Znam imaš neku, a zezaš se sa strane... Bez tebe dani su mi glupavi i prazni... Živim bez tebe ovaj život kao po kazni

To sto kazes stoji u dosta slucajeva, samo mislim da ova pesma uopste nije o tome.

Ove je lepa pesma, iskreno. Pre svega o usamljenosti, i o zivotnoj povezanosti sa tom jednom osobom.

To o cemu pricas su pesme tipa Kukavica, pesme Ane Nikolic, i sl.

Meni je ovo bas lepa pesma. I to ti pricam kao neko ko zaista ne voli romantizovanje raspada, alkosa i narkosa u umetnosti
I meni je lepa, iskrene emocije u par reči, nema patetike i kuknjave.

To švrljanje sa strane zvuči kao da ne voli tu neku posle nje (Viktorije), ali je izabrao drugi način da nastavi.

Jbt, koliko su žene ponekad spremne da tolerišu muški švaleraj!
I da ga vole i romantizuju i pored toga!

Više puta sam ovo sretao... I uvek me smorilo...
Moja dobra drugarica volela nekog tipa, a on je varao i ostavljao i bio sa drugima! I takođe je raspad od čoveka.
Ali ona nije mogla da ne uzdiše za njim...

Da li biste mogli ovako?
I da budete takav muškarac koga nije briga što ga neka devojka mnogo voli i samo je iskorišćava?
I devojke takođe, da li biste mogle da imate neku računicu i kombinaciju sa takvim tipom iako ga mnogo volite?

То су неке клиначке форе, код нормалног света та појава престаје са завршетком средње школе, евентуално са почетком апсолвентског стажа. Може се рећи да и треба урадити или доживети то, чисто ради стицања искутва, у том неком периоду. Али свако такво понашање, после неке 25 године живота (оквирно), показује поприличан ниво незрелости.

Viktorija kad bi videla kako @Smorisha tumači njenu pesmu, od muke bi presvisla.
Koliko ja znam, u pesmi se sreću dvoje bivših, on ima novu i nešto sa strane, a ona je još sama i pati. Gde je tu vraćanje itd, nemam pojma...
To su po meni faze... Nije tako govorila kad se zezao sa strane dok je bio sa njom.

Sto se tice svaleracije, mislim da ona uopste nije neki bitni motiv u pesmi, vise je tu ubacena usputno, da se pokaze ta usamljenost, koja je glavni motiv pesme.

I meni je lepa, iskrene emocije u par reči, nema patetike i kuknjave.

Kad nekog mnogo voliš ne može švaleracija da bude nebitna IMO.
Ja pravim ovde neku projekciju. Ima verujem i žena koje su završavale u ludnici jer se njihov mnogovoljeni švalerisao dok je bio sa njima, a opet mu se vraćale na kraju.

Ona je verovatno pizzdela i grmela dok se švalerisao kada je bio sa njom.

E tada je "pevala" odnosno grmela Kukavicu i neke pesme Ane Nikolić itd.
Na kraju je prihvatila njega takvog.

E zato ja tako vidim ovu pesmu. Kao konačan poraz ljubavi i prihvatanje potčinjenosti i zato mi je uslovno rečeno tužnija i od Kukavice.

То су неке клиначке форе, код нормалног света та појава престаје са завршетком средње школе, евентуално са почетком апсолвентског стажа. Може се рећи да и треба урадити или доживети то, чисто ради стицања искутва, у том неком периоду. Али свако такво понашање, после неке 25 године живота (оквирно), показује поприличан ниво незрелости.
Ovo je jako dobro zapažanje.:ok:
Međutim, ljudi imaju isto srce i potrebu za ljubavlju i u 70.
Mnogi ostanu isti i posle ovakvih lomova.

Kad nekog mnogo voliš ne može švaleracija da bude nebitna IMO.
Ja pravim ovde neku projekciju. Ima verujem i žena koje su završavale u ludnici jer se njihov mnogovoljeni švalerisao dok je bio sa njima, a opet mu se vraćale na kraju.

Ona je verovatno pizzdela i grmela dok se švalerisao kada je bio sa njom.

E tada je "pevala" odnosno grmela Kukavicu i neke pesme Ane Nikolić itd.
Na kraju je prihvatila njega takvog.

E zato ja tako vidim ovu pesmu. Kao konačan poraz ljubavi i prihvatanje potčinjenosti i zato mi je uslovno rečeno tužnija i od Kukavice.
Ali on vara tu drugu koja mu ne znači kao Viktorija.
Sa Viktorijom se rastao ko zna zašto.

Ona kaže znam imaš drugu a zezaš se sa strane. To je napisala kao znam te, jer je tako radio i sa njom. Čovek ima šablon.
A može da znači da je to i bio razlog zašto nije više sa njom, pokušao da ima neku sa strane ;) al kod nje mu nije prošlo ;) što znači da ne prihvataju sve žene švalerske pokušaje, već bez obzira na količinu ljubavi, daju šut kartu :)

A može da znači da je to i bio razlog zašto nije više sa njom, pokušao da ima neku sa strane ;) al kod nje mu nije prošlo ;) što znači da ne prihvataju sve žene švalerske pokušaje, već bez obzira na količinu ljubavi, daju šut kartu :)
Ne 😀
Nije pokušavao već je imao.
Jbt lagerta, pokušao da ima 🤣

Ovih sam dana mada nisam htela
Slucajno na ulici tebe srela (mozda i nije slucajno)
A ti kao i ja krades bogu dane (znaci i ona krad bogu dane)
Znam imas neku a zezas se sa strane (kao sto i ona radi sudeci po prethodnoj recenici :lol: )
Ipak greška ovako je...

A ja, ne znas da sam sama
u svom svetu tisine
lazem te da imam nekog
nekog ko o meni brine

Svi ćete da dobijete dvojke na analizu pesme, jer izmišljate ono što nema. :roll:
Nije problem ni da sam omašio u proceni i analizu pesme.:lol:

Ja zapravo pravim projekciju jer je jedna moja drugarica bila u sličnoj situaciji.
I vrlo slične reči: "Znam imaš neku, a zezaš se sa strane!"

Ja bas volim da analiziram pesmice...

Ova pesma mi opisuje seksualno i emotivno stanje na ljisu...:lol:...ljis himna...

Druge trazim i ti trazis druge
nadam se, nadam se dok nam samo krivi se nude
Na kraju dana sam ovdje ti tamo si sam

...

Nazovi da me diras bar
kad tamo ne briljiras bas...zaljubicu se sutra...malo...:rotf:

Back