neznost vs. "grubost"

Bob75

Obećava
Poruka
64
Gazdarica:
Losa postavka, Bobe...
Pokusali smo da ti na to ukazemo, ali ti tvrdoglavo guras po svome...
Meni se stvarno ne da, da ti do u beskraj pisem o tome kako "zesci" seks ne iskljucuje njeznosti i obrnuto...

OK. Ako te dobro razumem tvoje seksualne potrebe su oduvek konstantne tj. oduvek u toku jednog seksualnog odnosa uzivas u radnjama u rasponu od A ( zestok sex ) do B
( krajnja neznost ) ? Ako je tako, tvoj odgovor je pod d.

paradizo

Primećen član
Poruka
913
U pravu si BOB-e. Da bi to malo pojednostavili(ne radi mene, ja te vr.dobro razumijem)radi gazdarice i njoj slicne, moje iskustvo govori ovako: U startu sex je izuzetno vatren, zeljan, zatim zanimljiv i dosta zahtjevan, poljubac traje dugo, jos ako tu curu volis, poljubac traje i do pola sata bez prestanka, grljenje stezanje milovanje, sve je u to vreme mnogo zanimljivije nego posle 30-e, kad dolazi do izrazaja potencija, iskustvo i zelja za malo siroviji sex, bez poljubaca, i to je normalno, jer se partneri dobro znaju, i onda sebe priuste taj kako ti kazes grublji sex, kako bi mi muskarci rekli(da ne budem prost"izvinjavam se zenskom svetu") DERACINA. Nadam se da sam te dobro shvatio,a ako nisam slobodno me ispravi. To je cisto iz mog iskustva.

S

SINDI

Gost
ko na spanskom da pricas jbt:?

sa jednim partnerom je moguca i ultimativna neznost i najzesci sex..ako je partner pravi..i to nema veze sa godinama, pobogu..

jedina razlika sto se godina tice, je sto sa godinama mnogo opustenije pristupas sexu..znas da znas, pa kooliras...:wink:

Gost118

Elita
Poruka
22.412
Hvala, Sindi...

Izmedju ostalog i to, galebe... :)
Kad me npr. gleda u oci, dok je duboko u meni... Pomjeramo se polako, gotovo neprimjetno, a onda, dok je jos samo glavic u meni, polako ga vraca, sve dublje i dublje i dublje... I, neumoljivo, sve dok ne pocnem da ga molim da i jaja strpa u mene...

GalebDzonatan

Primećen član
Poruka
589
Bob75:
Negde sam nacuo ili procitao - ne secam se tacno - da devojke, u proseku, do svojih cetrdesetih ( dakle negde do 30-te godine starosti ) preferiraju neznost u seksualnom odnosu, a da u cetrdesetim vise uzivaju u tzv. grubom seksu nego sto su dok su bile mladje.
Kod muskaraca je, navodno, sasvim obrnuto. Do 30-te "grubosti", a kasnije neznost na prvom mestu. Po mom iskustvu, sto se muskog pola tice, ima istine u ovoj tvrdnji.
Kakva su vasa iskustva ?

Reci cu samo da je zena kao okean. Ona Ima sirinu, prostranstvo, a ima i dubinu.
A danas sam saznao da je Aleksandar Veliki rekao kako okean neces upoznati kad ga preplovis, vec kad pocnes da istrazujes podvodni svet. :)
Covek je kao mornar i od okeana zavisi da li ce on biti nezan il' grub. Zena, kao i okean, promenjivog je vremena, pa tako, u toku plovidbe, mornar moze biti nezniji il' grublji, prilagodjavajuci se situaciji na terenu ;)

GalebDzonatan

Primećen član
Poruka
589
Gazdarica:
Hvala, Sindi...

Kad me npr. gleda u oci, dok je duboko u meni... Pomjeramo se polako, gotovo neprimjetno, a onda, dok je jos samo glavic u meni, polako ga vraca, sve dublje i dublje i dublje... I, neumoljivo, sve dok ne pocnem da ga molim da i jaja strpa u mene...

