Nove lične karte vadimo već dogodine?!

Ma da... a obicne papirne se mnogo tesko falsifikuju? :roll:
"ОБИЧНЕ папирне" су рађене истом технологијом као и новчанице те је реплика много компликованија,
а у случају електронске, "посао" може бити много једноставнији уколико неко нађа добре разлоге.

- - - - - - - - - -

E crni Aleksandre... Ovo su ti ista trabunjanja kao haarp u Barajevu, ali ako je vama interesantno uzivajte...
Само једна реченица је некада довољна да неко саопшти - колико је технички и информатички неписмен.
 
...da, radi se o neobicnom falsifikovanju...shebace nas nacisto...zasto niko ne moze da nadje
smislen razlog protiv, a toliko je za...citav svet je lud, samo je pametno nekoloko zaludjenika s krste...
Тужни miso, КОЈИ ЈЕ ТО "СВЕТ"???
Које су то државе са методологијом ЧИПОВАНА СТОКА, примењено на резиденте?
Шта ти о томе, несрећниче, знаш? Зашто се не објаве СВИ технички детаљи, ко је
произвођач, чији је софтвер, какве су опције.....? Ако ти пристајеш да ти "ударе"
минђушу као говеду, можда многи не пристају! Да ли си о томе "размишљао"? :confused:

obmark.jpg


- - - - - - - - - -

Mene licno je bas briga, neka me prate ako neko ima od toga nesto da me prati (bas mene).
A "zig zveri" ce se prema Bibliji udarati na ruku i celo, tako da nisu ipak u pitanju licne karte.
Твоје "размишљање" је типичан пример идеалне жртве за метод "КУВАНА ЖАБА"! :(
 
Тужни miso, КОЈИ ЈЕ ТО "СВЕТ"???
Које су то државе са методологијом ЧИПОВАНА СТОКА, примењено на резиденте?
Шта ти о томе, несрећниче, знаш? Зашто се не објаве СВИ технички детаљи, ко је
произвођач, чији је софтвер, какве су опције.....? Ако ти пристајеш да ти "ударе"
минђушу као говеду, можда многи не пристају! Да ли си о томе "размишљао
"? :confused:

obmark.jpg

Pa ne cipuju te covece na telu, cipuju ti licnu kartu.
 
Pa ne cipuju te covece na telu, cipuju ti licnu kartu.

...vidi se da nije mrdno nigde odavno...imam licnu kartu sa cipom izdatu od mup rs...i pasos...imam isto i za srbiju...kad sam u austriji uvek na granici dajem dokumente rs...kad propusti kroz skener dokumenr, carinik zna da nisam terorista gonjeni kriminalac isl...u cipu su osim otiska moja dnk, oko i jos nesto ali me nije zanimalo...ako zeli da te proveri sa dokumentima koji nemaju cip to traje mnogo duze i prelazi u maltretiranje...
 
Opet paranoja ? Imam licnu kartu sa cipom i ne brinem .
Neka brinu oni koji se bave kriminalom !


Malo - malo pa se na TVu pojavi reportaža o nesrećnoj žrtvi kradje identiteta, po pravilu se radi baš o ljudima koji
nemaju nikakve veze s kriminalom.

Od paranoičnih teoretičara zavere su gori jedino likovi koji sve uzimaju zdravo za gotovo bez ikakvog kritičkog osvrta.
Koji će q**c bilo kome čipovana lična karta ?!?!
U krajnjoj liniji, šta će bilo kome bilo kakva lična karta?!
 
...vidi se da nije mrdno nigde odavno...imam licnu kartu sa cipom izdatu od mup rs...i pasos...imam isto i za srbiju...kad sam u austriji uvek na granici dajem dokumente rs...kad propusti kroz skener dokumenr, carinik zna da nisam terorista gonjeni kriminalac isl...u cipu su osim otiska moja dnk, oko i jos nesto ali me nije zanimalo...ako zeli da te proveri sa dokumentima koji nemaju cip to traje mnogo duze i prelazi u maltretiranje...

Upravo tako. Pasos je cipovan, prema tome, ne vidim razlog za "jagmu" oko licnih karata.

Ja sam izvadila l.k. bez cipa, pre 3-4 godine, i kajem se jer je brzo proslo vreme (vazi 5 godina) ,a ja samo treba da dajem pare i cekam u redovima za nove l.k.

Ova cipovana bar traje 10 godina.
 

Back
Top