Nevakcinisana deca ne mogu u vrtice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel d ase nasmejem na pokušaje šale? Ne, ne bih. Pošto nemaš argumente vezane za temu, pokušavaš nešto drugo, samo ti ne ide.
Koliko je umrlih u poslewdnjoj epidemiji u Rumuniji, koliko u KiM? Da vidimo šta kaže jednostavna statistika.

Može "d ase". :cepanje: Ja imam argumente, a ti "kargumente". Što ti se tresu ruke?

Šta me briga za veštački izazvane epidemije, naročito "poslewdnjoj".
 
Jedno normalno, razumno pitanje - ZAŠTO SE NE DAJU DECI VAKCINE KOJE SMO MI PRIMALI KAO MALI, NEGO NEKE MUTANT MMR VAKCINE KOJE PRAVE PROBLEME?

Roditelji koji su protiv vakcinacije MMR vakcinom nisu protiv vakcinacije uopšteno.

Dakle problem je isključivo MMR vakcina i njoj slične vakcine zbog kojih su deca imala ozbiljne zdravstvene komplikacije.
Vratite one vakcine koje smo mi dobijali, neka svaka vakcina bude testirana i neće biti problema.

Ovde niko neće da potpiše da je vakcina kako treba i da neće naškoditi detetu, a svi bi da nateraju roditelje da dete primi vakcinu. Upravo je to razlog što roditelji neće da vakcinišu decu!

Neka svaka vakcina bude testirana, neka izdaju uverenje za svaku tu vakcinu da neće naškoditi detetu. Dođavola, ako roditelji imaju strah od MMR vakcine, pa napravite nove vakcine koje ne sadrže 4-5 vakcina u jednoj! Saim tim će se rešiti problem, svi će biti vakcinisani i gotova priča.
E tu dolazimo do prereke - farmakomafija ima ogromne gubitke ako ne uvali svoje MMR vakcine pa se takav korak ni ne razmatra.
 
Poslednja izmena:
Kolega, nije meni postavljeno pitanje, ali mogu da kažem ovako nešto. Mene je solarna joga (gledanje u Sunce) spasilo od svih bolesti. Nijedan virus me ne napada oko 7 godina. Mogu da se prehladim jedino ako izađem mokar do gole kože na jak vetar. Ali i u tom slučaju mogu da odem u kadu (što pre, bez čekanja da se prehlada inkubira) punu vrele vode i izbacim svu studen iz sebe za 15 ili 20 minuta. Kod lekara neću otići nikada. Ne dam ni kinte mafiji u belim mantilima. Tačka.

Imam dobrog prijatelja koji boluje od kancera. Možda da probaš njemu da predložiš solarnu jogu kao sredstvo izlečenja. Ali pazi, što bi se reklo: he lives, you live.
 
Besplatan savet: nemoj kafetin koji je zabranjen u EU. Popij Eferalgan ili Panadol koji su mnogo blaži.

Пробах два - три пута неке замене (не знам које, можда тај Панадол) за главу, али после суботње пијанке само кафетин од испробаног помаже.

Ако поједем више кафетина, заебава желудац, ал' боље желудац него глава.

Ипак, много ми је боље од кад сам престао са пијанствима.
 
Пробах два - три пута неке замене (не знам које, можда тај Панадол) за главу, али после суботње пијанке само кафетин од испробаног помаже.

Ако поједем више кафетина, заебава желудац, ал' боље желудац него глава.

Ипак, много ми је боље од кад сам престао са пијанствима.

Ako baš ne pomaže, uzmi brufen, ali ne preteruj. Kafetin nikako.
 
Imam dobrog prijatelja koji boluje od kancera. Možda da probaš njemu da predložiš solarnu jogu kao sredstvo izlečenja. Ali pazi, što bi se reklo: he lives, you live.

Pa predloži mu. Ja sam je odradio kao prevenciju. Vegetarijanac sam od 22-ge, a vegan u zadnjih 8 ili 9 godina. Inače sam 40+. Nisam mogao da dobijem rak od voća i povrća. Rak se dobija od GMO kobasica, salama, pašteta i ostalih prerađevina od životinjskih creva i tumora. Kad se dođe do raka teško je se lečiti. Bilo čime, pa i solarnom jogom. Ali može se pokušati. Sunce je lek za sve.
 
Jedno normalno, razumno pitanje - ZAŠTO SE NE DAJU DECI VAKCINE KOJE SMO MI PRIMALI KAO MALI, NEGO NEKE MUTANT MMR VAKCINE KOJE PRAVE PROBLEME?

