Ни песма Евровизије не може проћи без политике

Irska je izvela satanisticki ritual...

Al plitkoumna voditeljka RTS-a kaze da joj je to bas kul...


...
Nije Satanistički - nego Lučifarijanski.
Kako je plavo boja suparničkog pokreta (i Boga), poruka je - sudnji dan za Plave.
Tako da su dosta veliki favoriti za pobedu.
Ima li nekih poruka u Hrvatskoj pesmi?
Ako nema - žiriji će ih iseći.
 
Ауторска

Мистериозно, жири једном такмичару даје смешно мало поена. Другом даје значајно више. Очигледно ни избори за Евровизију не могу проћи без фаворизовања једног такмичара.
Превара.
Зашто опет ?
Може ли на миру да се гласа за фаворита, или очигледно да више неће моћи ?
Mislim da je ta Evrovizija odavno obezvredjena.
 
Ne gledam i ne interesuje me, ali vidim izdaleka šta se promoviše preko nacionalnog javnog servisa.

Nadam se da će neko da pokrene peticiju da se ovo zlo skine sa budžeta i zabrani za emitovanje na bilo kojoj nacionalnoj frekvenciji, prosto zato što je većina građana Srbije još uvek hrišćanske veroispovesti i ne zaslužuje da se njenim novcem promoviše potpuno suprotno. Pre par meseci je par poklonika tog zla ubilo sopstvenu decu verujući da im time čine dobro, a sad nam isti takvi plasiraju svoje ideje preko televizije koju mi finansiramo. Ne treba nam to.

I još nešto, takmičenje je potpuno individualno i nema potrebe da se takmičari zaklanjaju iza zastava zemalja iz kojih dolaze i pričaju kako su oni predstavnici svojih zemalja. Oni su predstavnici sebe samih, eventualno svojih istomišljenika, i nema potrebe da se skrivaju.
 
Kosovka Brijeskvovka

96869_breskvica-tetovaza-foto-instagram-printscreen-brrrreskvica_orig.jpg
 
Meni je ocaravajuca nasa pesma, ona je kao vilenjak iz bajke, pesma je kao iz bajke, glas miran, sneg promice, noc, talasi i zvezde...retko sladak osmeh na kraju.
Samo sam nju videla sada, prosla ili ne, nije mi uopste vazno:).
Наравно, увек је питање укуса. Теја Дора, иако веома талентована и школована, нема великог сценског, концертног искуства и трема ту може да учини своје. Међутим, мој главни утисак је њена сигурност и контрола гласа.

 
Наравно, увек је питање укуса. Теја Дора, иако веома талентована и школована, нема великог сценског, концертног искуства и трема ту може да учини своје. Међутим, мој главни утисак је њена сигурност и контрола гласа.

Боље је да си просечан певач, а да имаш добру песму, него да будеш талалентовани и школовани певач, музичар и кантаутор, а да немаш песму.
 
Боље је да си просечан певач, а да имаш добру песму, него да будеш талалентовани и школовани певач, музичар и кантаутор, а да немаш песму.
Одлична песма, нисмо се обрукали. Нека буде и задња али ће да остане у памћењу да 2024-те нисмо имали циркуску песму него одличну поп-баладу.
 
Одлична песма, нисмо се обрукали. Нека буде и задња али ће да остане у памћењу да нисмо имали циркуску песму него одличну поп-баладу.
vi turci i nemate pesmu

sve je zavijanje i onanisanje uz ilahije
 
Ауторска

Мистериозно, жири једном такмичару даје смешно мало поена. Другом даје значајно више. Очигледно ни избори за Евровизију не могу проћи без фаворизовања једног такмичара.
Превара.
Зашто опет ?
Може ли на миру да се гласа за фаворита, или очигледно да више неће моћи ?
moglo je...........sve dok amerika pre neku godinu nije otkupila pravo prenosa ESC na americku teritoriju a stime i pravo da utice na glasanje.
Naravno, sto smo vec videli, americka strategija glasanja preko kuverti, i ovde je urodila plodom. 300 miliona evropljana ce glasati za jednu pesmu a onda ziriju stize 1 milijarda glasova u kuverti, i , gle cuda, svi do jednog od ove milijarde, glasali su za americkog favorita. YE.BANJE EVROPE U ZDRAV MOZAK.
Svakog naseg ucesnika na ESC treba ubuduce tretirati kao domaceg izdajnika.................zato, jer ucestvuje u hibridnom ratu amerike protiv srpskog naroda a i protiv celog covecanstva.

Uzgred, tacno od tada ni ja ni moja porodica vise ne pratimo ESC a cujem da tako cine i mnogi koji su nekada strastveno cekali ESC.
 

Back
Top