Norveška

bi li neko poslao garantno pismo? imam sve uslove, radim za stalno... ali bih na Ibisu(uzela nekoliko meseci neplaćeno)da zaradim neke pare, pa bih upisala negde preko školu.pozdrav.
 
Da li neko zna nesto o kursevima za ucenje Norveskog jezika u samoj Norveskoj .Cula sam da postoje letnje skole ali kako se prijaviti i koliko to kosta!
 
Da li neko zna nesto o kursevima za ucenje Norveskog jezika u samoj Norveskoj .Cula sam da postoje letnje skole ali kako se prijaviti i koliko to kosta!
 
Cheaf:
bafina:
Da li neko zna nesto o kursevima za ucenje Norveskog jezika u samoj Norveskoj .Cula sam da postoje letnje skole ali kako se prijaviti i koliko to kosta!
Ima kurseva samo treba da dodjes ovamo.Kursevi su dzabe samo treba da kupis knjige i nista vise.[ :roll: /quote]
Ja i planiram da dodjem tamo Znas li koje knjige? Mozda uspem da ih nabavim ! Takk
 
bafina:
Cheaf:
bafina:
Da li neko zna nesto o kursevima za ucenje Norveskog jezika u samoj Norveskoj .Cula sam da postoje letnje skole ali kako se prijaviti i koliko to kosta!
Ima kurseva samo treba da dodjes ovamo.Kursevi su dzabe samo treba da kupis knjige i nista vise.[ :roll: /quote]
Ja i planiram da dodjem tamo Znas li koje knjige? Mozda uspem da ih nabavim ! Takk
Te se knjige dobiju kad pocnes kurs u stvari ti i ne kupujes knjige nego samo das depozit,kad zavrsis sa knjigama dobijes pare nazad.
 

Back
Top