Roditelji koji su protiv vakcinacije MMR vakcinom nisu protiv vakcinacije uopšteno.

Dakle problem je isključivo MMR vakcina i njoj slične vakcine zbog kojih su deca imala ozbiljne zdravstvene komplikacije.
Vratite one vakcine koje smo mi dobijali, neka svaka vakcina bude testirana i neće biti problema.

Ovde niko neće da potpiše da je vakcina kako treba i da neće naškoditi detetu, a svi bi da nateraju roditelje da dete primi vakcinu. Upravo je to razlog što roditelji neće da vakcinišu decu!

Neka svaka vakcina bude testirana, neka izdaju uverenje za svaku tu vakcinu da neće naškoditi detetu. Dođavola, ako roditelji imaju strah od MMR vakcine, pa napravite nove vakcine koje ne sadrže 4-5 vakcina u jednoj! Saim tim će se rešiti problem, svi će biti vakcinisani i gotova priča.
E tu dolazimo do prereke - farmakomafija ima ogromne gubitke ako ne uvali svoje MMR vakcine pa se takav korak ni ne razmatra.

Može, kad ti budeš plaćala testiranje svake pojedinačne vakcine.
Koje to podatke imaš da je MMR dovodila do ozbiljnih zdravstvenih komplikacija?
 
Jedno normalno, razumno pitanje - ZAŠTO SE NE DAJU DECI VAKCINE KOJE SMO MI PRIMALI KAO MALI, NEGO NEKE MUTANT MMR VAKCINE KOJE PRAVE PROBLEME?

Roditelji koji su protiv vakcinacije MMR vakcinom nisu protiv vakcinacije uopšteno.

Dakle problem je isključivo MMR vakcina i njoj slične vakcine zbog kojih su deca imala ozbiljne zdravstvene komplikacije.
Vratite one vakcine koje smo mi dobijali, neka svaka vakcina bude testirana i neće biti problema.

Ovde niko neće da potpiše da je vakcina kako treba i da neće naškoditi detetu, a svi bi da nateraju roditelje da dete primi vakcinu. Upravo je to razlog što roditelji neće da vakcinišu decu!

Neka svaka vakcina bude testirana, neka izdaju uverenje za svaku tu vakcinu da neće naškoditi detetu. Dođavola, ako roditelji imaju strah od MMR vakcine, pa napravite nove vakcine koje ne sadrže 4-5 vakcina u jednoj! Saim tim će se rešiti problem, svi će biti vakcinisani i gotova priča.
E tu dolazimo do prereke - farmakomafija ima ogromne gubitke ako ne uvali svoje MMR vakcine pa se takav korak ni ne razmatra.

Ja sam rođen 1980 i primio sam MMR vakcinu u septembru 1981, dakle pre 36 godina su se davale iste vakcine kao i danas.

Sve su testirane, dokaza o ozbiljnim zdravstvenim komplikacijama nema, a kao i za svako drugo medicinsko, pa i prehrambeno sredstvo, niko ti ne može garantovati ništa. Mnogo više dece umre od alergija na kikiriki i jagode nego od vakcina.
 
Pa predloži mu. Ja sam je odradio kao prevenciju. Vegetarijanac sam od 22-ge, a vegan u zadnjih 8 ili 9 godina. Inače sam 40+. Nisam mogao da dobijem rak od voća i povrća. Rak se dobija od GMO kobasica, salama, pašteta i ostalih prerađevina od životinjskih creva i tumora. Kad se dođe do raka teško je se lečiti. Bilo čime, pa i solarnom jogom. Ali može se pokušati. Sunce je lek za sve.

Na dobrom je putu da se izleči. Leči ga travar kod Rtnja. Pomaže i odlična prirodna ishrana od koje se oseća mnogo bolje: domaći sir, kajmak, kačkavalj, jagnjetina, pršuta, domaća rakija...
 
Počelo je od 1971. a ne znam kojim intenzitetom. Sigurno nije iste godine u svim opštinama. Moguće je da nisi primio vakcinu, verovatnije da nisi nego da jesi. A možda nisi primio revakcinu?

ti stvarno misliš da je neko sedamdesetih ili početkom osamdesetih mogao da bira da li će biti vakcinisan ili ne? vakcinisan sam svim vakcinama koje su se davala u to vreme a i brat i ja smo preležali sve dečije bolesti uključujući zauške.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top