Novak Djoković osvojio Australia Open 2011

DJOKOVIC: OVA MOJA POBEDA JE POBEDA ZA SRBIJU :super: :ok:

Šta misliš? Možda je i neki srpski klizač na ledu osvojio zlatnu medalju isto pobeda za Srbiju al nema veze sa politikom. Što je tenis tako popularan, to je dosadan sport koji je namenjen za krem društvo, kremiće, bogataše, i za sinove i za ćerke od bogataša. Zato ga i ne volim kao sport!
 
Poslednja izmena:
Čestitka predsednika Srbije Novaku Đokoviću

Predsednik Republike Srbije Boris Tadić čestitao je danas našem teniseru Novaku Đokoviću osvajanje prestižnog turnira Australijan Opena.



''Najiskrenije Vam čestitam na velikoj pobedi i fantastičnom uspehu koji ste ostvarili u Melburnu. Mnogo ste nas obradovali i učinili neizmerno ponosnim. Želim Vam još mnogo uspeha u nastavku karijere'', poručio je predsednik Tadić u čestitki.


180517_10150404584860057_49870370056_16906267_7412383_n.jpg

Ne kvari ovako divnu temu sa tim baksuzom!
 
Ne Balkanac, nego Srbin!!!


Šta misliš? Možda je i neki srpski klizač na ledu osvojio zlatnu medalju isto pobeda za Srbiju al nema veze sa politikom. Što je tenis tako popularan nije mi jasno, to je dosadan sport koji je namenjen za krem društvo, kremiće, bogataše, i za sinove i za ćerke od bogataša. Zato ga i ne volim kao sport! Fudbal nije za kremiće, Diego Armando Maradona se rodio u siromašnoj porodici i kao mali živeo je kao siroče! A Novaka su napravili mama i tata kremići iz krem društva.
 
Šta misliš? Možda je i neki srpski klizač na ledu osvojio zlatnu medalju isto pobeda za Srbiju al nema veze sa politikom. Što je tenis tako popularan nije mi jasno, to je dosadan sport koji je namenjen za krem društvo, kremiće, bogataše, i za sinove i za ćerke od bogataša. Zato ga i ne volim kao sport! Fudbal nije za kremiće, Diego Armando Maradona se rodio u siromašnoj porodici i kao mali živeo je kao siroče! A Novaka su napravili mama i tata kremići iz krem društva.

Vratite nam Temišvar!
 

Back
Top