Nova katastrofa u neprijateljskoj Americi!

Kaj:
jel ti drago sto su nastradala ta 2 naprijateljska americka radnika?
Meni je najdraže što ste vas dva bolida propustili časove kad se u školi učilo čitanje... :roll: Ako pogledate avatar Anice-Čobanice,Fagija,Kire,Aurore Borealis,Darkness falls-a,Vapor Glow-a,videćete da je postavio samo dva posta...to je zato što je uspeo da zapali iz Padinjaka,a ekipe šintera intenzivno tragaju za njim. :lol:
 
a posto smo poceli sa nesreceama.
evo i jedne u prijateljskoj kini

PEKING - Blizu 200 rudara ostalo je juče zatrpano u dva rudarska okna u istočnom delu Kine pošto su jake kiše izazvale prelivanje vode iz reke preko zaštitnih bedema i poplavile dve jame.
U jednoj jami državnog rudnika uglja "Huajuan majning kompani" u provinciji Šandong ostalo je zarobljeno više od 180, dok je drugoj jami u obližnjem rudniku "Mingong" zarobljeno devet rudara, prenosi agencija Rojters.

Iz jame državnog rudnika uspela su da se oslobode 584 rudara, a u pokušaju da stignu do još 172 rudara spasioce je sprečila voda koja je punila jamu. U drugom rudniku 86 rudara je uspelo da izađe iz jame. U Kini je 2.163 rudara poginulo u 1.320 različitih nesreća u prvih sedam meseci ove godine.
 
inagadadavida:
Naravno. to je zato sto kinezi izuzetno vode racuna o sigurnosti na poslu, i pravima radnika.............. :roll:

Ma kinezi su , cudo jedno......braca nasa, sta da ti kazem...... ;-)
Da , trebali bi da se ugledaju na nase demokrate, oni to dobro rade u prevenciji cuvanja nasih radnika od povreda, pa su zato u skladu sa prevencijom otpustili silne radnike a fabrike zatvorili i prodali privatnicima. Lep gest, nema sta. Ajmo aplauz za nase samozvane (NE)demokrate!! Spasili su nam zivot, jer da smo radili verovatno bi nas nesto zatrpalo!!
 
DOBROSTOJECI:
Osećaš se prozvana ?
A ti?!
Zar se mora ostaviti komentar samo u slucaju da se covek oseti prozvanim?!
To najcesce jeste tacno, ali ne uvek. Kao sto je, recimo dubina dokaz praznine :razz:
Da li uvek? I je li to neki paradoks?!
Jedino je izvesno da se svaki krug zatvara pocetkom.
Ako nisi razumeo, nemoj da me pitash!
Moras sam da se potrudis :lol: 8-)
 
*BILJA*:
A ti?!
Zar se mora ostaviti komentar samo u slucaju da se covek oseti prozvanim?!
To najcesce jeste tacno, ali ne uvek. Kao sto je, recimo dubina dokaz praznine :razz:
Da li uvek? I je li to neki paradoks?!
Jedino je izvesno da se svaki krug zatvara pocetkom.
Ako nisi razumeo, nemoj da me pitash!
Moras sam da se potrudis :lol: 8-)

Nemoj odmah da grizeš !
Kvadraturu kruga nisu rešili ni mnogo pametniji od tebe (i mene) !
Ako nisi razumela - nemoj da me pitaš . :roll:
 

Back
Top