nije on(a) za tebe...

[QUOTE=Aleksa76;

Slušaj ti glupane, tek sada vidim šta si napisao u temi koja je zatvorena.

Ne samo što nisi mene, to što pišeš, magarče, nego nisi nikoga i nikoju. Ti još deliš savete kozama.

Vidi se da si rastao van porodice po vaspitanju, stoko.:confused:

Izvinjavam se gore pomenutim životinjama.
 
Bravo, bas o tako necemu sam i pitao.
Nekim ljudima beskrajno verujemo i ne sumnjamo u dobronamernost njihovih reci. S druge strane, to sta oni vide (jer gledaju iz vana) voleo bih da mogu i ja da vidim jer ne mogu zasnovati zivot na tudjim misljenjima sve i da im verujem bezgranicno. E u tom zecu je grm.
Neko koga bi po mnogo pitanja poslusao bez dvoumljenja, kaze ti nesto po pitanju licnog zivota gde je pravilno odluciti sam sa svojim mislima i onda bi voleo da mozes da vidis u sopstvenom slepilu ono o cemu oni pricaju.

Nesto se mislim... mozda ocekujem nemoguce.
ali ja nisam rekla da ne odlucujem sama
npr postoji neki problem koji ja vidim a neprijatan mi je necu da ga iznesem na povrsinu.i onda se pravim ada je sve ok.a nije.i treba neko da me osamari,da mi kaze sta radim i da mi udari na sujetu.
a odluke naravno donosim sama,nisam toliki bolid bez mozga niti materijal za neciju marionetu....
 
ali ja nisam rekla da ne odlucujem sama
npr postoji neki problem koji ja vidim a neprijatan mi je necu da ga iznesem na povrsinu.i onda se pravim ada je sve ok.a nije.i treba neko da me osamari,da mi kaze sta radim i da mi udari na sujetu.
a odluke naravno donosim sama,nisam toliki bolid bez mozga niti materijal za neciju marionetu....

Ma polako bre.
Taj pasus se ne odnosi na tebe. ja sam se SLOZIO sa tobom u prvoj recenici.

Niko normalan ne voli da je marioneta i mislim da je jedan obican nesporazum to sta ti mislis da sam hteo da kazem.
 

Back
Top