Nikada vise da mi nisi rekao tako nesto….

Da li ti je bilo zao..njenih suza..i da li si ista uradio a ih ublazis..mislim..generalno koliko je i sta vredno necijih suza i dusevnog bola...:-(

Zavisi... jer se to desilo dva puta. Jedanput mi je stvarno bilo zao, donekle se i danas kajem zbog toga.
Preterao sam.

Drugi put... smeshno, ali nazvao sam je tvojim nick-om i skroz je to zasluzila. Ipak mi je bilo zao. Neke dve sekunde. Ne vise.
 
Fer je kada se prizna da smo pogresili ili preterali ali iskreno ..i kazes nazvao si je mojim nickom..:D..razumem je ..meni malo pa se obrate sa ..kučko..a stvarno nemam pojma zasto ?:)

Znam da zvuci neprihvatljivo za vecinu ali ja rec ..izvini ..ne volim previse..ni da je cujem ni da je izgovorim..to retko i cinim..ono sto radim je da vodim racuna da nikoga ne povredim ili uvredim toliko da bih morala da izgovorim ..izvini..tako isto ne zelim da me iko dovede u stanje emotivne tuge da bi mi posle rekao ili rekla ..izvini..pogotovo sto mnogi tu rec koriste kao dobar dan..bez tezine i stvarnog pokajanja..
 
Neka se jave..;)..poenta je...da se nekim recima daje prvelik znacaj..takva rec po meni nije teska..volim te..je nekom kao dobar dan..ne moze svako znati sta tebe pogadja,bio ti drag ili ne.
Nemoj privatizovati..Nisam ja poenta..pricamo generalno..to sa izvini je samo moj stav i odnos prema svemu tome..imam pravo na to..kao i ti na suprotno misljenje ..
 
a sta bismo da nije? (cisto da napravimo malo dramaticniji zaplet)... to me podseti kad je u jednoj pesmi jedna bila bolesna 3 dana, a ja sam pevao da je bolesna 7.. zbog drame... e, a jel mislite vi da je to cudno? da se peva o bolesti i o takvim stvarima? na primer, gledam na svadbama... u kafanama... pesma "Ivanova korita"... svi se nesto, kao, vesele, a devojka bolesna... sve mi nesto bzvz to... meni je zao...
 
izvini..pogotovo sto mnogi tu rec koriste kao dobar dan..bez tezine i stvarnog pokajanja..

Ipak se razumemo na kraju..Tada sam prihvatila tvoje ..izvini i za mene neocekivano mi je prijalo....Ok? Da stavimo tacku na to..

Naravno da je ok..ne mogu se ja dobro osecati ako nekoga,nesvesno,neka moja rec uvredi..i zato kazem da nije tesko reci..ne kao kajem se.
 
Da li ste ikada u svadji ili ljutnji nazvali svoju devojku/zenu,k.urvom,ili nekim drugim ruznim epitetom.Kako ste se osecali posle toga?Da li vam je bilo zao.?Pokajali ste se ili mrtvi hladni joj okrenuli ledja… A ona..kako je ona reagovala, suzama,svadjom,sutnula vas u jaja ili je to prihvatila cutke sa osecajem krivice..Bice zanimljivo ako budete iskreni dragi muskarci..

Kad sam bio mladunac umeo sam u toku svađe da uvredim i koristim raznorazne izraze koji naravno nisu imali nikakve veze sa temom rasprave, takozvana totalna destrukcija rasprave:evil:. Sad kao stariji pokušavam samo argumentovano da raspravljam (svađam) jer od vređanja i lupetanja niko nije pametniji posle.
I naravno bez fizičkog razračunavanja. Udario nikada nisam a ni udaren:-D.
Mada ima vremena...8-)
 
I naravno bez fizičkog razračunavanja. Udario nikada nisam a ni udaren:-D.


lotr.jpg


boromir45_b.jpg
 
Kad sam bio mladunac umeo sam u toku svađe da uvredim i koristim raznorazne izraze koji naravno nisu imali nikakve veze sa temom rasprave, takozvana totalna destrukcija rasprave:evil:. Sad kao stariji pokušavam samo argumentovano da raspravljam (svađam) jer od vređanja i lupetanja niko nije pametniji posle.
I naravno bez fizičkog razračunavanja. Udario nikada nisam a ni udaren:-D.
Mada ima vremena...8-)

Misljenja sam da se sve moze lepo i razumno raspraviti ..rec je data coveku upravo zato da bi mogao svoje misli da prenese drugome..Ako nisi udario do sada..nemoj ni od sada.Za mene je podici ruku na nekoga odraz slabosti onog ko udara..
 
Za tvoju informaciju kromanjonac, samo sam se shalila. A shto pesnice, sa mnom se sigurno ne bi na tome zavrsilo makar me posle krpili 2 metra na neuro hirurskom. U svakom slucaju to bi bilo poslednje shto se desilo izmedju mene i takvog lika.... Ali ne i poslednje sto se njemu desilo, ukoliko bi me ostavio u zivotu. I iznad popa ima pop.
 
Stvarno? A jel bi isto tako reagovao da te tupim predmetom u glavu udari neki lik od 150 kila, pola metra shirine i 2 metra visine? Ti i tebi slici ste bre kukavice. Slabiji se ne tuce, ni pod kakvim okolnostima. Moze i shtene da te ugrize, pa to ne znaci da treba da mu polomis kicmu. Moze i dete da te udari u ljutnji, i sta ces, da mu polomis nos?!Nisi ti kromanjonac, to je uvreda za kromanjonce, oni nisu tukli svoje zenke. Slazem se da svaka akcija izaziva reakciju, ja bih se tukla dok god ima svesti u meni i svakako bi se potrudila da ti posle sredim bliski susret sa sa nekim kao shto je opisan u prvoj recenici, cisto da osetis ukus sopstvenog leka. Neke bi i trpele. Svasta ima na ovom svetu.
 

Back
Top