Ни песма Евровизије не може проћи без политике

Screenshot_20240511_214532_com.google.android.youtube~2.jpg
 
Хрватска песма је ове године потпуно безвезе, не разумем оне којима се иста допада. А пази Хрвати који су имали велику традицију врхунске забавне музике сада су се напалили како им је ова глупачка песма нешто феномалнамо, да песма "мора" да победи и ако не победи кажу треба да се побуне.

Prilicno kompletna pesma, ima dobar ritam, tekst je smislen, ima energiju...i decko lepo izgleda.

Vredi napomenuti da najpre momak lici na pol kome pripada...sto je poprilicno napredno za Evroviziju.
Zasluzio je da pobedi.
 
Ауу како ми је ми је драго што су Хрвати издували за прво место, а били су се напалили да ће њихова одвратна песма да победи по систему што одвратније и глупље, веће су шансе за победу на Еуросонгу!

Наступ Teya Dore је био сјајан и добро што се ове године нисмо oбрукали јер су сви похвалили њену баладу као одличну, btw једну од укупно три баладe колико их је било на целом овогодишњем такмичењу.
 
iako ne mogu smisliti euroviziju drago mi je da su hrvatijanci ispusili toliko su se napalili da ce uzeti pehar da je zadovoljstvo ih sada gledati kako cvile kmece i jadikuju kao neke babe toliko su ljuti da govore da nikad vise nece gledati euroviziji i kako su veciti luzeri sa tim drugim mestom u raznim stvarima jos ostale traume od francuske i petarde izgleda
:cepanje:
 

Back
Top