Nova ucena EU - priznajte nezavisno Kosovo i možda vam ukinemo vize?

Ma može da postavi ne znam šta samnom nema šanse da manipulišete po tom pitanju, samo bolestan um može da poredi hitlerov koncept sa konceptom EU.

cilj je identican a i politika prema srbima je identicna

i saveznici su isti

ko sto su nas u drugom svetskom ratu napadali i unistavali nemci sa svojim saveznicima bosnjacima, albancima, hrvatima, madjarima, bugarima - to isto rade i danas tj radili su 1999te . sa ISTIM TIM SAVEZNICIMA

Ako EU nije antisrpska zasto stalno ucenjuje srbiju ?
 
NEMACKI AUSWEIS - BEli sengen iz 1941 godine

0812p1-1.jpg
 
stvarno ovi iz EU vozaju ove nase sa vlasti i njihove glasace kao najvece magarce

Secam se 2001 je bila prica, izrucite Milosevica , pa cemo vas primiti u EU i ukinuti vize. Onda je kad je Milosevic izdan prica promenjena "izrucite ovih 150 srba sto ih mi trazimo" . Pa kad su izrucili sve sem Mladica, onda je bila prica uvedite biometrijske pasose koje uzgred budireceno Hrvatska i mnoge druge zemlje koje su u EU - nemaju . Zatim se sadaprica menja saradjujte sa Euleksom i priznajte nezavisno Kosovo

na kraju ce biti prica "zavrcite sami sebi usi i samarajte se majmuni glupi"

sta jos treba da se desi da neki mozgovi u SRbiji skapiraju da oni nas zele unistene porazene okupirane i bedne - i da Srbe smatraju nizom ljudskom vrstom i da jednostavno nikad nece da vam ukinu te vize ma sta vi uradili ma koliko Srba izdali ili prodali?

ne mogu da verujem kakve mi magarce imamo na vlasti koji ne mogu da ukapiraju da oni

Treba nakon sto izrucis jos ovo malo sto je preostalo ( mislim malo za Hag ) sad ce oni reci da tu ima jos ihajjjj.
Znaci nekoliko hiljada treba izruciti Hrvatskoj, Federaciji BiH, Kosovu pa mozda i Crnoj Gori.
Pa nakon toga uzeti njihove udzbenike iz istorije i uciti kako su se stvari odvijale ovde to je tako evropski, priznati nezavisno Kosovo i naravno Vojvodinu.
Saglasiti se sa ukidanjem RS.
E onda reci ovo da smo najveci smrad koji je hodao svetim tlom evrope , tek tada cemo postati zemlja kandidat a onda ce doci Hrvati i blokirati sve to pricom da smo prejudicirali granicu na Dunavu i da treba da vratimo Suboticu i jos neke gradove .
 
Treba nakon sto izrucis jos ovo malo sto je preostalo ( mislim malo za Hag ) sad ce oni reci da tu ima jos ihajjjj.
Znaci nekoliko hiljada treba izruciti Hrvatskoj, Federaciji BiH, Kosovu pa mozda i Crnoj Gori.
Pa nakon toga uzeti njihove udzbenike iz istorije i uciti kako su se stvari odvijale ovde to je tako evropski, priznati nezavisno Kosovo i naravno Vojvodinu.
Saglasiti se sa ukidanjem RS.
E onda reci ovo da smo najveci smrad koji je hodao svetim tlom evrope , tek tada cemo postati zemlja kandidat a onda ce doci Hrvati i blokirati sve to pricom da smo prejudicirali granicu na Dunavu i da treba da vratimo Suboticu i jos neke gradove .

pa naravno al u srbiji imas mnogo glupog naroda koji to ne kapira
 
A sad , cisto malo o temi, koja ima mnogo vise veze nego sto bilo ko od vas misli.
Mnogo drzava u EU je priznalo Kosovo po diktatu SAD, ali i zbog SVOG problema koji imaju sa siptarskom populacijom kod sebe.
Priznanjem Kosova, kod njih stvaraju uslove da tu populaciju proteraju i vrate tamo odakle su otisli.
Tako da...Dokle god Srbija ne prizna Kosovo, te dok bude i teorijski moguce da siptari sa srpskim pasosima povono krenu put Evrope(a to se dogadja cak i danas bez obzira na vize), ovaj put bez viza,
Srbija ce biti na viznom rezimu.
Eto, zivi bili pa videli.
 
Interesantno je to da i pored svega shto nam se deshava, pored svih ucena i maltretiranja, otimachine, pljachke i praznih obecanja demoNkrata, bezkichmenjaci kao "chedina zebra" imaju obraza da nekom sole pamet.
A josh je interesantnije to da takvih g.ovana ima koliko hocesh.
Svi bi oni doope prodali za shengensku sharu...kao svi finansijski odlichno stoje i samo chekaju te olakshice da bi mogli da putuju. To ime je inache glavna preokupacija.
 

Back
Top