NOVAC ? Zar nam ON nije zajednicki bog?

  • Začetnik teme Anarhista
  • Datum pokretanja
Chan Shaolin Si:
Anarhista:
NOVAC ? Zar nam ON nije zajednicki bog?

Zar se ne vrtimo svi oko NJEGA?
Zar nam ON nije svakodnevni cilj?
Da li bi ova smrdljiva civilizacija uopste bila moguca bez NJEGA?
Isus je bio kategorican! (Mt 6,24; Lk 16,13)

Ma da brate to je stvarni Bog u pravom izdanju.

I opipljiv.

Jedino nam ga oni đavoli (žene) troše!
 
Среброљубље јесте грех и добрано је као такво описано у Библији. Против тог греха се треба борити. Није узалуд речено:

"Није богат онај који много има, него онај коме је довољно и онолико колико има."

Поздрав. :wink:
 
Kazanova:
Chan Shaolin Si:
Anarhista:
NOVAC ? Zar nam ON nije zajednicki bog?

Zar se ne vrtimo svi oko NJEGA?
Zar nam ON nije svakodnevni cilj?
Da li bi ova smrdljiva civilizacija uopste bila moguca bez NJEGA?
Isus je bio kategorican! (Mt 6,24; Lk 16,13)

Ma da brate to je stvarni Bog u pravom izdanju.

I opipljiv.

Jedino nam ga oni đavoli (žene) troše!

Dakako,tu ni Bog ne moze nista! Pozdrav.
 
MaranAta:
Среброљубље јесте грех и добрано је као такво описано у Библији. Против тог греха се треба борити. Није узалуд речено:

"Није богат онај који много има, него онај коме је довољно и онолико колико има."

Поздрав. :wink:

Joj sto se nasi popovi bore protiv tog greha...
 
Пре свега, они нису твоји попови, јер ниси верник. Поред тога, упиреш прстом у све свештенике, а сам познајем велики број оних који су зауста узор свјим парохијанима. Него, негативци попут тебе, због неколико другачијих свештеника, дижу ларму до неба, и суде целокупно свештенство према њима.

А да ли је то поштено ? :wink:
 
MaranAta:
Среброљубље јесте грех и добрано је као такво описано у Библији. Против тог греха се треба борити. Није узалуд речено:

"Није богат онај који много има, него онај коме је довољно и онолико колико има."

Поздрав. :wink:

Da ponovim:da li bi ova smrdljiva civilizacija uopste, na koju se svi ponosite na svoj nacin, bila moguca bez NJEGA, pa i bilo koja religiozna institucija (ne kazem zajednica).
 
Anarhista:
Da ponovim:da li bi ova smrdljiva civilizacija uopste, na koju se svi ponosite na svoj nacin, bila moguca bez NJEGA, pa i bilo koja religiozna institucija (ne kazem zajednica).
Bila bi moguća. Trampa. Pop bi došao, održao opelo, porodica preminulog bi pitala koliko košta a on bi lakonski odgovorio:
"Pa kol'ko date... Simići iz drugog sela su juče dali prase sisanče i po metra žita..."
:twisted:
 
Sizif:
Anarhista:
Da ponovim:da li bi ova smrdljiva civilizacija uopste, na koju se svi ponosite na svoj nacin, bila moguca bez NJEGA, pa i bilo koja religiozna institucija (ne kazem zajednica).
Bila bi moguća. Trampa. Pop bi došao, održao opelo, porodica preminulog bi pitala koliko košta a on bi lakonski odgovorio:
"Pa kol'ko date... Simići iz drugog sela su juče dali prase sisanče i po metra žita..."
:twisted:

A zar ti ne popujes na ovom forumu? Forumasi nemaju nikakve fajde od ovog foruma, a vi moderatori?
 
Sizif:
Anarhista:
Da ponovim:da li bi ova smrdljiva civilizacija uopste, na koju se svi ponosite na svoj nacin, bila moguca bez NJEGA, pa i bilo koja religiozna institucija (ne kazem zajednica).
Bila bi moguća. Trampa. Pop bi došao, održao opelo, porodica preminulog bi pitala koliko košta a on bi lakonski odgovorio:
"Pa kol'ko date... Simići iz drugog sela su juče dali prase sisanče i po metra žita..."
:twisted:

A zar ti ne popujes na ovom forumu? Forumasi nemaju nikakve fajde od ovog sajta, a vi moderatori?
 
Najviše me nervira kad udjem u crkvu pa na svaku ikonu malo para.Dala ja 10 din. ili 10 evra BOG će me više voleti.U redu je pomagati hram za to i postoji predvidjena kutija,ali na ikonu. Ja sam jednom u životu pomislila da je novac sve, brzo me je stigla kazna.Nalazi u redu, a ja oka ne mogu da sklopim od bolova.Tad sam shvatila.
 
Sizif:
Kažeš
Anarhista:
A zar ti ne popujes na ovom forumu? Forumasi nemaju nikakve fajde od ovog foruma, a vi moderatori?
pa onda
Anarhista:
A zar ti ne popujes na ovom forumu? Forumasi nemaju nikakve fajde od ovog sajta, a vi moderatori?
a ja te i dalje ne razumem. Znaš li ti uopšte šta si hteo reći? Nadam se da znaš.

Prvo je greska a drugo ispravka.
U prevodu: ucesnici foruma nemaju nikakve materijalne koristi od "sajta" krstarice.
A vi, moderatori?
 

Back
Top