- Poruka
- 929
skoro da mi je nepoznat pojam ljubomore, ali ipak , ljudi da li vas ponekad strecne, u fazonu: " gde li je do sada?" ili " da li bi mogla?", i da li je taj osecaj neprijatan, ili ipak negde izmedju zeluca i prepona nesto cudno prostruji??
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

ma kakvi leptirici u stomaku -> ono su azdaje u stomaku :razz: !!! -> gde si bio,sta si radio svake sekunde, konstantne provere telefonom, beskrajno dugi razgovori i "pravdanja" { napomonjem, bez ikakvog povoda }...ma BOLEST.


. iskreno, ne znam ni da li se moze "nauciti", isto kao sto se, mozda, ljubomorni tesko mogu "oduciti".
. s obzirom da je inteligentan covek sa sjajnom samokontrolom, to se izuzetno tesko vidi (treba ga godinama znati
); nimalo ga ne uzbudjuje da ja pricam sa drugim muskima, hvalim ih u njegovom prisustvu i slicno, nego ga do besa dovodi ako primeti da MENE neko startuje ili sta slicno.
), koji je posle nekoliko casica "poverio" kako sam ja oduvek bila "macka", i kako je on bio smrtno zaljubljen u mene.... ovaj moj ga je TAKO ruzno gledao, da sam morala da ga odvucem da ne bude gore nevolje....
, a dogadja se zaista retko...
)Betty:daaa...ko mama, tako i ja sebe uhvatim pa se naljutim na njega zbog toga ( i na sebe, u potaji 8) )
da muse nije desilo, ma šta može da mu se desi, jaooooo....)
Ej,decko jesi li ti onaj "kockar"sa tamo neke teme?Mozda si zarazio svoju dragu istim virusom kojim si ti nekada bio zarazen ili je opet pa resila da malo unese novu dozu "adrenalina"u vas zivot,cisto da vidis kako to izgleda/mozda si joj ti nekada radio isto pa ti se to sada obilo o glavu/.Sad malo razmisljaj i neka ti prostruji taman tamo gde si rekao.p.s./shvati ovo kao malu digresiju na temu "kocka"i naravno kao salu/billy_THE_kid:skoro da mi je nepoznat pojam ljubomore, ali ipak , ljudi da li vas ponekad strecne, u fazonu: " gde li je do sada?" ili " da li bi mogla?", i da li je taj osecaj neprijatan, ili ipak negde izmedju zeluca i prepona nesto cudno prostruji??
Betty:ali šta sad...ajmo u šoping da utopimo tugu![]()
->gurmanci:Ne smeta, ali da li ipak malo laska?
. visak machizma, moja ti
.

zorab:nikada ne bih zaposlila "slatku malu" da mi se muva po kuci.