New year!!! :)

Toliko volim zimu i Novogodisnje i Bozicne praznike da je to neverovatno:zskace:..Rodjena sam u zimu i deo mojih ukucana takodje i kod nas pocinje to predpraznicno raspolozenje od sredine decembra od kad se jelka kiti..Voolim taj osecaj...I sve bi to bilo lepo,ali, ja vec tri godine nisam ni videla" z "od zime ni "n' od Nove Godine ,Bozic takodje a ni snegz:(..nazalos ovde gde ja zivim zime nema ,snega nema a N.God se ne slavi i ne priznaje....tako da sam se neverovatno uzelela svega toga...Ali ja ovde zatvorim roletne do kraja,okitim jelkicu:zjelka:, u sobi..po tepihu nabacam vate i stiropora puuuno...i tako gledam docek na tv-u....z:(Ironicno je jadno...ali pomogne malo...z:(:zjelka2::veseljaci:

:eek: Zasto?
 
Ja ne menjam!z:) Apsolutno te razumem Dzamila, mislim da bi mi od svih praznika nova god, tj bozicni praznici najvise nedostajali, a to def.nije to bez snega...A bljuzga mora kad tad...Nema veze, ono sto je pre nje se racuna :zgrudvanje:
Moj boyfriend je napravio 2 velike pahulje na prozoru, s onim sprejom, sad ce jos 2.Na gornjoj polovini prozora su, da bismo mogli da gledamo kroz prozor a opet da se lepo vide :)
Danas smo isli da gledamo jelke, sutra bi trebali da kupimo,ipak ce biti po njegovom - prava , a onda da je kitimo z:girl: I jedva cekam da prodju ovi suncani dani usred zime, da se vrati snegggggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!z:((
 
Ja jako volim NG praznike i uzivam u njima
Volim sve te rituale, kupovine i ludnicu oko praznika
Ove godine po prvi put necu biti kuci, vec idem s muzem na docek, necu biti sa svojom cerom, ali se zato nadam da cemo se bar lepo provesti i lepo odmoriti
Obradovali smo je lepim poklonom, i mi smo se ponovili, okitili jelku, nakupovali gomilu hrane, spremili NG garderobu i nadam se da cemo se veceras provesti fenomenalno

Da malo podignem temu posto je veceras najludja noc!
 

Back
Top