Novak Đoković

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste, zbog toga Amerikanci mrze Jokica....ups, ne mrze ga, sta cemo sad? :D

Jos neki argument? :D
Pa nije bas ni da ga vole.

A sto da ga mrze, da ih nije mozda pobedio u finalu OI.

Ili da ih je negde nesto ostetio.

Radi za njih, zabavlja ih, nije pretnja na nekom reprezentativnom nivou.

Klupski i ako osvoji nekad nesto, a do sad nije nista, opet je za njih osvojio.

Potpuno nebitan lik naspram Novaka. I lokalno i globalno.
 
Iako volem Noleta malo mi cudna ova prica sa ovom isceljitekom Marijanom Kovacevic koja moze rupturu misica od 3 cm(ako je imao,),dolazi u Australiju i za par dana resava sve i Nole ko ptica...znam itekako dobro kako je kada pukne misic...treba mu mesec i po da se zaleci a prvih dana ne mozes bukvalno nista.Ona kaze da ga ispegla za 5 dana!! Ajde neka bude kako kaze gospodja....Bitno je da je Nole osvojio a ovo oko povrede zaboravimo.Nek je ziv i zdrav i neka premasi bika sa Majorke i ovog Alkaraza....
 
Novak se svodi na to da po njihovim zapadnim "kriterijumima" dolazi iz tamo neke Balkanske gudure , i drugo , imam utisak da zapad još nas tretira kao prokomunističko društvo
Pa tako Nikola Jokic 2 godine zaredom MVP, dali mu veci ugovpr za jednu sezonu nego Novakovo celo bogatstvo, i ponovo je igrac meseca januara. Bas mrze sve srpsko 🙄 Ili je mozda zato sto Jokic igra kosarku i mazi konje, i ne bavi se splacinama kojima se bavi porodica Djokovic i Novak. Mi ne znamo da li je Jokic ravnozemljas ili misli da je sletanje na mesec zavera, da li se mislima cisti voda i da mi je vegan, ali kao sto vidis, tako se ponasa sportista koji je najbolji u svom poslu i koji kani da bude neko i nesto.
 
Poslednja izmena od moderatora:
kada pričamo o ovakvim super igračima cilj ne postoji , samo želja za lični uspeh kao jedinka da postigne ono što drugi nisu , cilj je samo sebi cilj
to bi moglo isto da se postavi pitanje N.Tesli šta mu je bio cilj
i jedan i drugi vanserijski primerci ljudske prirode
jedan sa parama drugi bez , a imali su i dvojica neki cilj
Ma ja njemu ne zameram uspeh na terenu. Ne znam koji put to ponavljam. Neka mu je svaka cast za svaki trofej. I ako je najbolji neka uzme jos 100.

Ja pricam o tome zasto nije voljen kao neki drugi. Sta mu ja zameram kao licnosti van terena.

Ja sam pricao o cilju u opstem smislu. Sto danas kada Novak uzme AO to znaci da je antivax ispravan, da je vegan kuhinja najbolja, poramide u Bosni lekovite, Rusija pobedila zapad, a Srdjan Djokovic visokomoralan covek i da je u pravu za sve sto radi. Sporta nigde.
 
Sta pisu Ciska, Mirka, sta rade roditelji drugih temisera? I oni moraju da imaju neki zivot. Kako to da ne znamo ...

Cekaj, o Jeleninom blogu bi se pisalo da nije Novakova zena, o Srdjanu i Goranu da ne govorim, to hoces da kazes? Sad zbog Novaka oni nemaju pravo na zivot, sta li, jer ako nekim cudom nisu u vinklo sa oficijalnom javnoscu, ode sve po Novakovim ledjima.

Tebi je to normalno, zagovarate Novakovu pricu strogo u sportskim okvirima, a ovamo se izvracate na Novakove babe sarene gace.

Zar je stvarno teškos hvatiti o cemu govorim?
Imaju zivot ali ne online zivot. Valjda su dovoljno ostvarene licnosti i intelektualno zreli da ne moraju da prave budale od sebe i to sve snimaju / slikaju...Nemam drugo objasnjenje.
 
kada pričamo o ovakvim super igračima cilj ne postoji , samo želja za lični uspeh kao jedinka da postigne ono što drugi nisu , cilj je samo sebi cilj
to bi moglo isto da se postavi pitanje N.Tesli šta mu je bio cilj
i jedan i drugi vanserijski primerci ljudske prirode
jedan sa parama drugi bez , a imali su i dvojica neki cilj
Ovo je vec neukusno poredjenje... Jedan je vlasnik gomile patenata koji se koriste sirom planete i olaksali su zivot covecanstvu i podstakli tehnoloski napredak dok je drugi zabavljac publike (najbolji u ovom trenutku). Uvidjas li tu razliku?
 
