizacije beogradskih cigana i kaze da povlaci potez
je*i ga pa nisu beogradski cigani sahovske figure
ali srecom ostalo je takac makac
mili boze sta ce sada namudrene glave smisliti
uzgred beogradski oci dobili su obrisac od nekih mondijalistickih isprdaka da su podlegli uticaju rulje fasista rasista i ostali sta
pa sta ja rece evo ovi se upetljavaju bice tu jos utakmice
e boze boze kaze nas narod na sirotinu i zec dize quraz samo ovde je siromastvo u mozak
 
veKsla:
pa sta se sad desava
beogradski gardonacelcina izvali juce da se malo zaje
po pitanju kontejnerizacije beogradskih cigana i kaze da povlaci potez
je*i ga pa nisu beogradski cigani sahovske figure
ali srecom ostalo je takac makac
mili boze sta ce sada namudrene glave smisliti
uzgred beogradski oci dobili su obrisac od nekih mondijalistickih isprdaka da su podlegli uticaju rulje fasista rasista i ostali sta
pa sta ja rece evo ovi se upetljavaju bice tu jos utakmice
e boze boze kaze nas narod na sirotinu i zec dize quraz samo ovde je siromastvo u mozak
To su ustvari isti oni dusebriznici koji ih salju iz inostranstva ovamo.Jos imaju obraza da Beogradjane nazivaju fasistima.A odakle uopste ta infomacija?Strani mediji ili...??
 
Cudim se kako nema plakata na zgradama gde se pozivaju ljudi na protest a imam informaciju da ih lepe,a trik je u sledecem:znaci ljudi koji protestvuju lepo izlepe a onda krene stranacka omladina (ekipa skidaca) i lepo ih ukloni a za njima Cigani da pokupe sekundarne sirovine.Znaci gradska vlast je jedno obecanje ispunila-nasla im je posao :lol:
 

Back
Top