Nikola Kojo NAPUŠTA Srbiju?

0
Uprabo si navela razloge zasto ljidi odlaze ..ja mislim da svi ti koji imaju tu mogicnost da mogi da biraju su dobro sagledali sve te "cinioce" pre bilo kakve odluke.. niko ne ide a da pre toga nije dobro razmislio ..

.
Ti se pravis da ne razumes,
Objasnjen je fenomen nakaradnog sistema i vrednosti koji na zapadu vec uveliko funkcionise, a koji je kod nas tek u zacetku....ali kao i sve sto je nakazno, privukao je masu ljudi, manje inteligentnih.
 
Rebeka je sve jako lepo objasnila
Sad sam procitao kuvaricino izlaganje budalastine na 2 ..jedino gde ne postoji trunka slobode je kad zavisis od nekoga a prinuden si da se boris za golu egstenciju bez mogicnosti bilo kalavog izbora .. To su ti ovi biraci koje SNS seta po Srbiji ko kerove drzi ih na ugranicernim ugovrima pa ih izvede kad im trebaju .... Ja bi tebe i tvoju familiju sutnuo na 300evra da malo napustis tu svoju komociju i da pocnes razmisljati o golom prezivljavanju ..o deci bez budućnosti bez mogicnosti da im pružis 100 deo onog sto sad imaju ....
 
Poslednja izmena:
Sad sam procitao kuvaricino izlaganje budalastine na 2 ..jedino gde ne postoji trunka slobode je kad zavisis od nekoga a prinuden si da se boris za golu egstenciju bez mogicnosti bilo kalavog izbora .. To su ti ovi biraci koje SNS seta po Srbiji ko kerovi drzi ih ma probremenom radu .... Ja bi tebe i tvoju familiju sutnuo na 300evra da malo napustis tu svoju komociju i da pocnes razmisljati o golom prezivljavanju ..o deci bez budućnosti bez mogicnosti da im pružis 100 deo onog sto sad imaju ....
Jesam ja dobro razumela,Rebeku nazivas kuvaricom?
 
Zato sto nije glupa
Radi se o globalnim problemima
A vi ih uvek predstavljate kao problem
Ili gresku srpske vlasti i Srba uopste

Nije to problem koliko globalna pojava.
Ali tacno je da se iz Srbije sele i zarad malih plata ili velike nezaposlenosti, dok kod drugih je uglavnom slucaj da zele vise od onoga sto imaju.
Jesam ja dobro razumela,Rebeku nazivas kuvaricom?

I kako sad razgovarati normalno?

Neki od moderacije prosto "gaje" ovakve likove bez imalo vaspitanja (jer su i sami takvi, mrzitelji).
 
Vazno je,da nam ostaje Karleusa,Ceca,Mica Trofrtaljka (ona je umrla) i da nam ostaju "zadrugari" svi na broju.!

Kako te nije sramota da porediš jednog doajena narodnog melosa , divu estrade sa petorazrednim glumcem koji bi da mu država pokloni pare za njegov film kao da je komunizam. Umesto što kukumače za državnim parama patetičnom pričom o odlasku bolje bi mu bilo da kao što se to radi u svim krštenim zemljama oguli kolena puššeći qurčine raznih producenata puneći filmski fond.
 
Nije to problem koliko globalna pojava.
Ali tacno je da se iz Srbije sele i zarad malih plata ili velike nezaposlenosti, dok kod drugih je uglavnom slucaj da zele vise od onoga sto imaju.


I kako sad razgovarati normalno?

Neki od moderacije prosto "gaje" ovakve likove bez imalo vaspitanja (jer su i sami takvi, mrzitelji).

Čim je onaj iz Čačka na radnom mestu , a uvek je tu , šta će dokona mukica, ovakvi ispadi su vrli poželjni :D

:cmok2:
 
Sad sam procitao kuvaricino izlaganje budalastine na 2 ..jedino gde ne postoji trunka slobode je kad zavisis od nekoga a prinuden si da se boris za golu egstenciju bez mogicnosti bilo kalavog izbora .. To su ti ovi biraci koje SNS seta po Srbiji ko kerove drzi ih na ugranicernim ugovrima pa ih izvede kad im trebaju .... Ja bi tebe i tvoju familiju sutnuo na 300evra da malo napustis tu svoju komociju i da pocnes razmisljati o golom prezivljavanju ..o deci bez budućnosti bez mogicnosti da im pružis 100 deo onog sto sad imaju ....

Pa mali stvore , za mene je ovo kompliment iako si se trudio da zvuči uvredljivo , očigledno da nisi dolazio u kontakt sa ženama koje znaju i uživaju u spremanju hrane , to rade sa zadovoljstvom i uživanjem za drage im osobe , a da to nisu brzinske splačine na koje si navikao , :D

Ne brini i nećeš nikada , navali na tu uobičajenu ti paštetu i suv lebac :mazi:

Zato ti je i mozak zakržljao te pišeš ovakve budalaštine i ne razumeš ni reč napisanog, da se sad ne frljam da si funkcionalno nepismen, znam da to nećeš razumeti.
 
Pa mali stvore , za mene je ovo kompliment iako si se trudio da zvuči uvredljivo , očigledno da nisi dolazio u kontakt sa ženama koje znaju i uživaju u spremanju hrane , to rade sa zadovoljstvom i uživanjem za drage im osobe , a da to nisu brzinske splačine na koje si navikao , :D

Ne brini i nećeš nikada , navali na tu uobičajenu ti paštetu i suv lebac :mazi:

Zato ti je i mozak zakržljao te pišeš ovakve budalaštine i ne razumeš ni reč napisanog, da se sad ne frljam da si funkcionalno nepismen, znam da to nećeš razumeti.
Drzi se ti serpe i kuhinje i ne filozofiraj previse o inostrastvu jer o tome pojma nemas .
. . sta da ti pricam corak matora krekeuso ..samo mozes da sanjas , suv lebac i pasteta kao i sve ostalo je samo u tvojoj glavi ..
 
Čim je onaj iz Čačka na radnom mestu , a uvek je tu , šta će dokona mukica, ovakvi ispadi su vrli poželjni :D

:cmok2:

Ne da su pozeljni samo, nego cak i ne citaju sta njihovi "miljenici" pisu i kako provociraju.
Drzi se ti serpe i kuhinje i ne filozofiraj previse o inostrastvu jer o tome pojma nemas .
. . sta da ti pricam corak matora krekeuso ..samo mozes da sanjas , suv lebac i pasteta kao i sve ostalo je samo u tvojoj glavi ..

Covece prvi si se nadozvezao na njen post, kasnije je i uvredivsi.

Ako si seljacina, idi na prevaspitavanje.

Uostalom, neki su ziveli u Nemackoj ili na zapadu neko vreme, pa ne zele da se time na sva usta hvale kao da je to samo po sebi neko postignuce.
 

Back
Top