Ti sui u mnogo gorem stanju nego sto sam mogao zamisliti. Pa opet je na moju dusu to sto je neko malogradjanin, pre podne pravoslavac, posle podne guru i saman, apolitican, pa politican, pljune pa polize, rusofil pa miroljub, antivax pa onda slobomislilac... Niz kontradiktornosti je ogroman. I to je sve prebaceno na one koji ne vicu "Nas Nole, nasa dika", a ti koji su nesvesni svog ponasanja i uticaja, i sta vise ga zloupotrebljuju samo tako, oni su zrtve? Pa ovo kako si ti srocio gore ne bi mogao bolje ni ceo niz advokata porodice Djokovic.

Primera gde je porodica stradala i gde trpi teret necije slave je mnogo. Samo ova doticna porodica sebi daje za pravo da u centru paznje svakom zabija prste u oci. U sred Australije, politicke napetosti, on se slika sa Z rusima? Prosle godine ceo zapadni svet (gde oni zive) osudjuje rusku agresiju a iznad restorana Novak bilbord da istera oci svakome Rusija=Srbija. Kada je puklo u Australiji, on apolitican i za mir 😂 I ti meni drzis slovo o njihovom moralu i zrtvi? Nema vlasti koju nisu podrzali i sa kojom nisu splacine jeli samo da bi bili u medijskom prostoru i privilegijama Srbije. Nezasiti i nadobudni, dno dna zadnje kace. Podrum najdubljeg dna.

Trofehji mu ne garantuju postovanje, bas kao sto ti ne postujes recimo Federera. Ne da ne postujes, nego unizavas cak i njegov sportski deo. A za van terena je kriv sto je ziv, verovatno. Kao i svi ostali.
Kakav prelom mozga.

Sina su mu 2 puta hapsili u toj Australiji. Deportovali ga kao kriminalca.

I sad on treba da im sta, titra jajca, da im se izvinjava sto su ga ponizavali.

Zabole ga.

Gurnuo im je prst u oko. Pa sta. Ti si jedini koji se potresa zbog toga.

Zasto svoje frustracije projektujes na Novaka.

Niko ti ne brani da budes dobar zapadni sluga ili sta vec hoces da budes.

Novak te ne sprecava u tome.

Novak sigurno nece da radi ono sto bi ti hteo da on radi.

Kad to shvatis bice ti lakse.
 
Ma ja njemu ne zameram uspeh na terenu. Ne znam koji put to ponavljam. Neka mu je svaka cast za svaki trofej. I ako je najbolji neka uzme jos 100.

Ja pricam o tome zasto nije voljen kao neki drugi. Sta mu ja zameram kao licnosti van terena.

Ja sam pricao o cilju u opstem smislu. Sto danas kada Novak uzme AO to znaci da je antivax ispravan, da je vegan kuhinja najbolja, poramide u Bosni lekovite, Rusija pobedila zapad, a Srdjan Djokovic visokomoralan covek i da je u pravu za sve sto radi. Sporta nigde.
Nikog ne zanima vase hejtersko pravdanje i izmisljanje razloga za mrznju.

Nema razloga, to je samo do vas.
 
Ovo je vec neukusno poredjenje... Jedan je vlasnik gomile patenata koji se koriste sirom planete i olaksali su zivot covecanstvu i podstakli tehnoloski napredak dok je drugi zabavljac publike (najbolji u ovom trenutku). Uvidjas li tu razliku?
ma jok mačkoni , ne gledam ja ništa , nemam te tvoje naočare , koji sve gledaju , samo ne vide to što treba da se vidi
 
https://www.yahoo.com/news/australian-open-director-djokovics-hamstring-154811521.html

Izasao clanak o Novakovoj povredi na yahoo.

I tamo su ljudima dopizdili hejteri.

"Djokovic hater are coming out in full force, implying that it was fake"............. NO, they are coming out because they think their opinion matter. They do not understand that what they say reflects them and not the person they are referring to, they are responsible for what they say, not who they are talking about.
 
Kakav prelom mozga.

Sina su mu 2 puta hapsili u toj Australiji. Deportovali ga kao kriminalca.

I sad on treba da im sta, titra jajca, da im se izvinjava sto su ga ponizavali.

Zabole ga.

Gurnuo im je prst u oko. Pa sta. Ti si jedini koji se potresa zbog toga.

Zasto svoje frustracije projektujes na Novaka.

Niko ti ne brani da budes dobar zapadni sluga ili sta vec hoces da budes.

Novak te ne sprecava u tome.

Novak sigurno nece da radi ono sto bi ti hteo da on radi.

Kad to shvatis bice ti lakse.
Ja zapadni sluga 😂😂😂

Hapsili su ga jer je hteo da bude veci od premijera, a Srdjan od gradonacelnika Melburna. Znao je sta ga ceka. Cela hronologija dogadjaja je poznata. Sam je sebe uvalio u pritvor iz koga je mogao da izadje kad god je hteo, ali nije, jer je hteo sa istera svoje. Ostali zatvorenici iz tog hotela nisu mogli to sebi da priuste.
Kakav prelom mozga.