Zasto si na kraju izostavila mrgreen-a :) Zar i yaya :shock: :mrgreen:

GalebDzonatan

Primećen član
Poruka
589
Gazdarica:
Pa, pozelim, jbg...
To je samo dio igre i price...
Car je u igri, koja je katkad njeznija, a katkad zesca... Bar je tako za mene...
Sirovo trpanje bez poente, nije nesto sto me ispunjava... U bilo kom smislu...

Sve je ok, ali je predigra najznacajnija, koja se, kao sto i sama rece, kod tebe nastavlja i kroz igru. Ako predigra zadovolji metafizicke potrebe, seks je 90% uspesan, bilo price ili ne. I kad je prica u toku seks-a u pitanju, to se svodi na, po meni, "razgovor dva ludaka", jer prilikom seks-a coveku nije vise do razmisljanja. Vec i cinjenica da su zena i covek priilikom seks-a telesno najprisnije vezani, isprepletani, dovoljna je da uzivanje ne izostane. Ja najcesce volim da joj mirisem kosu, da gledam njene oci, usne, nos i lice, da je rukama hvatam za obline, i tada mi najcesce nije do price ;) Mada, sve zavisi od trenutka do trenutka, kadkad i prica potekne, al' mislim da previse price u toku seks-a kvari seks...

maryann

Zainteresovan član
Poruka
186
ja bih rekla da to ne zavisi od godista nego od raspolozenja, od toga koliko ste dugo u vezi,koliko dugo niste imali sex i sl. ja licno sam za grublje stvari u svemu, pocevsi od poljubaca pa preko sexa. a nemam preko 30.

Astrodita

Domaćin
Poruka
4.933
Svi ste u pravu! O ukusima ne treba raspravljati, ali Jonatan? Pa ljudi, on je unikum! :lol: Od "okeana" je napravio cistu filozofiju i to sve "gura" na dve teme! Alal vera, Olivera! :lol: :lol: :lol: 'ocemo i trecu...mislim temu, a moze i podforum? :-D Ama, narode,njegovi postovi su najbolji :-D...evo, cista petica! :-D

Bob75

Obećava
Poruka
64
Ma samo sam hteo da vidim koliko je tacna tvrdnja da zene sa godinama vise uzivaju u zescem, grubljem seksu za razliku od muskaraca koji vremenom manje uzivaju u takvom seksu nego dok su bili mladji apstraktujuci emocijonalni aspekt i partnera/partnerku sa kojom su u vezi. Pitanje je prvenstveno namenjeno forumasima starijim od 30 godina.
Galebe, dopada mi se kako razmisljas. :) Pozdrav.

Shiwa

Zainteresovan član
Poruka
304
Bob75:
Ma samo sam hteo da vidim koliko je tacna tvrdnja da zene sa godinama vise uzivaju u zescem, grubljem seksu za razliku od muskaraca koji vremenom manje uzivaju u takvom seksu nego dok su bili mladji apstraktujuci emocijonalni aspekt i partnera/partnerku sa kojom su u vezi. Pitanje je prvenstveno namenjeno forumasima starijim od 30 godina.
Galebe, dopada mi se kako razmisljas. :) Pozdrav.

Mogao si odmah reci da se mi mladji od 30 ne jawljamo.......poz :p

paradizo

Primećen član
Poruka
913
Gazdarica:
Hvala, Sindi...

E yebiga Gazdarice to ne valja, jer se onda nezna iz cije guzice izlaze yaya

GalebDzonatan

Primećen član
Poruka
589
SINDI:
jao sto me nervira to filozofiranje bre..kao predigara ..pa igra..pa ..sve po redu, a?:mrgreen:

nemoj da je neko pomesao redosled..qq:lol: :lol: :lol: :lol:

Sta te nervira? Redosled ?
Kad grane Sunce to se zove zora, kad uprzi-podne, kad zadje-vece :idea: Ako vec o necemu zelis da diskutujes, onda znaj da u prirodi uvek postoji nekakav redosled. Kao sto nema prave i velike ljubavi dok si dete, tako nema ljubavi i kad ostaris. Opet redosled, zar ne :confused:

P.S. Vec si dokazala da si nimfomanka i da ti predigra nije bitna, nemoj opet aludirati na isto ;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.