Sina su mu 2 puta hapsili u toj Australiji. Deportovali ga kao kriminalca.

I sad on treba da im sta, titra jajca, da im se izvinjava sto su ga ponizavali.

Zabole ga.

Gurnuo im je prst u oko. Pa sta. Ti si jedini koji se potresa zbog toga.

Zasto svoje frustracije projektujes na Novaka.

Niko ti ne brani da budes dobar zapadni sluga ili sta vec hoces da budes.

Novak te ne sprecava u tome.

Novak sigurno nece da radi ono sto bi ti hteo da on radi.

Kad to shvatis bice ti lakse.
Ja zapadni sluga 😂😂😂

Hapsili su ga jer je hteo da bude veci od premijera, a Srdjan od gradonacelnika Melburna. Znao je sta ga ceka. Cela hronologija dogadjaja je poznata. Sam je sebe uvalio u pritvor iz koga je mogao da izadje kad god je hteo, ali nije, jer je hteo sa istera svoje. Ostali zatvorenici iz tog hotela nisu mogli to sebi da priušte.

I nemoj meni njegove "muke" da prebacujes. Odlicno pamtim stvari za razliku od tebe.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nikog ne zanima vase hejtersko pravdanje i izmisljanje razloga za mrznju.

Nema razloga, to je samo do vas.
Pa bas suprotno, tebe bas zanima koliko vidim. Jedino sto ne razumes sta je hejt, a sta ne podrzavanje nekog. I idete toliko daleko da postavljate teze da neki Novak ima pravo na svaki stav, pa cak i njegova familija, dok svi ostali treba samo da aplaudiraju. Stav osim da hvale, ne smeju da imaju.

Ps: Nema licne ljutnje prema tebi molim te. Niti napada. Pricamo o temi. Caskamo.
 
Pa bas suprotno, tebe bas zanima koliko vidim. Jedino sto ne razumes sta je hejt, a sta ne podrzavanje nekog. I idete toliko daleko da postavljate teze da neki Novak ima pravo na svaki stav, pa cak i njegova familija, dok svi ostali treba samo da aplaudiraju. Stav osim da hvale, ne smeju da imaju.

Ps: Nema licne ljutnje prema tebi molim te. Niti napada. Pricamo o temi. Caskamo.
Ti ne caskas.
Ti bljujes otrov.
Nema ljutnje.
Otvaram ti occi.
 
Ja zapadni sluga 😂😂😂

Hapsili su ga jer je hteo da bude veci od premijera, a Srdjan od gradonacelnika Melburna. Znao je sta ga ceka. Cela hronologija dogadjaja je poznata. Sam je sebe uvalio u pritvor iz koga je mogao da izadje kad god je hteo, ali nije, jer je hteo sa istera svoje. Ostali zatvorenici iz tog hotela nisu mogli to sebi da priuste. To je ono, Nole = Isus. Srdjan narativ.

I nemoj meni njegove "muke" da prebacujes. Odlicno pamtim stvari za razliku od tebe.
:lol:
 
28.11.2021.

https://meridianbetsport.rs/tenis/tenis-novak-dokovic-australijan-open-2/

01.12.2021.

https://sportal.blic.rs/tenis/austr...srdanu-novak-nije-ucenjen/2022041921160425359

A onda je usledilo i nedvosmisleno:
19C63523-08C3-460D-9451-EFE73F99910A.jpeg

A i takodje:

28FE769B-CC6E-4E4B-8843-812273162409.jpeg


I onda je Nole postao Isus ovozemaljski, prema Srdjanovom jevandjelju. A Austtalija satanizovana do besveszi mesec dana u Srbiji, na svakoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom. Nocak örosto zavudjen sta mu se dogodilo, a Srdjan i family ogorceni.


A ne tako davno pre Australije 2021-22, pevala se i ova pesma:
3DBEF0B9-B04C-4F3D-A16F-2E36D787FCB4.jpeg


Vazno je da su zapadnjaci uvek zli, ludi i blesavi, osim njihovih novaca i poreskih rajeva tipa Monako... i ostalih pratevih sponzora koji iste pare daju Novaku za njegov uspeh na terenu 👍🏻 .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zavari misic uz pomoc dodira :cepanje:

Ovo je tako u stilu dosadasnjih ispada N. Dj i njegove ekipe :cepanje:
Tako gospa kaze čitamo u medijima...svi se preko noći oporave hahaha....
Zavari misic uz pomoc dodira :cepanje:

Ovo je tako u stilu dosadasnjih ispada N. Dj i njegove ekipe :cepanje:
Gospa varilac mišića hahaha....ali ko zna možda ima natprirodan metod.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top